Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

27 kwietnia 2009 r.
14:30
Edytuj ten wpis

Bazar w Mokrem może zostać zamknięty

Autor: Zdjęcie autora Bogdan Nowak
0 36 A A

Co niedzielę na lotnisku należącym do Aeroklubu Ziemi Zamojskiej kwitnie handel. Kłopot w tym, że ten wielki bazar może być zamknięty. Urzędnicy postawili jego organizatorom ultimatum.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Działki, na których odbywa się handel należą do Skarbu Państwa - mówi Jerzy Zawadzki, sekretarz Starostwa Powiatowego w Zamościu. - Aeroklub nie ma potrzebnych do tego umów. Musi uzupełnić niezbędną dokumentację. Ma na to czas do 4 maja.

Bazar na lotnisku w Mokrem funkcjonuje od dawna. Sprzedaż napędza armia bułgarskich handlowców, którzy rozkładają tam stragany. Oferują głównie odzież po bardzo niskich cenach. Za każdy stragan płacą administratorowi od 15 do 30 zł dziennie. Ich towary cieszą się wielkim zainteresowaniem. Bo i reklamę mają przednią.

- Ludzie! Co mam? Sukienki po 25 zł! - krzyczała przedwczoraj w niebogłosy kobieta, którą obstąpił tłum. - Przebierajcie! Róbcie mi bałagan! Chcę bałaganu!

W ostatnią niedzielę do Mokrego ściągnęło kilkanaście tysięcy osób. Kupowali ubrania, ale też rowery, meble, sadzonki, kury, psy i m.in. auta.

- Bazar jest ogromny - mówi Zawadzki. - I funkcjonuje na lotnisku. Chodzi o bezpieczeństwo. To nie może działać bez ważnych umów.

Przemysław Panas, prezes Aeroklubu Ziemi Zamojskiej jest tym oburzony. - Działka bazarowa jest wydzielona od reszty - tłumaczy - Lotnisko działa bezpiecznie, a… jako stowarzyszenie mamy możliwość dorabiania do działalności. Za pieniądze z bazaru budujemy nowoczesny hangar. Jego wartość to 4 mln zł. Problemem jest tylko umowa dzierżawy ze starostwem.

O co chodzi? Od lat w Zamościu mówi się o potrzebie przystosowania lotniska dla małych samolotów pasażerskich. Przymierzają się do tego wspólnie Starostwo Powiatowe, UM w Zamościu i gmina Zamość.

Powstałaby tam m.in. terminal i wieża nawigacyjna. Planowana jest też budowa betonowego pasa startowego o długości 1,2 km. Koszt inwestycji to kilkanaście milionów złotych. Samorządy chcą postarać się o wsparcie tej inwestycji z UE.

- Jesteśmy za tym - tłumaczy prezes. - Dlatego naszą część lotniska, na której teraz działa bazar przekazaliśmy Skarbowi Państwa. Zarządza nią starostwo. W czym kłopot? W 2007 r. podpisaliśmy z samorządem umowę dzierżawy na inne części lotniska, a na tę nie. Bo wtedy… byliśmy jeszcze jej właścicielami. Teraz starostwo sobie o tym przypomniało.

