sobota, 29 kwietnia 2017 r.

Zamość

Czego sobie życzymy

Dodano: 19 grudnia 2001, 16:23

Już za kilka dni zasiądziemy przy wigilijnym stole i podzielimy się opłatkiem. Zapytaliśmy kilka osób, jakie życzenia będą wtedy składać swoim najbliższym, a czego pragną dla siebie.

Justyna Karaszewska, bezrobotna

W ten wyjątkowy dzień roku chciałabym życzyć wszystkim moim najbliższym wszystkiego co tylko najlepsze. Tradycyjnymi życzeniami, które wypowiadam w wigilię są życzenia zdrowia, szczęścia, a przede wszystkim zadowolenia z własnego życia. Chciałabym życzyć też wszystkiego najlepszego mojej teściowej, bo jest wspaniała. Nie wiem czy ktoś jeszcze ma tak wspaniałą teściową. Dla siebie pragnę sfinalizowania długotrwałych rozmów w sprawie pracy.

Paweł Biernacki, nauczyciel

W pierwszej kolejności życzenia świąteczne będę składał moim najbliższym, a przede wszystkim moim dziadkom, na których pomoc zawsze mogę liczyć. Najbardziej chciałbym, aby zawsze byli zdrowi. Najserdeczniejsze życzenia, zdrowia miłości i wszystkiego co najlepsze złożę również mojej żonie i mamie. Sobie chciałbym życzyć dobrej pracy, stabilizacji w życiu i wreszcie własnego mieszkania. Marzę także o klarownej i pewnej sytuacji politycznej w kraju.

Renata Pluskwa, gospodyni domowa

Życzenia złożę przede wszystkim mamie, teściom i mężowi, no i oczywiście mojej córce. Im wszystkim będę życzyć miłości, radości, pomyślności i uśmiechu na święta oraz w nadchodzącym roku. Dla siebie marzę o pracy, ale na pierwszym miejscu zdrowia dla mojej malutkiej córeczki Julki. Chciałabym aby ten nowy rok był dla mnie i mojej rodziny lepszy finansowo.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24