Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Taniec

25 stycznia 2013 r.
19:47
Edytuj ten wpis

Justyna Marciniak i Paweł Żytko zwycięzcami 3. edycji Tańca z VIP-ami (relacja)

48 11 A A
 (Łukasz Dudkowski)
(Łukasz Dudkowski)

Podkomisarz Wioletta Wodnicka z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wspólnie z Marcinem Górnym wytańczyli pierwsze miejsce w głosowaniu jury. Publiczność zdecydowała się przyznać zwycięstwo Justynie Marciniak i Pawłowi Żytko. Specjalna nagroda trafiła do Anny Chołoty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
22.20

Obszerną fotogalerię z piątkowych występów będzie można zobaczyć jeszcze dziś na naszej stronie. Filmy z występów opublikujemy już w sobotę.

22.15

Najważniejszy głos należał dziś do publiczności zgromadzonej w centrum kongresowym. Głosem naszych gości wygrała mistrzyni świata w karate tradycyjnym Justyna Marciniak i tancerz Formacji GAMZA Paweł Żytko.



22.05

Poznaliśmy decyzję jurorów. Pierwsze miejsce w głosowaniu jurorów zdobyła podkomisarz Wioletta Wodnicka z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie oraz Marcin Górny tancerz Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej . Drugie miejsce zdobyli Justyna Marciniak i Paweł Żytko. Trzecie miejsce zajęła Anna Dąbrowska i Łukasz Sieduszewski.



Członkowie kabaretu Smile zdecydowali się przyznać specjalną nagrodę "Płomień parkietu" Annie Chołocie.

21.55

Wszystkie tańczące pary otrzymały od podopiecznych Domu Dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie figurki baletnic zrobione przez dzieci.

21.40

Trwają obrady jury. Czas publiczności umila zespół Wariaty Beaty. Znany z programu "Bitwa na głosy".

21.31

Wszystkie pary weszły na scenę. Wszyscy spisali się rewelacyjnie i pokazali, że ciężką pracą można osiągnąć bardzo wiele. Zostały ostatnie chwile nerwów i już wkrótce oficjalne ogłoszenie wyników.

21.30

Z walcem wiedeńskim zmierzył się Krzysztof Hetman i Aleksandra Woźniak. Ostatnia para tej edycji Tańca z VIP-ami zatańczyła do przeboju Andrzeja Piasecznego - Chodź, przytul, przebacz. Marszałek zatańczył świetnie, nie będzie musiał nikogo przytulać i przepraszać. - Dałeś czadu. Miałeś kocie spojrzenie i tygrysie ruchy. To było genialne Krzysiu - skomentował występ Krzysztof Grabczuk.



- Mamy nadzieję, że w takim fraku będzie nam pan obwodnicę otwierał - wtrącił kabaret Smile.

21.20

Występ Justyny i Pawła zrobił ogromne wrażenie na publiczności zgromadzonej w Centrum Kongresowym. Sama choreografia przypominała połączenie tańca z karate. Para otrzymała najdłuższe i najgłośniejsze oklaski tego wieczoru - Karate bardzo mi pomogło w dzisiejszym tańcu - skwitowała Justyna Marciniak.



Do występu przygotowuje się już marszałek województwa lubelskiego Krzysztof Hetman.

21.15

Przedostatnią parą dzisiejszego wieczoru jest Justyna Marciniak i Paweł Żytko. Zatańczą Paso doble do utworu Evanescence - Bring Me to Life. Paso doble przypomina walki na arenie torreadorów z bykami tzw. corridę. Partner występuje w roli toreadora, a partnerka odgrywa rolę płachty. Czy Pawłowi Żytko uda się okiełznać mistrzyni świata w karate tradycyjnym? Przekonamy się za chwilę.

21.10

Podkomisarz Wioletta Wodnicka z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zatańczyła salsę wspólnie z Marcinem Górnym do utworu Ricky Martina - La bomba. Przed podkom. Wodnicką było duże wyzwanie, ponieważ poprzednią edycję Tańca z VIP-ami wygrała inna policjantka - podkom. Renata Laszczka-Rusek.

- Chciałbym, żeby policjant wręczał mi w rytmie salsy mandat z taką gracją jak pani - stwierdził kabaret Smile.