Prezesa oburza sposób w jaki to zrobiono. - Dano nam na to 2 tygodnie! - żali się. - Stawia się nas pod ścianą, chociaż wszystko zależy właśnie od samych urzędników. Nie wiem jak długo potrwają procedury… Będziemy się jakoś dogadywać.
A jeśli formalności się przedłużą? - Nie chcę myśleć o zamknięciu bazaru - martwi się prezes Panas. - To ostateczność.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nowaa / 11 sierpnia 2012 o 12:54
no tylko ludzie na gielde moga pojechac co tydzien a w carrefourze bluzke za 10 zł masz tylko czasami, zero wyboru jeden badz dwa wzory i jakosc tez wiadomo jaka. a na gieldzie bluzek po 10- 15zł masz mase masz wybor a nie kupujesz byle co tylko dlatego bo w carrefourze rzucili za dyche, bo im nikt nie chce kupic ...no poza tym nie zdarzylo mi sie zeby potem cos smierdzialo haha, szybciej w carrefourze bo tam mierzą ludzie te rzeczy a na gieldzie biora zazwyczaj i juz, ale latwiej jest krytykowac skoro na ten temat nic sie nie wie. zreszta o czym my mowimy kto chce jedzie i kupuje na gieldzie a kto nie chce- przeplaca albo kupuje rzecz niskiej jakosci w sklepie. kupujecie w sklepach markowych czy innych to kupujcie a reszcie nie zabraniajcie miec wolnego wyboru i kupowac na gieldzie,
no tylko ludzie na gielde moga pojechac co tydzien a w carrefourze bluzke za 10 zł masz tylko czasami, zero wyboru jeden badz dwa wzory i jakosc tez wiadomo jaka. a na gieldzie bluzek po 10- 15zł masz mase masz wybor a nie kupujesz byle co tylko dlatego bo w carrefourze rzucili za dyche, bo im nikt nie chce kupic ...no poza tym nie zdarzylo mi sie zeby potem cos smierdzialo haha, szybciej w carrefourze bo tam mierzą ludzie te rzeczy a na gieldzie biora zazwyczaj i juz, ale latwiej jest krytykowac skoro na ten temat nic sie nie wie. zreszta ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2012 o 16:43
[quote name='LODA' timestamp='1344410519' post='662083']
Nie wiesz chyba o tym że te twoje bluzki po dychu to pochodzą z recyklingu z tylnych opon od traktora.
[/quote]
A twoje z recyklingu z butelek plastikowych po Coca Coli.
Avatar
LODA / 8 sierpnia 2012 o 09:21
[quote name='Gość' timestamp='1344409505' post='662074']
Srutu tutu, pęczek drutu. A ja w Carrefourze kupiłam sobie bluzki po dychę za sztukę i buty za 19,99, a nie jakieś łachy obślizgłe od potu, fuj. I nie mam zamiaru na śmierdzącą i zaśmieconą giełdę jechać.Tyle w temacie.
[/quote]Nie wiesz chyba o tym że te twoje bluzki po dychu to pochodzą z recyklingu z tylnych opon od traktora.
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2012 o 09:05
[quote name='nowaa' timestamp='1344341704' post='661761']
piszecie wszyscy jakbyscie nie wiedzieli ile ludzie w polsce zarabiaja i na co ich stac. malo kogo w dzisuejszych czasach stac na kupowanie markowych czy nawet niemarkowych ciuchow w tomaszu, agorze i tego typu droooogich sklepow. bedąc na gieldzie kolezanka kupila identyczna sukienke jak widzialam w Tomasz haha . niczym sie nie rozni a przepraszam bardzo bo cena rozni sie 2-krotnie tu 35zl a w tomasz 75zł . buty na koturnie letnie kupilam za 30zł a w zamosciu w sklepach za 55 zobaczylam. dwukrotna przebitka. wuiec nioe ma sie co ludziom dziwic ze kupują i jezdza na gielde bo chca miec cos z zycia od czasu do czasu kupic sobie cos ladnego , modnego i niczym nie rozniacego sie od tych waszym ciuchow z tomasza czy agory itp. wy chyba tylko sobie ego podwyzszacie kupujac w tych czy innych sklepach. a kazdy czlowiek widzac ze mimo niskich zarobkow moze ubrac swoje dziecko i siebie w dobre ciuchy czesto lepszej jakosci niz w sklepach -korzysta, nie wszystkich stac . pomyslcie troche. tacy z Was wszyscy katolicy ze myslicie tylko o sobie, skoro macie Wy kase to co was inni obchodza niech chodza z gołą dupą, a do kosciola mozna pojsc pozniej nie tylko do 13 są msze. wiec to gadanie jest bez sensu. bardziej grzeszni jestescie niz Ci ludzie. tyle w tym temacie
[/quote]

