Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

22 kwietnia 2009 r.
18:55
Edytuj ten wpis

Dyrektor LODR służbowym autem pojechał na prywatne ranczo

0 32 A A

Ponad dwieście kilometrów przejechał służbowym autem dyrektor Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego na swoją prywatną działkę. Świadkowie sfotografowali jego skodę stojącą na posesji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tadeusz Solarski przyjechał służbową czerwoną skodą do swojego gospodarstwa w Chełmcu pod Kraśniczynem w zeszłą środę po godz. 16. Z Końskowoli, gdzie na co dzień pracuje, w jedną stronę jest ok. 116 km. - Miał na sobie robocze ubranie i gumiaki, a więc nie zamierzał odpoczywać - twierdzą byli pracownicy LODR, którzy przysłali nam zdjęcia z Chełmca.

Solarski przedstawia inny przebieg zdarzeń. - Jechałem ze strony Sitna i Hrubieszowa i rzeczywiście tam wstąpiłem - przyznaje dyrektor. - Co roku w moim gospodarstwie są organizowane szkolenia dla rolników. I kilka razy w roku muszę tam być, żeby nadzorować i koordynować pracę. Najczęściej jeżdżę tam swoim autem, czasami, przy okazji, również służbowym.

Ale jeden z naszych świadków widział Solarskiego około godz. 16 wjeżdżającego służbową fabią do Krasnegostawu od strony Lublina a nie Sitna czy Hrubieszowa. Zapytaliśmy więc dyrektora, o której opuścił swoje gospodarstwo. Nie potrafił określić. - Na pewno przed zachodem słońca - powiedział.

Po chwili rozmowy nabrał też wątpliwości co do tego, czy w Chełmcu był w środę, czy w czwartek. Na naszą prośbę, żeby to sprawdził, stwierdził, że nie ma na to czasu, bo właśnie przerwaliśmy mu ważną naradę. Chcieliśmy sami zajrzeć do dokumentów, ale dyrektor powiedział, że prośbę mamy skierować na piśmie. Nasze pismo kazał zostawić w sekretariacie i opuścił biuro.

Bezpośrednim przełożonym Solarskiego jest wojewoda lubelska. - Poprosiliśmy dyrektora o wyjaśnienia. Po ich przeanalizowaniu będziemy mogli odnieść się do tematu - mówi Rafał Przech z LUW.

Takim postępowaniem zbulwersowani są byli podwładni Solarskiego. - Pan dyrektor nadużywa władzy - mówi Wiesław Orzędowski, b. kierownik oddziału LODR w Rejowcu. - Jak to się ma do niegospodarności, którą mi kiedyś zarzucał? - podnosi Krzysztof Gałaszkiewicz, b. kierownik oddziału LODR w Sitnie.
Gałaszkiewicz, który stracił stołek, choć jest radnym powiatu zamojskiego, walczy w sądzie o przywrócenie do pracy i odszkodowanie za okres pozostawania bez pracy. Za rażące naruszenie przepisów prawa pracy na szefa LODR w trybie nakazowym nałożono na 5 tys. zł grzywny. Wyrok nie jest prawomocny.

Sąd kazał już przywrócić na stanowisko kierownika Orzędowskiego, a także wypłacić mu ponad 30 tys. zł odszkodowania. Wywodzący się z PSL Solarski zwolnił go dyscyplinarnie z pracy przy bezpośrednim sprzeciwie organizacji związkowej. Sąd Grodzki w Puławach ukarał za to dyrektora LODR grzywną w wysokości 2 tys. zł.

(pab)