21.05

Do legendarnego utworu Michaela Jacksona - Billie Jean zatańczyli Adam Kalbarczyk i Magdalena Demucha. Publiczność była zachwycona poważnym, ale stylowym tańcem American smooth. - To nie mi miał się podobać taniec, tylko Państwu - stwierdził Adam Kalbarczyk. Jak dodał, postanowił przekazać 900 książek dla dzieci z domu dziecka.

21.04

Krzysztof Grabczuk wicemarszałek województwa lubelskiego, który jest członkiem jury, żartował po występie Izabeli Byzdry. - Iza świetnie zatańczyłaś, ale co Ty zrobiłaś? Nie wiedziałaś, że marszałek również bierze udział w konkursie? Będziemy musieli poszukać Ci nowego zajęcia - żartował.



21

Pora na pierwszą cha-chę w konkursie. Izabela Byzdra, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości zdradziła nam przed występem, że najtrudniejsze w tym tańcu jest tempo. - Trzeba w ciągu kilku chwil wykonać kilka elementów choreografii oraz skoordynować ruchy ciała z mimiką i gestami. Na początku to był dla mnie kosmos, ale po 5–6 treningach zaczęłam sobie radzić. W finale będzie widowiskowo, chcemy zaskoczyć publiczność – mówi Izabela Byzdra.

Zatańczy wspólnie z Wojciechem Rozwałką do Let's get loud Jennifer Lopez. Będzie się działo.

20.55

- Czy poczuła się pani jak partnerka Toma Cruisea? - zapytał po występie Anny Chołoty kabaret Smile. - Lepiej. Bo my o wiele lepiej tańczymy - zażartowała w odpowiedzi.



20.50

Rumbę nazywamy tańcem miłości i namiętności. Partnerka nie tańczy, a kusi i nieustannie wymyka się partnerowi. W następnym tańcu w rolę kusicielki wcieli się Anna Chołota. Spróbuje uwieść Rusłana Pisotskiego. Zatańczą do ponadczasowego przeboju zespołu Berlin - Take my breathe away



20.40

Były piłkarz, a obecny trener Motoru Lublin Piotr Świerczewski swoją karierę poświęcił na bieganiu za piłką po murawie największych stadionów. Ten defensywny pomocnik ukrywa jeszcze jeden talent - lubi tańczyć. W sambie do kawałka Ricky Martina - Livin' la Vida Loca zamierza pokazać wszystkim swoje umiejętności. Pomoże mu w tym Daria Skakowska.



20.30

Wiceprezydent Lublina Grzegorz Siemiński z lubelskiego Ratusza trafił na parkiet naszego show. Jak poradzi sobie z dynamicznym Jivem z elementami rock and rolla? Do Pround Mary Tiny Turner zatańczy wspólnie z Pauliną Kucharską. Widownia już nie może się doczekać.



20.20

Po świetnym walcu przyszedł czas na gorące i kusicielskie tango. Pełna podziwu publiczność nie może przestać bić braw poprzednim uczestnikom. Czy tango dziennikarki Anny Dąbrowskiej i Łukasza Sieduszewskiego rozgrzeje zgromadzonych w centrum kongresowym do czerwoności? Przekonamy się już za chwilę.

Para zatańczy tango do utworu Eurythmics - Sweet dreams



20.10

Bożena Lisowska i Karol Drozd zatańczyli gorącą salsę i nie było widać po nich żadnego stresu. Teraz zwalniamy nieco tempo. Do przeboju Curtisa Stigersa - I Wonder Why walca angielskiego zatańczy Paweł Frączek i Monika Kosmala.

20

Jako pierwsza w konkursie wystąpi Bożena Lisowska i Karol Drozd. Para zatańczy do utworu Celia Cruz - La vida es un carnaval salsę.



19.40

Redaktor naczelny Dziennika Wschodniego Krzysztof Wiejak przypomniał, że jeden z uczestników pierwszej edycji Tańca z VIP-ami w trakcie tańca znalazł miłość życia. Sylwester Tułajew, lubelski radny z PiS i Weronika Zdyb, tancerka Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej "Gamza” zaręczyli się i planują ślub.

Poznali się właśnie dwa lata temu podczas pierwszej edycji naszej akcji "Taniec z VIP–ami”.