Srutu tutu, pęczek drutu. A ja w Carrefourze kupiłam sobie bluzki po dychę za sztukę i buty za 19,99, a nie jakieś łachy obślizgłe od potu, fuj. I nie mam zamiaru na śmierdzącą i zaśmieconą giełdę jechać.Tyle w temacie.
[quote name='nowaa' timestamp='1344341704' post='661761']
piszecie wszyscy jakbyscie nie wiedzieli ile ludzie w polsce zarabiaja i na co ich stac. malo kogo w dzisuejszych czasach stac na kupowanie markowych czy nawet niemarkowych ciuchow w tomaszu, agorze i tego typu droooogich sklepow. bedąc na gieldzie kolezanka kupila identyczna sukienke jak widzialam w Tomasz haha . niczym sie nie rozni a przepraszam bardzo bo cena rozni sie 2-krotnie tu 35zl a w tomasz 75zł . buty na koturnie letnie kupilam za 30zł a w za... rozwiń
Avatar
nowaa / 7 sierpnia 2012 o 14:15
piszecie wszyscy jakbyscie nie wiedzieli ile ludzie w polsce zarabiaja i na co ich stac. malo kogo w dzisuejszych czasach stac na kupowanie markowych czy nawet niemarkowych ciuchow w tomaszu, agorze i tego typu droooogich sklepow. bedąc na gieldzie kolezanka kupila identyczna sukienke jak widzialam w Tomasz haha . niczym sie nie rozni a przepraszam bardzo bo cena rozni sie 2-krotnie tu 35zl a w tomasz 75zł . buty na koturnie letnie kupilam za 30zł a w zamosciu w sklepach za 55 zobaczylam. dwukrotna przebitka. wuiec nioe ma sie co ludziom dziwic ze kupują i jezdza na gielde bo chca miec cos z zycia od czasu do czasu kupic sobie cos ladnego , modnego i niczym nie rozniacego sie od tych waszym ciuchow z tomasza czy agory itp. wy chyba tylko sobie ego podwyzszacie kupujac w tych czy innych sklepach. a kazdy czlowiek widzac ze mimo niskich zarobkow moze ubrac swoje dziecko i siebie w dobre ciuchy czesto lepszej jakosci niz w sklepach -korzysta, nie wszystkich stac . pomyslcie troche. tacy z Was wszyscy katolicy ze myslicie tylko o sobie, skoro macie Wy kase to co was inni obchodza niech chodza z gołą dupą, a do kosciola mozna pojsc pozniej nie tylko do 13 są msze. wiec to gadanie jest bez sensu. bardziej grzeszni jestescie niz Ci ludzie. tyle w tym temacie
piszecie wszyscy jakbyscie nie wiedzieli ile ludzie w polsce zarabiaja i na co ich stac. malo kogo w dzisuejszych czasach stac na kupowanie markowych czy nawet niemarkowych ciuchow w tomaszu, agorze i tego typu droooogich sklepow. bedąc na gieldzie kolezanka kupila identyczna sukienke jak widzialam w Tomasz haha . niczym sie nie rozni a przepraszam bardzo bo cena rozni sie 2-krotnie tu 35zl a w tomasz 75zł . buty na koturnie letnie kupilam za 30zł a w zamosciu w sklepach za 55 zobaczylam. dwukrotna przebitka. wuiec nioe ma sie co ludziom dz... rozwiń
Avatar
s / 6 sierpnia 2012 o 13:15
dziwny klimat tego targowiska
Avatar
Czlowiek / 4 sierpnia 2012 o 16:28
o wy ku*** je***e pewnie wiekszosc tych obrazliwych komentarzy to zazdrosni polacy którzy potracili prace bo bułgarzy sprzedają taniej i lepsze rzeczy to że wy ku*** polacy sprzedajecie po 300 % zarobku to nie znaczy że ktoś ma sie do was stosować polska to poje***y naród rasistowski jebać was je***e rasistki i rasiści tyle odemnie
Avatar
Elaa / 25 marca 2012 o 18:25
kupujcie u polaków? np w centrum handolwym bluzka kosztuje ok 50-100zł a nawet czasem ponad. na bazarze w zamosciu w sumie to samo kupi sie za 20-30 zł.Pewnie ze kazdy by chcial miec cos dobrej jakosci ale niestety nie wszystkich na to stac.
Avatar
obserwator / 31 lipca 2011 o 13:36
Dzisiaj widziałem małżenstwo K. na bazarze, mają sklep z ciuchami na Rynku,i......... kupowali hurtowo kilka paczek ciuchów. Ciekaw jestem ile na tym zarobią? Pewno przebitka sięga 100% I co nie opłaca kupować na Mokrem?!
Avatar
ptasiagrypa / 31 lipca 2011 o 13:19
[quote name='Moli' timestamp='1311777727' post='507497']