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Głosuj dajel na PSL i PO / 25 września 2011 o 18:50
www.youtube.com/watch?src_vid=d_jhWKW0pjY&v=8QNXVxpnCyY&feature=iv&annotation_id=annotation_615701
www.youtube.com/watch?v=Cc_sy0IbXIM&feature=player_embedded
Avatar
obserwator / 25 września 2011 o 17:47
no i g.. z wyszło solarski nie szanuje ludzi, ale i tak go psl obroni bo dziła zgodnie z ich linią, ale Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy, i w końcu wytoczy ktoś mu sprawę o niegospodarność i za wszystkie swoje sprawki zapłaci z własnej kieszeni.
zrobił sobie z lodru prywatne ranczo i nie liczy się z niczym i z nikim
a i tak z kontroli urzędu wojewódzkiego nic nie wyjdzie bo to wszystko jedna nieobiektywna klika
Avatar
Gość / 1 maja 2009 o 11:26
Szasta na lewo i prawo pieniędzmi podatników. Pracownikom wmawia ciężką sytuacje finansową, a nie robi nic ,żeby nie płacic odszkodowań w sądach. Ma po 4 rozprawy dziennie i podobno kary sięgają już łącznie 90 tys. złotych, a to nie koniec. Łamie obowiązujący regulamin premiowania. Ludzxie siedza po 12 godzin i wiecej zeby zarobić dla firmy a on im nawet premii załuje.. SKANDAL, JAK MOŻNA POZWALAĆ NA TAKIE SZRGANIE LUDZI. Powinien te odszkodowania płacić zee swoich prywatnych pieniędzy, albo składać sie z kadrą kierowniczą. A nie my charujemy a on wydaje i smieje ssie nam w oczy. Żenada Pani Wojewodo. Będziemy pamiętać jak bardzo PSL o nas dbał przy kolejnych wyborach a one już nie długo
Szasta na lewo i prawo pieniędzmi podatników. Pracownikom wmawia ciężką sytuacje finansową, a nie robi nic ,żeby nie płacic odszkodowań w sądach. Ma po 4 rozprawy dziennie i podobno kary sięgają już łącznie 90 tys. złotych, a to nie koniec. Łamie obowiązujący regulamin premiowania. Ludzxie siedza po 12 godzin i wiecej zeby zarobić dla firmy a on im nawet premii załuje.. SKANDAL, JAK MOŻNA POZWALAĆ NA TAKIE SZRGANIE LUDZI. Powinien te odszkodowania płacić zee swoich prywatnych pieniędzy, albo składać sie z kadrą kierowniczą. A nie my charujem... rozwiń
Avatar
guk / 27 kwietnia 2009 o 22:04
Pożegnania nadszedł czaaasss...
Avatar
gość22 / 24 kwietnia 2009 o 21:43
Gość napisał:
ale fajnie jest "bandyta" który okradł Polskę ? Czyż to nie kuriozum !!!!!!!!! Jakiś facet zwolniony dyscyplinarnie, drugi zwolniony za szkodnictwo fotografują dyr.firmy, że niby popełnił przestępstwo bo pojechał na gospodarkę po rodzicach ? Ja tylko pytam czy ten co to napisał wie, że takiego typa - czyli tow.wójtowica" należy ścigać karnie za bzdury i kłamstwa ? Czy on wie, że ludzie potrzebują informacji ! Pseudosensacje to wymysł ludzi małych, karłowatych i miernych - ale - niestety wiernych pewnym ludziom, grupom, partiom i zakłamanych do kości. Także pseudo dziennikarzyna opłacany przez w/w typków, którzy w swoim życiu nie splamili się pracą tylko lizusowsko-obibowskim trybem życia.
Pytanie zasasdnicze brzmi : czy taka gazetę należy kupować bo podaje nam wiadomości. NIE po STOKROĆ NIE ! To nie gazeta a szumowina bałamutna, bo nie stać ją nawet na analizę tego co piszą, ani nie wiedzą co piszą bo zlecedoniawca czyli płatnik poza sensacją niczego nie wskóra bo cóż to dla przełożonych dyr. znaczy ? Ano tyle, że jego otoczenie nie zaprzestało ataków, które poprzez pseudo posłów jest ciągłe i permanętne stosowane. Należy tow. dziennikarzu najpierw wiedzieć kto ten zleceniodawca a potem dopiero doszukiwać się merytoryki w przciwnym razie naczelny wy[pieprzcie na bruk !!!!!!!!!!!!!!!

Żyjesz w swoim świecie drobnych i trochę większych kłamstewek łatwo się rozgrzeszając, stąd potrzeba sensacji na większą skalę, przy której dobrze odwrócić uwagę od siebie.
Zwróciliście uwagę na siwe włosy tego pana, to daje przywilej oczekiwania szacunku od młodszych, ale i zobowiązuje do godnego zachowania. Przestępstwem nigdy nie będzie doglądanie gospodarki po rodzicach, o nie! - tu mamy do czynienia z przestępstwem bagatelizowania odpowiedzialności za publiczne pieniądze. Ten człowiek zajmuje stosownie opłacane stanowisko dyrektora budżetowej firmy - ma do dyspozycji nasze pieniądze - czy lubicie jak was oszukują? Niska szkodliwość może dotyczyć braku biletu autobusowego, ale wstyd jak złapią i te sto złotych kary pamiętamy na zawsze. A co tu - jak w PRL -państwowe to niczyje.
Możesz usprawiedliwiać i darować własną szkodę, ale w tym przypadku nie masz takiego prawa. Osądzasz autora i intencje informatorów. Redaktor zachował pełnię sztuki dziennikarskiej sprawdzając informacje zarówno w LODR jak i u samego pracodawcy dyrektora, skupił się na faktach unikając przy tym zbędnych komentarzy. A informatorzy - pewnie wiecej powiedzieliby sami pracownicy (obecni), ale na takie desperackie akty nie możemy liczyć - oj! pewnie to byłoby godne oczekiwań takiego czytelnika jak ty.