Sylwester Tułajew wraz z Weroniką Zdyb w trakcie pierwszej edycji


– Jestem bardzo szczęśliwy, że w tak niezwykłych okolicznościach poznałem osobę, z którą chcę spędzić resztę życia. Nie przypuszczałem, że może się to stać poprzez taniec – powiedział Sylwester Tułajew.

19.30

O godzinie 19.30 światła w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego przygasły. Na scenę wyszli uczestnicy poprzedniej edycji Tańca z VIP-ami, aby zaprezentować cha-chę.



19.20
Aula Centrum Kongresowego wypełniła się po brzegi. Nie ma wolnych miejsc.



19.20

Za kulisami trwają ostatnie przygotowania do występów. Niektórzy uczestnicy w ciszy starają się poradzić sobie z nerwami. Inni korzystając z towarzystwa kabaretu Smile, opowiadają żarty.



19.10

Taniec z VIP-ami cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Ostatnich wywiadów przed występem udzielił m.in. Krzysztof Hetman.




Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Stella / 18 września 2013 o 14:42

W tą sobotę 21 IX odbędzie się ślub Pana Tułajewa. Jego przyszła żona Weronika ma jednak pewne wątpliwości. Nie znam przyczyny nagłego poszukiwania kobiety, ale na pewno musi być on ciekawy, ale dlaczego brudny?
Pozdrawiam.

To wszystko ma być nago ???

Avatar
Sylwesterka / 18 września 2013 o 14:21

Panie Tułajew! Ciekawe coby było gdyby zała prawda wyszła na jaw o tym zakochaniu, podrywaniu dwudziestolatki przez trzydziestolatka i przyczynach nagłego poszukiwania kobiety w swoim życiu. To materiał na niezłą telenowele i się dziwię, że żadna gazeta się tym nie zajęła, bo temat jest ciekawy i brudny.

W tą sobotę 21 IX odbędzie się ślub Pana Tułajewa. Jego przyszła żona Weronika ma jednak pewne wątpliwości. Nie znam przyczyny nagłego poszukiwania kobiety, ale na pewno musi być on ciekawy, ale dlaczego brudny?
Pozdrawiam.

W tą sobotę 21 IX odbędzie się ślub Pana Tułajewa. Jego przyszła żona Weronika ma jednak pewne wątpliwości. Nie znam przyczyny nagłego poszukiwania kobiety, ale na pewno musi być on ciekawy, ale dlaczego brudny?
Pozdrawiam.

rozwiń
Avatar
JIMI / 2 lutego 2013 o 02:11
Kasa bez wychodzenia z domu na komputerze sama leci
PROSZE SPOJRZEĆ POLECAM
[url="http://pl.20dollars2surf.com/?ref=671444"]http://pl.20dollars2surf.com/?ref=671444[/url]
Avatar
ben hur / 26 stycznia 2013 o 09:56
[quote name='Antypasożyt' timestamp='1359152267' post='725665']
JAKA WŁADZA TAKIE VIPY!!
[/quote]
To było dobre! Pozdrawiam antypasożyta
Avatar
tygrysek / 26 stycznia 2013 o 09:54
Tak obszerna relacja na temat bzdetów, w trzech miejscach portalu Dziennika Wschodniego piszecie o tych nikomu nie potrzebnych "wydarzeniach" oczywiście promujecie, lansujecie w ten sposób nowych vipów, celebrytów i ch...wie co jeszcze tam wymyślicie. Totalna ściema i tematy zastępcze i grubymi nićmi szyty lans ludzi którzy nic innego nie robią tylko tańczą tak jak im gracie. Redakcja w przeszłości poczytnego pisma schodzi na psy. Takie tytuły "trwa gala na żywo tańca z vip-ami" jakby to miało rangę międzynarodowego wydarzenia - porażka dziennika, a ci z komendy policji to niech się biorą za policyjną robotę, a tańczą jak im przełożeni zagrają
Tak obszerna relacja na temat bzdetów, w trzech miejscach portalu Dziennika Wschodniego piszecie o tych nikomu nie potrzebnych "wydarzeniach" oczywiście promujecie, lansujecie w ten sposób nowych vipów, celebrytów i ch...wie co jeszcze tam wymyślicie. Totalna ściema i tematy zastępcze i grubymi nićmi szyty lans ludzi którzy nic innego nie robią tylko tańczą tak jak im gracie. Redakcja w przeszłości poczytnego pisma schodzi na psy. Takie tytuły "trwa gala na żywo tańca z vip-ami" jakby to miało rangę międzynarodowego wyda... rozwiń
Avatar
stefan / 26 stycznia 2013 o 00:12
"Spróbuje uwieźć Rusłana Pisotskiego."... hmmm.... a dokąd to próbuje go uwieźć ? ale o co chodzi ? tak konkretnie.....ech.....
Avatar
mike / 25 stycznia 2013 o 23:32
dobra sucz
Avatar
Antypasożyt / 25 stycznia 2013 o 23:17
JAKA WŁADZA TAKIE VIPY!!
Avatar
Sylwester / 25 stycznia 2013 o 21:42
Panie Tułajew! Ciekawe coby było gdyby zała prawda wyszła na jaw o tym zakochaniu, podrywaniu dwudziestolatki przez trzydziestolatka i przyczynach nagłego poszukiwania kobiety w swoim życiu. To materiał na niezłą telenowele i się dziwię, że żadna gazeta się tym nie zajęła, bo temat jest ciekawy i brudny.
Avatar
dziadek / 25 stycznia 2013 o 21:20
A niech sobie potańczą lokalne "VIP_y"
Avatar
Stella / 18 września 2013 o 14:42