Wiadomo Gmina Zamość ma z tego ogromną kasę i żaden z Panów, którzy zarządzają giełdą nie mieszkają w tych okolicach. Gdyby mieszkali i postali sobie czasami godzinę w korku, chcąc wrócić w niedzielę do domu lub wyjechać z domu, od razu coś by z tym zrobili.
[/quote]
Z tego, co mi wiadomo, co najmniej dwóch pracownikow mieszka nieopodal lotniska, ale nie dziw się : oni tam zarabiają na chleb.
Avatar
nowaa / 11 sierpnia 2012 o 12:54
no tylko ludzie na gielde moga pojechac co tydzien a w carrefourze bluzke za 10 zł masz tylko czasami, zero wyboru jeden badz dwa wzory i jakosc tez wiadomo jaka. a na gieldzie bluzek po 10- 15zł masz mase masz wybor a nie kupujesz byle co tylko dlatego bo w carrefourze rzucili za dyche, bo im nikt nie chce kupic ...no poza tym nie zdarzylo mi sie zeby potem cos smierdzialo haha, szybciej w carrefourze bo tam mierzą ludzie te rzeczy a na gieldzie biora zazwyczaj i juz, ale latwiej jest krytykowac skoro na ten temat nic sie nie wie. zreszta o czym my mowimy kto chce jedzie i kupuje na gieldzie a kto nie chce- przeplaca albo kupuje rzecz niskiej jakosci w sklepie. kupujecie w sklepach markowych czy innych to kupujcie a reszcie nie zabraniajcie miec wolnego wyboru i kupowac na gieldzie,
no tylko ludzie na gielde moga pojechac co tydzien a w carrefourze bluzke za 10 zł masz tylko czasami, zero wyboru jeden badz dwa wzory i jakosc tez wiadomo jaka. a na gieldzie bluzek po 10- 15zł masz mase masz wybor a nie kupujesz byle co tylko dlatego bo w carrefourze rzucili za dyche, bo im nikt nie chce kupic ...no poza tym nie zdarzylo mi sie zeby potem cos smierdzialo haha, szybciej w carrefourze bo tam mierzą ludzie te rzeczy a na gieldzie biora zazwyczaj i juz, ale latwiej jest krytykowac skoro na ten temat nic sie nie wie. zreszta ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2012 o 16:43
[quote name='LODA' timestamp='1344410519' post='662083']
Nie wiesz chyba o tym że te twoje bluzki po dychu to pochodzą z recyklingu z tylnych opon od traktora.
[/quote]
A twoje z recyklingu z butelek plastikowych po Coca Coli.
Avatar
LODA / 8 sierpnia 2012 o 09:21
[quote name='Gość' timestamp='1344409505' post='662074']
Srutu tutu, pęczek drutu. A ja w Carrefourze kupiłam sobie bluzki po dychę za sztukę i buty za 19,99, a nie jakieś łachy obślizgłe od potu, fuj. I nie mam zamiaru na śmierdzącą i zaśmieconą giełdę jechać.Tyle w temacie.
[/quote]Nie wiesz chyba o tym że te twoje bluzki po dychu to pochodzą z recyklingu z tylnych opon od traktora.
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2012 o 09:05
[quote name='nowaa' timestamp='1344341704' post='661761']
piszecie wszyscy jakbyscie nie wiedzieli ile ludzie w polsce zarabiaja i na co ich stac. malo kogo w dzisuejszych czasach stac na kupowanie markowych czy nawet niemarkowych ciuchow w tomaszu, agorze i tego typu droooogich sklepow. bedąc na gieldzie kolezanka kupila identyczna sukienke jak widzialam w Tomasz haha . niczym sie nie rozni a przepraszam bardzo bo cena rozni sie 2-krotnie tu 35zl a w tomasz 75zł . buty na koturnie letnie kupilam za 30zł a w zamosciu w sklepach za 55 zobaczylam. dwukrotna przebitka. wuiec nioe ma sie co ludziom dziwic ze kupują i jezdza na gielde bo chca miec cos z zycia od czasu do czasu kupic sobie cos ladnego , modnego i niczym nie rozniacego sie od tych waszym ciuchow z tomasza czy agory itp. wy chyba tylko sobie ego podwyzszacie kupujac w tych czy innych sklepach. a kazdy czlowiek widzac ze mimo niskich zarobkow moze ubrac swoje dziecko i siebie w dobre ciuchy czesto lepszej jakosci niz w sklepach -korzysta, nie wszystkich stac . pomyslcie troche. tacy z Was wszyscy katolicy ze myslicie tylko o sobie, skoro macie Wy kase to co was inni obchodza niech chodza z gołą dupą, a do kosciola mozna pojsc pozniej nie tylko do 13 są msze. wiec to gadanie jest bez sensu. bardziej grzeszni jestescie niz Ci ludzie. tyle w tym temacie
[/quote]