Żyjesz w swoim świecie drobnych i trochę większych kłamstewek łatwo się rozgrzeszając, stąd potrzeba sensacji na większą skalę, przy której dobrze odwrócić uwagę od siebie.
Zwróciliście uwagę na siwe włosy tego pana, to daje przywilej oczekiwania szacunku od młodszych, ale i zobowiązuje do godnego zachowania. Przestępstwem nigdy nie będzie doglądanie gospodarki po rodzicach, o nie! - tu mamy do czynienia z przestępstwem bagatelizowania odpowiedzialności za publiczne pieniądze. Ten człowiek zajmuje stosownie op... rozwiń
Avatar
gość22 / 24 kwietnia 2009 o 21:01
Gość napisał:
ale fajnie jest "bandyta" który okradł Polskę ? Czyż to nie kuriozum !!!!!!!!! Jakiś facet zwolniony dyscyplinarnie, drugi zwolniony za szkodnictwo fotografują dyr.firmy, że niby popełnił przestępstwo bo pojechał na gospodarkę po rodzicach ? Ja tylko pytam czy ten co to napisał wie, że takiego typa - czyli tow.wójtowica" należy ścigać karnie za bzdury i kłamstwa ? Czy on wie, że ludzie potrzebują informacji ! Pseudosensacje to wymysł ludzi małych, karłowatych i miernych - ale - niestety wiernych pewnym ludziom, grupom, partiom i zakłamanych do kości. Także pseudo dziennikarzyna opłacany przez w/w typków, którzy w swoim życiu nie splamili się pracą tylko lizusowsko-obibowskim trybem życia.
Pytanie zasasdnicze brzmi : czy taka gazetę należy kupować bo podaje nam wiadomości. NIE po STOKROĆ NIE ! To nie gazeta a szumowina bałamutna, bo nie stać ją nawet na analizę tego co piszą, ani nie wiedzą co piszą bo zlecedoniawca czyli płatnik poza sensacją niczego nie wskóra bo cóż to dla przełożonych dyr. znaczy ? Ano tyle, że jego otoczenie nie zaprzestało ataków, które poprzez pseudo posłów jest ciągłe i permanętne stosowane. Należy tow. dziennikarzu najpierw wiedzieć kto ten zleceniodawca a potem dopiero doszukiwać się merytoryki w przciwnym razie naczelny wy[pieprzcie na bruk !!!!!!!!!!!!!!!
rozwiń
Avatar
mama / 24 kwietnia 2009 o 14:08
ciekawi mnie czy pan Dyrektor Tadeusz S. udostępnił autorowi artykułu ewidencje przejazdów samochodów służbowych a już nie mogę się doczekać stanowiska pani Wojewody. ciekawe jakie absurdalne usprawiedliwienie przedstawi w obronie Dyrektora LODR aż strach się bać!! Pani Tokarska proszę podjąć decyzje jaką wypada podjąć osobie na takim stanowisku.
Avatar
nick / 24 kwietnia 2009 o 13:57
Może już czas wymienić kadrę kierowniczą Ośrodka bo szkoda tak zmarnować tyle lat działalności przez kilku "nieodpowiednich" ludzi.
Avatar
marcinek / 24 kwietnia 2009 o 12:01
Gość napisał:
ale fajnie jest "bandyta" który okradł Polskę ? Czyż to nie kuriozum !!!!!!!!! Jakiś facet zwolniony dyscyplinarnie, drugi zwolniony za szkodnictwo fotografują dyr.firmy, że niby popełnił przestępstwo bo pojechał na gospodarkę po rodzicach ? Ja tylko pytam czy ten co to napisał wie, że takiego typa - czyli tow.wójtowica" należy ścigać karnie za bzdury i kłamstwa ? Czy on wie, że ludzie potrzebują informacji ! Pseudosensacje to wymysł ludzi małych, karłowatych i miernych - ale - niestety wiernych pewnym ludziom, grupom, partiom i zakłamanych do kości. Także pseudo dziennikarzyna opłacany przez w/w typków, którzy w swoim życiu nie splamili się pracą tylko lizusowsko-obibowskim trybem życia.
Pytanie zasasdnicze brzmi : czy taka gazetę należy kupować bo podaje nam wiadomości. NIE po STOKROĆ NIE ! To nie gazeta a szumowina bałamutna, bo nie stać ją nawet na analizę tego co piszą, ani nie wiedzą co piszą bo zlecedoniawca czyli płatnik poza sensacją niczego nie wskóra bo cóż to dla przełożonych dyr. znaczy ? Ano tyle, że jego otoczenie nie zaprzestało ataków, które poprzez pseudo posłów jest ciągłe i permanętne stosowane. Należy tow. dziennikarzu najpierw wiedzieć kto ten zleceniodawca a potem dopiero doszukiwać się merytoryki w przciwnym razie naczelny wy[pieprzcie na bruk !!!!!!!!!!!!!!!

