Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

12 stycznia 2011 r.
14:03
Edytuj ten wpis

Ani złotówki dla kościołów w Zamościu. Miasto wstrzymało dotacje

Autor: Zdjęcie autora Bogdan Nowak
0 7 A A
W tym roku dla zabytkowych świątyń w Zamościu miejskich dotacji nie będzie (Archiwum)
W tym roku dla zabytkowych świątyń w Zamościu miejskich dotacji nie będzie (Archiwum)

Żadna z zamojskich parafii nie może w tym roku liczyć przy remontach na wsparcie miasta. Zamość dotował zabytkowe świątynie od kilku lat. W tym roku stawia na inne inwestycje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dlaczego parafie chcą pieniędzy? Czytaj na MM Zamość: Remontów nie będzie?

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
święty turecki / 14 stycznia 2011 o 22:02
[quote name='Gość' timestamp='1295017700' post='422741']
Nie ekscytujcie się, nie dostaną w gotówce to dostaną w naturze
[/quote]
Jeżeli w świńskiej grypie to jestem za !!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 14 stycznia 2011 o 16:08
Nie ekscytujcie się, nie dostaną w gotówce to dostaną w naturze
Avatar
STYX / 14 stycznia 2011 o 14:50
Ludzieeeeeeee...Cuuuuuud.........Mój Boże, czy ja dobrze widzę ? Nie spodziewałem sie,że dożyję NORMALNYCH czasów gdy jakakolwiek władza wypnie się na watykańska sektę ! Chyba sie uchleję z radości ! Brawo dla zamojskich włodarzy. Przy nastepnych wyborach już będę wiedział na kogo głosować i do głosowania na kogo namawiać choćby w czasie ciszy wyborczej bo POLSKA jest najważniejsza.
Avatar
iwi_zmc / 13 stycznia 2011 o 17:03
Generałówkę kupiła NEXA
Avatar
tacowy / 13 stycznia 2011 o 16:05
[quote name='tacowy' timestamp='1294930625' post='422197']
[size="5"]Nie do wiary!!!![/size]Zamość nie wystraszył się kleru.A co z tą kamienicą w Zamościu na którą miał chrapkę tamt.biskup? (Generałówka)
[/quote]
[url="http://www.roztocze.net/newsroom.php/26401_Jeszcze_więcej_o_"][color="#FF0000"]A oto co znalazłe o Generałówce[/color][/url]
Jednak kler górą.Biskup rządzi Zamościem.A o tych daninach dla koscioła o których jest w artykule,to pic na wodę.Kościół to co ma dostać,to dostanie.Z nawiązką.Wszelkie dokumenty zaniosą w zębach czołgając się na klęczkach
[quote name='tacowy' timestamp='1294930625' post='422197']
[size="5"]Nie do wiary!!!![/size]Zamość nie wystraszył się kleru.A co z tą kamienicą w Zamościu na którą miał chrapkę tamt.biskup? (Generałówka)
[/quote]
[url="http://www.roztocze.net/newsroom.php/26401_Jeszcze_więcej_o_"][color="#FF0000"]A oto co znalazłe o Generałówce[/color][/url]
Jednak kler górą.Biskup rządzi Zamościem.A o tych daninach dla koscioła o których jest w artykule,to pic na ... rozwiń
Avatar
tacowy / 13 stycznia 2011 o 15:57
[size="5"]Nie do wiary!!!![/size]Zamość nie wystraszył się kleru.A co z tą kamienicą w Zamościu na którą miał chrapkę tamt.biskup? (Generałówka)
Avatar
ol / 12 stycznia 2011 o 15:34
<jupi>
Avatar
święty turecki / 14 stycznia 2011 o 22:02
[quote name='Gość' timestamp='1295017700' post='422741']
Nie ekscytujcie się, nie dostaną w gotówce to dostaną w naturze
[/quote]
Jeżeli w świńskiej grypie to jestem za !!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 14 stycznia 2011 o 16:08
Nie ekscytujcie się, nie dostaną w gotówce to dostaną w naturze
Avatar
STYX / 14 stycznia 2011 o 14:50
Ludzieeeeeeee...Cuuuuuud.........Mój Boże, czy ja dobrze widzę ? Nie spodziewałem sie,że dożyję NORMALNYCH czasów gdy jakakolwiek władza wypnie się na watykańska sektę ! Chyba sie uchleję z radości ! Brawo dla zamojskich włodarzy. Przy nastepnych wyborach już będę wiedział na kogo głosować i do głosowania na kogo namawiać choćby w czasie ciszy wyborczej bo POLSKA jest najważniejsza.
Avatar
iwi_zmc / 13 stycznia 2011 o 17:03
Generałówkę kupiła NEXA
Avatar
tacowy / 13 stycznia 2011 o 16:05
[quote name='tacowy' timestamp='1294930625' post='422197']
[size="5"]Nie do wiary!!!![/size]Zamość nie wystraszył się kleru.A co z tą kamienicą w Zamościu na którą miał chrapkę tamt.biskup? (Generałówka)
[/quote]
[url="http://www.roztocze.net/newsroom.php/26401_Jeszcze_więcej_o_"][color="#FF0000"]A oto co znalazłe o Generałówce[/color][/url]
Jednak kler górą.Biskup rządzi Zamościem.A o tych daninach dla koscioła o których jest w artykule,to pic na wodę.Kościół to co ma dostać,to dostanie.Z nawiązką.Wszelkie dokumenty zaniosą w zębach czołgając się na klęczkach
[quote name='tacowy' timestamp='1294930625' post='422197']
[size="5"]Nie do wiary!!!![/size]Zamość nie wystraszył się kleru.A co z tą kamienicą w Zamościu na którą miał chrapkę tamt.biskup? (Generałówka)
[/quote]
[url="http://www.roztocze.net/newsroom.php/26401_Jeszcze_więcej_o_"][color="#FF0000"]A oto co znalazłe o Generałówce[/color][/url]
Jednak kler górą.Biskup rządzi Zamościem.A o tych daninach dla koscioła o których jest w artykule,to pic na ... rozwiń
Avatar
tacowy / 13 stycznia 2011 o 15:57
[size="5"]Nie do wiary!!!![/size]Zamość nie wystraszył się kleru.A co z tą kamienicą w Zamościu na którą miał chrapkę tamt.biskup? (Generałówka)
Avatar
ol / 12 stycznia 2011 o 15:34
<jupi>
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 3

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 16

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 43

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!