Srutu tutu, pęczek drutu. A ja w Carrefourze kupiłam sobie bluzki po dychę za sztukę i buty za 19,99, a nie jakieś łachy obślizgłe od potu, fuj. I nie mam zamiaru na śmierdzącą i zaśmieconą giełdę jechać.Tyle w temacie.
[quote name='nowaa' timestamp='1344341704' post='661761']
piszecie wszyscy jakbyscie nie wiedzieli ile ludzie w polsce zarabiaja i na co ich stac. malo kogo w dzisuejszych czasach stac na kupowanie markowych czy nawet niemarkowych ciuchow w tomaszu, agorze i tego typu droooogich sklepow. bedąc na gieldzie kolezanka kupila identyczna sukienke jak widzialam w Tomasz haha . niczym sie nie rozni a przepraszam bardzo bo cena rozni sie 2-krotnie tu 35zl a w tomasz 75zł . buty na koturnie letnie kupilam za 30zł a w za... rozwiń
Avatar
nowaa / 7 sierpnia 2012 o 14:15
piszecie wszyscy jakbyscie nie wiedzieli ile ludzie w polsce zarabiaja i na co ich stac. malo kogo w dzisuejszych czasach stac na kupowanie markowych czy nawet niemarkowych ciuchow w tomaszu, agorze i tego typu droooogich sklepow. bedąc na gieldzie kolezanka kupila identyczna sukienke jak widzialam w Tomasz haha . niczym sie nie rozni a przepraszam bardzo bo cena rozni sie 2-krotnie tu 35zl a w tomasz 75zł . buty na koturnie letnie kupilam za 30zł a w zamosciu w sklepach za 55 zobaczylam. dwukrotna przebitka. wuiec nioe ma sie co ludziom dziwic ze kupują i jezdza na gielde bo chca miec cos z zycia od czasu do czasu kupic sobie cos ladnego , modnego i niczym nie rozniacego sie od tych waszym ciuchow z tomasza czy agory itp. wy chyba tylko sobie ego podwyzszacie kupujac w tych czy innych sklepach. a kazdy czlowiek widzac ze mimo niskich zarobkow moze ubrac swoje dziecko i siebie w dobre ciuchy czesto lepszej jakosci niz w sklepach -korzysta, nie wszystkich stac . pomyslcie troche. tacy z Was wszyscy katolicy ze myslicie tylko o sobie, skoro macie Wy kase to co was inni obchodza niech chodza z gołą dupą, a do kosciola mozna pojsc pozniej nie tylko do 13 są msze. wiec to gadanie jest bez sensu. bardziej grzeszni jestescie niz Ci ludzie. tyle w tym temacie
piszecie wszyscy jakbyscie nie wiedzieli ile ludzie w polsce zarabiaja i na co ich stac. malo kogo w dzisuejszych czasach stac na kupowanie markowych czy nawet niemarkowych ciuchow w tomaszu, agorze i tego typu droooogich sklepow. bedąc na gieldzie kolezanka kupila identyczna sukienke jak widzialam w Tomasz haha . niczym sie nie rozni a przepraszam bardzo bo cena rozni sie 2-krotnie tu 35zl a w tomasz 75zł . buty na koturnie letnie kupilam za 30zł a w zamosciu w sklepach za 55 zobaczylam. dwukrotna przebitka. wuiec nioe ma sie co ludziom dz... rozwiń
Avatar
s / 6 sierpnia 2012 o 13:15
dziwny klimat tego targowiska
Avatar
Czlowiek / 4 sierpnia 2012 o 16:28
o wy ku*** je***e pewnie wiekszosc tych obrazliwych komentarzy to zazdrosni polacy którzy potracili prace bo bułgarzy sprzedają taniej i lepsze rzeczy to że wy ku*** polacy sprzedajecie po 300 % zarobku to nie znaczy że ktoś ma sie do was stosować polska to poje***y naród rasistowski jebać was je***e rasistki i rasiści tyle odemnie
Avatar
Elaa / 25 marca 2012 o 18:25
kupujcie u polaków? np w centrum handolwym bluzka kosztuje ok 50-100zł a nawet czasem ponad. na bazarze w zamosciu w sumie to samo kupi sie za 20-30 zł.Pewnie ze kazdy by chcial miec cos dobrej jakosci ale niestety nie wszystkich na to stac.
Avatar
obserwator / 31 lipca 2011 o 13:36
Dzisiaj widziałem małżenstwo K. na bazarze, mają sklep z ciuchami na Rynku,i......... kupowali hurtowo kilka paczek ciuchów. Ciekaw jestem ile na tym zarobią? Pewno przebitka sięga 100% I co nie opłaca kupować na Mokrem?!
Avatar
ptasiagrypa / 31 lipca 2011 o 13:19
[quote name='Moli' timestamp='1311777727' post='507497']
Wiadomo Gmina Zamość ma z tego ogromną kasę i żaden z Panów, którzy zarządzają giełdą nie mieszkają w tych okolicach. Gdyby mieszkali i postali sobie czasami godzinę w korku, chcąc wrócić w niedzielę do domu lub wyjechać z domu, od razu coś by z tym zrobili.
[/quote]
Z tego, co mi wiadomo, co najmniej dwóch pracownikow mieszka nieopodal lotniska, ale nie dziw się : oni tam zarabiają na chleb.
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szpital przy ul. Staszica w Lublinie. Coraz więcej pielęgniarek na L4

