Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Taniec

7 stycznia 2011 r.
16:06
Edytuj ten wpis

VIP-y ćwiczą: Piotr Kowalczyk i Patrycja Ciechan-Gotner (wideo)

0 8 A A
Piotr Kowalczyk i Patrycja Ciechan-Gotner (Bartłomiej Żurawski)
Piotr Kowalczyk i Patrycja Ciechan-Gotner (Bartłomiej Żurawski)

Mimo świątecznej przerwy nasze pary nie próżnowały. Tym razem towarzyszyliśmy na treningu Piotrowi Kowalczykowi, przewodniczącemu Rady Miasta i Patrycji Ciechan-Gotner, tancerce Formacji "Gamza”

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wira / 8 stycznia 2011 o 18:19
Kochanie, przecież łatwiej było sfałszować wybory, bo służby mundurowe, zamiast pilnować lokali wyborczych, stały na straży Broniących Krzyża !!!!
To widok takich zajadłych ludzi spowodował, że młodzież omija kościoły.

Jak pomyślę, ile pieniędzy na tą ochronę poszło, to myślę, że i kawałek obwodnicy z tego funduszu by powstał, i kilka GODNYCH miejsc pracy dla Polaków.

Dlaczego profity z banków nie idą do Polaków, jak piszesz?
Odpowiedź jest następująca: przez takich ludzi jak Ty, którzy jątrzą, szukają wroga, zamiast iść do przodu.
Przykład: Żyd Żydowi w nowym miejscu zamieszkania pomoże, załatwi pracę, przenocuje, aż tamten znajdzie mieszkanie.
A tacy jak Ty będą, tak jak to się działo w Wielkiej Brytanii, okradać swoich, rozliczać (masz mi dać tyle i tyle za znalezienie pracy). Sam/sama piszesz: czy to wszyscy są Polakami? Tak... najlepiej siać niepewność i ziać nienawiścią. Hitler też wskazywał wrogów wśród swoich rodaków. Odmawiał im bytu. Ty też.

Nie chcę chodzić do kościoła, gdzie są tacy nienawidzący ludzie, jak TY


[quote name='ziuk' timestamp='1294489556' post='419135']
Nie ma chleba dla narodu, to organizuja igrzyska dla wybranych, aby zamydlic oczy.
Od prawie czterech lat glod i ogolnonarodowa bieda sprowadzona przez PO na glupkow, co dali sfalszowac wybory
oglada tylko TVN24, a koscioly zaczynaja byc omijane przez mlodziez.
Rodzice w miejsce dyscypliny i dobrej paly do zagonienia bydla w Dom Panski tylko oglada pokazy roznych bezwstydnikow i wyzyskiwaczy. Mysla, ze to oni tam w tym srebrnym ekranie za gwiazdy wystepuja.
Bog i wiara jest najwiekszym dobrem kazdego czlowieka i tylko wystarczy pokazac mu wlasciwa droge....
Prawdziwy Polak nie zawacha sie dac odpor namowom na ateistyczne wychowanie mlodego pokolenia i dlatego musimy sie zastanowic kogo w tym kraju mamy. Czy to wszyscy sa Polakami? Czy to nie mniejszosc rzadzi i wyzyskuje?
Czy to nie polskie kobiety siedzace w kasach supermarketow pracuja na obcych? Gdzie stanowiska dla naszych?
Gdzie profity plynace z bankow sie podziewaja, bo jakos nie w naszych polskich kieszeniach. Tam nawet na sprzataczke Polki ani Polaka nie zatrudniaja, tylko swoich bo moga popisac sie jakims tam jezykiem angielskim, albo jeszcze innym. Ciekawym czy hebrajski nie jest tez konieczny!
[/quote]
Kochanie, przecież łatwiej było sfałszować wybory, bo służby mundurowe, zamiast pilnować lokali wyborczych, stały na straży Broniących Krzyża !!!!
To widok takich zajadłych ludzi spowodował, że młodzież omija kościoły.

Jak pomyślę, ile pieniędzy na tą ochronę poszło, to myślę, że i kawałek obwodnicy z tego funduszu by powstał, i kilka GODNYCH miejsc pracy dla Polaków.

