Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Taniec

16 kwietnia 2012 r.
10:33
Edytuj ten wpis

Taniec z VIP-ami: Film z gali finałowej

18 6 A A
Uczestnicy Tańca z VIP-ami. (Jacek Świerczyński)
Uczestnicy Tańca z VIP-ami. (Jacek Świerczyński)

Atrakcją wieczoru były taneczne popisy naszych VIP-ów. Ale rozrywki licznie zgromadzonej widowni dostarczyli też jurorzy: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier i Michał Kincel z kabaretu Smile oraz Krzysztof Grabczuk, wicemarszałek województwa lubelskiego. On podczas ubiegłorocznej gali razem ze swoją partnerką taneczną Magdaleną Kordaszewską wygrał w głosowaniu publiczności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zdezorientowana / 16 kwietnia 2012 o 20:00
Przyznam, że bardziej by było sensowne, gdyby jeden taki czy drugi ruszył głową, nie zadkiem. Jeśli jednak wszystko stoi na głowie, wypada ruszać tym, co na górze...
Avatar
Nika / 16 kwietnia 2012 o 19:59
Jestem czytelniczką Dziennika Wschodniego-dziś przeczytalam artykuł o Goli finałowej tańca z VIP-ami.Zawiodłam sie,ponieważ napisano tam nieprawdę.Osobiscie byłam na Gali finałowej i widziałam na własne oczy kto zajął drugie a kto trzecie miejsce,ciekawi nas czytelników fakt komu przeszkadzało to,że to Pan Rzetelski odniósł sukces (zajął 2 miejsce.Jeśli tak rzetelne są wasze informacje to straciliście państwo czytelnika.
Avatar
Hipokrates / 16 kwietnia 2012 o 14:28
American Dream – dosł. 'amerykańskie marzenie (sen)' – narodowy etos Stanach Zjednoczonych wyrażający ideały demokracji, równości i wolności, na których budowano USA; amerykański sposób życia; amerykańskie społeczeństwo i kultura.

Często używany również w znaczeniu "spełnienia swojego american dream", czyli dorobienia się, doznania szczęścia poprzez ustawienie sobie życia, założenie rodziny, stworzenie 'domu marzeń' itp. spełnienia w życiu osobistym według ogólnie przyjętych i propagowanych w bogatych społeczeństwach norm.

W definicji ”American Dream” James Truslow Adams w 1931 roku,
życie powinno być lepsze i bogatsze i pełniejsze dla wszystkich, możliwość każdemu według zdolności czy osiągnięcia

niezależnie od klasy społecznej i miejsca urodzin[1].

Pomysł ”American Dream” jest zakorzeniony w Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki, która głosi, że "wszyscy ludzie stworzeni są równymi" i że są "obdarzeni przez Stwórcę w pewne niezbywalne prawa" w tym ”życie, wolność i dążenie do szczęścia”[2].
American Dream w wydaniu kilku niezadowolonych narzekaczy wszystko nie bo nie !
American Dream – dosł. 'amerykańskie marzenie (sen)' – narodowy etos Stanach Zjednoczonych wyrażający ideały demokracji, równości i wolności, na których budowano USA; amerykański sposób życia; amerykańskie społeczeństwo i kultura.

Często używany również w znaczeniu "spełnienia swojego american dream", czyli dorobienia się, doznania szczęścia poprzez ustawienie sobie życia, założenie rodziny, stworzenie 'domu marzeń' itp. spełnienia w życiu osobistym według ogólnie przyjętych i propagowanych w bogatych s... rozwiń
Avatar
pffff / 16 kwietnia 2012 o 12:35
Taka gazecina, widać kto i dla kogo to robi!!!!!!!!!! Żal!!!!!!
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2012 o 12:33
KŁAMSTWO ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedno wielkie kłamstwo, jeśli tak kłamie ta gazeta w tak błachej rzeczy to co mówić o poważniejszych rzeczach. W dzisiejszej gazecie pisze że Rzetelski jest trzeci a był naprawdę drugi bo sam brłałem udział w tym widowisku. No gazetko sama podważasz sobie wiarygodność!!!
Avatar
gosc / 16 kwietnia 2012 o 11:02
kto to gówno wogóle ogląda i kto za to płaci?
Avatar
Zdezorientowana / 16 kwietnia 2012 o 20:00
Przyznam, że bardziej by było sensowne, gdyby jeden taki czy drugi ruszył głową, nie zadkiem. Jeśli jednak wszystko stoi na głowie, wypada ruszać tym, co na górze...
Avatar
Nika / 16 kwietnia 2012 o 19:59
Jestem czytelniczką Dziennika Wschodniego-dziś przeczytalam artykuł o Goli finałowej tańca z VIP-ami.Zawiodłam sie,ponieważ napisano tam nieprawdę.Osobiscie byłam na Gali finałowej i widziałam na własne oczy kto zajął drugie a kto trzecie miejsce,ciekawi nas czytelników fakt komu przeszkadzało to,że to Pan Rzetelski odniósł sukces (zajął 2 miejsce.Jeśli tak rzetelne są wasze informacje to straciliście państwo czytelnika.
Avatar
Hipokrates / 16 kwietnia 2012 o 14:28
American Dream – dosł. 'amerykańskie marzenie (sen)' – narodowy etos Stanach Zjednoczonych wyrażający ideały demokracji, równości i wolności, na których budowano USA; amerykański sposób życia; amerykańskie społeczeństwo i kultura.

Często używany również w znaczeniu "spełnienia swojego american dream", czyli dorobienia się, doznania szczęścia poprzez ustawienie sobie życia, założenie rodziny, stworzenie 'domu marzeń' itp. spełnienia w życiu osobistym według ogólnie przyjętych i propagowanych w bogatych społeczeństwach norm.

W definicji ”American Dream” James Truslow Adams w 1931 roku,
życie powinno być lepsze i bogatsze i pełniejsze dla wszystkich, możliwość każdemu według zdolności czy osiągnięcia

niezależnie od klasy społecznej i miejsca urodzin[1].

Pomysł ”American Dream” jest zakorzeniony w Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki, która głosi, że "wszyscy ludzie stworzeni są równymi" i że są "obdarzeni przez Stwórcę w pewne niezbywalne prawa" w tym ”życie, wolność i dążenie do szczęścia”[2].
American Dream w wydaniu kilku niezadowolonych narzekaczy wszystko nie bo nie !
American Dream – dosł. 'amerykańskie marzenie (sen)' – narodowy etos Stanach Zjednoczonych wyrażający ideały demokracji, równości i wolności, na których budowano USA; amerykański sposób życia; amerykańskie społeczeństwo i kultura.

Często używany również w znaczeniu "spełnienia swojego american dream", czyli dorobienia się, doznania szczęścia poprzez ustawienie sobie życia, założenie rodziny, stworzenie 'domu marzeń' itp. spełnienia w życiu osobistym według ogólnie przyjętych i propagowanych w bogatych s... rozwiń
Avatar
pffff / 16 kwietnia 2012 o 12:35
Taka gazecina, widać kto i dla kogo to robi!!!!!!!!!! Żal!!!!!!
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2012 o 12:33
KŁAMSTWO ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedno wielkie kłamstwo, jeśli tak kłamie ta gazeta w tak błachej rzeczy to co mówić o poważniejszych rzeczach. W dzisiejszej gazecie pisze że Rzetelski jest trzeci a był naprawdę drugi bo sam brłałem udział w tym widowisku. No gazetko sama podważasz sobie wiarygodność!!!
Avatar
gosc / 16 kwietnia 2012 o 11:02
kto to gówno wogóle ogląda i kto za to płaci?