Szpital przy ul. Staszica w Lublinie. Coraz więcej pielęgniarek na L4 0 0

Już 150 pielęgniarek ze szpitala przy ul. Staszica w Lublinie jest na zwolnieniach lekarskich (przedwczoraj „na chorobowym” była ich setka)

Motor robi kadrową rewolucję. Prezes i trener zostają?

Motor robi kadrową rewolucję. Prezes i trener zostają? 0 0

W nowym sezonie kibice żółto-biało-niebieskich mogą nie poznać swojej drużyny. Z zespołem pożegna się wielu bardziej doświadczonych zawodników, w tym Marcin Burkhardt. – Kontrakt Marcina wygasa z końcem miesiąca i nie zostanie przedłużony – potwierdza prezes Motoru Leszek Bartnicki.

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej 0 0

W poniedziałek władze miasta oficjalnie przekazały plac budowy przy ul. Lubelskiej nowej hali widowiskowo-sportowej firmie Mostostal Puławy. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach
22 czerwca 2018, 19:00

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach 0 0

W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach (ul. Sieroszewskiego 4) odbędzie się Koncert Finałowy Muzycznej Sceny Młodych.

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne 0 0

Przy ul. Kunickiego nie dojdzie raczej do otwarcia Biura Obsługi Mieszkańców, w którym możliwe byłoby załatwienie spraw związanych z dowodami osobistymi, meldunkami i niektórych innych spraw prowadzonych przez Urząd Miasta.

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną
22 czerwca 2018, 10:15

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną 0 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz czwarty w Lublinie odbędzie się Lubelski Wzór – konferencja łącząca branżę kreatywną z biznesem.

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu 0 0

17-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku na jednym z rond w Zamościu.

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych 0 1

W Kraśniku powstanie oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Podczas sesji sejmiku województwa radni przyjęli jednogłośnie projekt uchwały w tej sprawie.

Tragiczny finał z pozoru niegroźnej stłuczki [zdjęcia]

Tragiczny finał z pozoru niegroźnej stłuczki [zdjęcia] 0 2

Kierowca renault podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył samochodu ciężarowego i doprowadził do zderzenia. Kilka minut później pasażerka straciła przytomność. Nie udało się jej uratować

Nie zastosował cesarskiego cięcia. Matka walczy o rentę, lekarz się odwołuje

Nie zastosował cesarskiego cięcia. Matka walczy o rentę, lekarz się odwołuje 0 0

Matka dziecka, które ma niesprawną rękę po porodzie w bialskim szpitalu, walczy jeszcze o rentę dla syna. A lekarz składa apelację

Nielegalny towar z Ukrainy przemycali motolotnią
galeria

Nielegalny towar z Ukrainy przemycali motolotnią 0 1

Motolotni używali do przemytu towarów członkowie grupy przestępczej, którą rozbili pogranicznicy. Do gangu należeli Polacy i Ukraińcy

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 1

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!