Dlaczego profity z banków nie idą do Polaków, jak piszesz?
Odpowiedź jest następująca: przez takich ludzi jak Ty, którzy ... rozwiń
Avatar
kolka / 8 stycznia 2011 o 17:56
Wieprzowski też zachowuje się jak niedbała gospodyni -dzici zafajdane ,mąż w podartych portkach chodzia ona na tańce idzie.
Avatar
waldi / 8 stycznia 2011 o 17:55
[quote name='zajcew' timestamp='1294483047' post='419070']
żałosne .
[/quote]
Myślałem, że ten Kowalczyk będzie się czymś różnił od Drehera, a tu kilkaset głosów TYLKO i znowu obaj przy korycie.
A zobaczcie tylko gdzie ten Kowalczyk włożył swoje łapska - nieźle mu potem jechało.
Avatar
Polka / 8 stycznia 2011 o 15:18
Panie Kowalczyk, pan prawdopodobnie z PIS-u, poważnej partii, która myśli o Polsce, obcy jej kretyński pijar, a pan wystawia jej fatalne świadectwo. Ludzie nie mają co jeść, pracują po kilkanaście godzin dziennie, nie wiadomo, czy będą mieli kiedyś emerytury.Wielki wstyd!
Avatar
ss / 8 stycznia 2011 o 13:52
walczyć o S17 a nie tańczyć!! darmozjady
Avatar
ziuk / 8 stycznia 2011 o 13:25
Nie ma chleba dla narodu, to organizuja igrzyska dla wybranych, aby zamydlic oczy.
Od prawie czterech lat glod i ogolnonarodowa bieda sprowadzona przez PO na glupkow, co dali sfalszowac wybory
oglada tylko TVN24, a koscioly zaczynaja byc omijane przez mlodziez.
Rodzice w miejsce dyscypliny i dobrej paly do zagonienia bydla w Dom Panski tylko oglada pokazy roznych bezwstydnikow i wyzyskiwaczy. Mysla, ze to oni tam w tym srebrnym ekranie za gwiazdy wystepuja.
Bog i wiara jest najwiekszym dobrem kazdego czlowieka i tylko wystarczy pokazac mu wlasciwa droge....
Prawdziwy Polak nie zawacha sie dac odpor namowom na ateistyczne wychowanie mlodego pokolenia i dlatego musimy sie zastanowic kogo w tym kraju mamy. Czy to wszyscy sa Polakami? Czy to nie mniejszosc rzadzi i wyzyskuje?
Czy to nie polskie kobiety siedzace w kasach supermarketow pracuja na obcych? Gdzie stanowiska dla naszych?
Gdzie profity plynace z bankow sie podziewaja, bo jakos nie w naszych polskich kieszeniach. Tam nawet na sprzataczke Polki ani Polaka nie zatrudniaja, tylko swoich bo moga popisac sie jakims tam jezykiem angielskim, albo jeszcze innym. Ciekawym czy hebrajski nie jest tez konieczny!
Nie ma chleba dla narodu, to organizuja igrzyska dla wybranych, aby zamydlic oczy.
Od prawie czterech lat glod i ogolnonarodowa bieda sprowadzona przez PO na glupkow, co dali sfalszowac wybory
oglada tylko TVN24, a koscioly zaczynaja byc omijane przez mlodziez.
Rodzice w miejsce dyscypliny i dobrej paly do zagonienia bydla w Dom Panski tylko oglada pokazy roznych bezwstydnikow i wyzyskiwaczy. Mysla, ze to oni tam w tym srebrnym ekranie za gwiazdy wystepuja.
Bog i wiara jest najwiekszym dobrem kazdego czlowieka i tylko... rozwiń
Avatar
zajcew / 8 stycznia 2011 o 11:37
żałosne .
Avatar
Very Important Person / 8 stycznia 2011 o 11:35
I ty jesteś VIPem w swoim domu...
Avatar
wira / 8 stycznia 2011 o 18:19
Kochanie, przecież łatwiej było sfałszować wybory, bo służby mundurowe, zamiast pilnować lokali wyborczych, stały na straży Broniących Krzyża !!!!
To widok takich zajadłych ludzi spowodował, że młodzież omija kościoły.

Jak pomyślę, ile pieniędzy na tą ochronę poszło, to myślę, że i kawałek obwodnicy z tego funduszu by powstał, i kilka GODNYCH miejsc pracy dla Polaków.

Dlaczego profity z banków nie idą do Polaków, jak piszesz?
Odpowiedź jest następująca: przez takich ludzi jak Ty, którzy jątrzą, szukają wroga, zamiast iść do przodu.
Przykład: Żyd Żydowi w nowym miejscu zamieszkania pomoże, załatwi pracę, przenocuje, aż tamten znajdzie mieszkanie.
A tacy jak Ty będą, tak jak to się działo w Wielkiej Brytanii, okradać swoich, rozliczać (masz mi dać tyle i tyle za znalezienie pracy). Sam/sama piszesz: czy to wszyscy są Polakami? Tak... najlepiej siać niepewność i ziać nienawiścią. Hitler też wskazywał wrogów wśród swoich rodaków. Odmawiał im bytu. Ty też.