W tą sobotę 21 IX odbędzie się ślub Pana Tułajewa. Jego przyszła żona Weronika ma jednak pewne wątpliwości. Nie znam przyczyny nagłego poszukiwania kobiety, ale na pewno musi być on ciekawy, ale dlaczego brudny?
Pozdrawiam.

To wszystko ma być nago ???

Avatar
Sylwesterka / 18 września 2013 o 14:21

Panie Tułajew! Ciekawe coby było gdyby zała prawda wyszła na jaw o tym zakochaniu, podrywaniu dwudziestolatki przez trzydziestolatka i przyczynach nagłego poszukiwania kobiety w swoim życiu. To materiał na niezłą telenowele i się dziwię, że żadna gazeta się tym nie zajęła, bo temat jest ciekawy i brudny.

W tą sobotę 21 IX odbędzie się ślub Pana Tułajewa. Jego przyszła żona Weronika ma jednak pewne wątpliwości. Nie znam przyczyny nagłego poszukiwania kobiety, ale na pewno musi być on ciekawy, ale dlaczego brudny?
Pozdrawiam.

W tą sobotę 21 IX odbędzie się ślub Pana Tułajewa. Jego przyszła żona Weronika ma jednak pewne wątpliwości. Nie znam przyczyny nagłego poszukiwania kobiety, ale na pewno musi być on ciekawy, ale dlaczego brudny?
Pozdrawiam.