Nie chcę chodzić do kościoła, gdzie są tacy nienawidzący ludzie, jak TY


[quote name='ziuk' timestamp='1294489556' post='419135']
Nie ma chleba dla narodu, to organizuja igrzyska dla wybranych, aby zamydlic oczy.
Od prawie czterech lat glod i ogolnonarodowa bieda sprowadzona przez PO na glupkow, co dali sfalszowac wybory
oglada tylko TVN24, a koscioly zaczynaja byc omijane przez mlodziez.
Rodzice w miejsce dyscypliny i dobrej paly do zagonienia bydla w Dom Panski tylko oglada pokazy roznych bezwstydnikow i wyzyskiwaczy. Mysla, ze to oni tam w tym srebrnym ekranie za gwiazdy wystepuja.
Bog i wiara jest najwiekszym dobrem kazdego czlowieka i tylko wystarczy pokazac mu wlasciwa droge....
Prawdziwy Polak nie zawacha sie dac odpor namowom na ateistyczne wychowanie mlodego pokolenia i dlatego musimy sie zastanowic kogo w tym kraju mamy. Czy to wszyscy sa Polakami? Czy to nie mniejszosc rzadzi i wyzyskuje?
Czy to nie polskie kobiety siedzace w kasach supermarketow pracuja na obcych? Gdzie stanowiska dla naszych?
Gdzie profity plynace z bankow sie podziewaja, bo jakos nie w naszych polskich kieszeniach. Tam nawet na sprzataczke Polki ani Polaka nie zatrudniaja, tylko swoich bo moga popisac sie jakims tam jezykiem angielskim, albo jeszcze innym. Ciekawym czy hebrajski nie jest tez konieczny!
[/quote]
Kochanie, przecież łatwiej było sfałszować wybory, bo służby mundurowe, zamiast pilnować lokali wyborczych, stały na straży Broniących Krzyża !!!!
To widok takich zajadłych ludzi spowodował, że młodzież omija kościoły.

Jak pomyślę, ile pieniędzy na tą ochronę poszło, to myślę, że i kawałek obwodnicy z tego funduszu by powstał, i kilka GODNYCH miejsc pracy dla Polaków.

Dlaczego profity z banków nie idą do Polaków, jak piszesz?
Odpowiedź jest następująca: przez takich ludzi jak Ty, którzy ... rozwiń
Avatar
kolka / 8 stycznia 2011 o 17:56
Wieprzowski też zachowuje się jak niedbała gospodyni -dzici zafajdane ,mąż w podartych portkach chodzia ona na tańce idzie.
Avatar
waldi / 8 stycznia 2011 o 17:55
[quote name='zajcew' timestamp='1294483047' post='419070']
żałosne .
[/quote]
Myślałem, że ten Kowalczyk będzie się czymś różnił od Drehera, a tu kilkaset głosów TYLKO i znowu obaj przy korycie.
A zobaczcie tylko gdzie ten Kowalczyk włożył swoje łapska - nieźle mu potem jechało.
Avatar
Polka / 8 stycznia 2011 o 15:18
Panie Kowalczyk, pan prawdopodobnie z PIS-u, poważnej partii, która myśli o Polsce, obcy jej kretyński pijar, a pan wystawia jej fatalne świadectwo. Ludzie nie mają co jeść, pracują po kilkanaście godzin dziennie, nie wiadomo, czy będą mieli kiedyś emerytury.Wielki wstyd!
Avatar
ss / 8 stycznia 2011 o 13:52
walczyć o S17 a nie tańczyć!! darmozjady
Avatar
ziuk / 8 stycznia 2011 o 13:25
Nie ma chleba dla narodu, to organizuja igrzyska dla wybranych, aby zamydlic oczy.
Od prawie czterech lat glod i ogolnonarodowa bieda sprowadzona przez PO na glupkow, co dali sfalszowac wybory
oglada tylko TVN24, a koscioly zaczynaja byc omijane przez mlodziez.
Rodzice w miejsce dyscypliny i dobrej paly do zagonienia bydla w Dom Panski tylko oglada pokazy roznych bezwstydnikow i wyzyskiwaczy. Mysla, ze to oni tam w tym srebrnym ekranie za gwiazdy wystepuja.
Bog i wiara jest najwiekszym dobrem kazdego czlowieka i tylko wystarczy pokazac mu wlasciwa droge....
Prawdziwy Polak nie zawacha sie dac odpor namowom na ateistyczne wychowanie mlodego pokolenia i dlatego musimy sie zastanowic kogo w tym kraju mamy. Czy to wszyscy sa Polakami? Czy to nie mniejszosc rzadzi i wyzyskuje?
Czy to nie polskie kobiety siedzace w kasach supermarketow pracuja na obcych? Gdzie stanowiska dla naszych?
Gdzie profity plynace z bankow sie podziewaja, bo jakos nie w naszych polskich kieszeniach. Tam nawet na sprzataczke Polki ani Polaka nie zatrudniaja, tylko swoich bo moga popisac sie jakims tam jezykiem angielskim, albo jeszcze innym. Ciekawym czy hebrajski nie jest tez konieczny!
Nie ma chleba dla narodu, to organizuja igrzyska dla wybranych, aby zamydlic oczy.
Od prawie czterech lat glod i ogolnonarodowa bieda sprowadzona przez PO na glupkow, co dali sfalszowac wybory
oglada tylko TVN24, a koscioly zaczynaja byc omijane przez mlodziez.
Rodzice w miejsce dyscypliny i dobrej paly do zagonienia bydla w Dom Panski tylko oglada pokazy roznych bezwstydnikow i wyzyskiwaczy. Mysla, ze to oni tam w tym srebrnym ekranie za gwiazdy wystepuja.
Bog i wiara jest najwiekszym dobrem kazdego czlowieka i tylko... rozwiń
Avatar
zajcew / 8 stycznia 2011 o 11:37
żałosne .
Avatar
Very Important Person / 8 stycznia 2011 o 11:35
I ty jesteś VIPem w swoim domu...
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 28 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!