rozwiń
Avatar
JIMI / 2 lutego 2013 o 02:11
Kasa bez wychodzenia z domu na komputerze sama leci
PROSZE SPOJRZEĆ POLECAM
[url="http://pl.20dollars2surf.com/?ref=671444"]http://pl.20dollars2surf.com/?ref=671444[/url]
Avatar
ben hur / 26 stycznia 2013 o 09:56
[quote name='Antypasożyt' timestamp='1359152267' post='725665']
JAKA WŁADZA TAKIE VIPY!!
[/quote]
To było dobre! Pozdrawiam antypasożyta
Avatar
tygrysek / 26 stycznia 2013 o 09:54
Tak obszerna relacja na temat bzdetów, w trzech miejscach portalu Dziennika Wschodniego piszecie o tych nikomu nie potrzebnych "wydarzeniach" oczywiście promujecie, lansujecie w ten sposób nowych vipów, celebrytów i ch...wie co jeszcze tam wymyślicie. Totalna ściema i tematy zastępcze i grubymi nićmi szyty lans ludzi którzy nic innego nie robią tylko tańczą tak jak im gracie. Redakcja w przeszłości poczytnego pisma schodzi na psy. Takie tytuły "trwa gala na żywo tańca z vip-ami" jakby to miało rangę międzynarodowego wydarzenia - porażka dziennika, a ci z komendy policji to niech się biorą za policyjną robotę, a tańczą jak im przełożeni zagrają
Tak obszerna relacja na temat bzdetów, w trzech miejscach portalu Dziennika Wschodniego piszecie o tych nikomu nie potrzebnych "wydarzeniach" oczywiście promujecie, lansujecie w ten sposób nowych vipów, celebrytów i ch...wie co jeszcze tam wymyślicie. Totalna ściema i tematy zastępcze i grubymi nićmi szyty lans ludzi którzy nic innego nie robią tylko tańczą tak jak im gracie. Redakcja w przeszłości poczytnego pisma schodzi na psy. Takie tytuły "trwa gala na żywo tańca z vip-ami" jakby to miało rangę międzynarodowego wyda... rozwiń
Avatar
stefan / 26 stycznia 2013 o 00:12
"Spróbuje uwieźć Rusłana Pisotskiego."... hmmm.... a dokąd to próbuje go uwieźć ? ale o co chodzi ? tak konkretnie.....ech.....
Avatar
mike / 25 stycznia 2013 o 23:32
dobra sucz
Avatar
Antypasożyt / 25 stycznia 2013 o 23:17
JAKA WŁADZA TAKIE VIPY!!
Avatar
Sylwester / 25 stycznia 2013 o 21:42
Panie Tułajew! Ciekawe coby było gdyby zała prawda wyszła na jaw o tym zakochaniu, podrywaniu dwudziestolatki przez trzydziestolatka i przyczynach nagłego poszukiwania kobiety w swoim życiu. To materiał na niezłą telenowele i się dziwię, że żadna gazeta się tym nie zajęła, bo temat jest ciekawy i brudny.
Avatar
dziadek / 25 stycznia 2013 o 21:20
A niech sobie potańczą lokalne "VIP_y"
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia]
galeria

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia] 0 0

Były azotowe biegi, turniej piłkarski dla młodych zawodników, crashball i tradycyjny mecz pomiędzy drużynami Zakładów Azotowych i Urzędem Miasta. To wszystko w ramach tegorocznych Dni Chemika, które w niedzielę odbyły się na puławskim stadionie.

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem 0 1

W niedzielę dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny o wyłowieniu z rzeki broni.

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany
galeria

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany 0 3

Sąd aresztował na trzy miesiące 19-letniego kierowcę, który wjechał w pieszych w Biłgoraju. W wypadku tym zginęła jedna osoba, druga walczy o życie w szpitalu

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem
Lubelskie Ekstra

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem 0 0

Niepodrabialne dialogi Pilipiuka, cudowne opisy miasta Ćwirleja i wrażliwość na postaci kobiece Ostaszewskiego. Wyszła unikalna potrawa, do której wprawdzie to ja dostarczyłem kilo wołowiny z kością, ale moi koledzy własnych mieszanek przypraw - rozmowa z pisarzem Marcinem Wrońskim.

Puławy: Nie chcą budować ścieżki

Puławy: Nie chcą budować ścieżki 0 0

Mieszkańcy os. Niwa w Puławach na nowy chodnik i ścieżkę rowerową od Pszczelej do Saperów Kaniowskich będą musieli zaczekać. Do przetargu na ten obywatelski projekt, nie wpłynęła żadna oferta.

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system 0 5

To już pewne. Nie w całym mieście wprowadzony będzie od 1 lipca nowy system zbiórki i wywozu śmieci. Inaczej będzie wyglądać segregacja odpadów na Czechowie, inaczej na Bronowicach...

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin 0 11

Cena malin na skupach nie pokrywa nawet kosztów produkcji. Podobnie jest z agrestem i porzeczką – bije na alarm Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej. I namawia plantatorów, by od dziś nie zbierali owoców. Aż do odwołania.

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego
18 czerwca 2018, 16:30

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego 0 0

Co Gdzie Kiedy. O szczebrzeszyńskim Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) opowiedzą zaproszeni goście już 18 czerwca o godz. 16.30. Spotkanie odbędzie się na Podniebnych Tarasach CSK.

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie
galeria

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie 0 0

W warsztacie przy kamienicy Żmigród 10 w Lublinie powstało już kilkadziesiąt nietypowych rowerów. Ich autorem jest Krzysztof Chmiel (Rafu Bikes).

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów 0 1

W ubiegłym tygodniu resort inwestycji opublikował ostateczną listę samorządów, których projekty otrzymały dodatkowe rządowe wsparcie.

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 1

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0