Jakiś dzielny obrońca Pana Dyrektora się znalazł...
Może to żona ;-) Swoją drogą jej poczynaniami też ktoś powinien się zainteresować.

Jakiś dzielny obrońca Pana Dyrektora się znalazł...
Może to żona ;-) Swoją drogą jej poczynaniami też ktoś powinien się zainteresować. rozwiń
Avatar
oaza / 24 kwietnia 2009 o 07:49
edita napisał:
chyba nie macie już o czym pisac, ciekwe kto z posiadajacych sluzbowe auta nie uzywa ich prywatnie? To pytanie również do autora artykułu

Uważam ,że organizowanie szkoleń przez pana Dyrektora w prywatnym gospodarstwie za pieniądze Państwowej Firmy jest skandaliczne i powinno się tym zająć CBA jak i minister PITERA. A od autora artykułu oczekuje pilotowania sprawy i informacji na łamach gazety jakie stanowisko przyjmie pani Wojewoda lubelski.
rozwiń
Avatar
Głosuj dajel na PSL i PO / 25 września 2011 o 18:50
www.youtube.com/watch?src_vid=d_jhWKW0pjY&v=8QNXVxpnCyY&feature=iv&annotation_id=annotation_615701
www.youtube.com/watch?v=Cc_sy0IbXIM&feature=player_embedded
Avatar
obserwator / 25 września 2011 o 17:47
no i g.. z wyszło solarski nie szanuje ludzi, ale i tak go psl obroni bo dziła zgodnie z ich linią, ale Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy, i w końcu wytoczy ktoś mu sprawę o niegospodarność i za wszystkie swoje sprawki zapłaci z własnej kieszeni.
zrobił sobie z lodru prywatne ranczo i nie liczy się z niczym i z nikim
a i tak z kontroli urzędu wojewódzkiego nic nie wyjdzie bo to wszystko jedna nieobiektywna klika
Avatar
Gość / 1 maja 2009 o 11:26
Szasta na lewo i prawo pieniędzmi podatników. Pracownikom wmawia ciężką sytuacje finansową, a nie robi nic ,żeby nie płacic odszkodowań w sądach. Ma po 4 rozprawy dziennie i podobno kary sięgają już łącznie 90 tys. złotych, a to nie koniec. Łamie obowiązujący regulamin premiowania. Ludzxie siedza po 12 godzin i wiecej zeby zarobić dla firmy a on im nawet premii załuje.. SKANDAL, JAK MOŻNA POZWALAĆ NA TAKIE SZRGANIE LUDZI. Powinien te odszkodowania płacić zee swoich prywatnych pieniędzy, albo składać sie z kadrą kierowniczą. A nie my charujemy a on wydaje i smieje ssie nam w oczy. Żenada Pani Wojewodo. Będziemy pamiętać jak bardzo PSL o nas dbał przy kolejnych wyborach a one już nie długo
Szasta na lewo i prawo pieniędzmi podatników. Pracownikom wmawia ciężką sytuacje finansową, a nie robi nic ,żeby nie płacic odszkodowań w sądach. Ma po 4 rozprawy dziennie i podobno kary sięgają już łącznie 90 tys. złotych, a to nie koniec. Łamie obowiązujący regulamin premiowania. Ludzxie siedza po 12 godzin i wiecej zeby zarobić dla firmy a on im nawet premii załuje.. SKANDAL, JAK MOŻNA POZWALAĆ NA TAKIE SZRGANIE LUDZI. Powinien te odszkodowania płacić zee swoich prywatnych pieniędzy, albo składać sie z kadrą kierowniczą. A nie my charujem... rozwiń
Avatar
guk / 27 kwietnia 2009 o 22:04
Pożegnania nadszedł czaaasss...
Avatar
gość22 / 24 kwietnia 2009 o 21:43
Gość napisał:
ale fajnie jest "bandyta" który okradł Polskę ? Czyż to nie kuriozum !!!!!!!!! Jakiś facet zwolniony dyscyplinarnie, drugi zwolniony za szkodnictwo fotografują dyr.firmy, że niby popełnił przestępstwo bo pojechał na gospodarkę po rodzicach ? Ja tylko pytam czy ten co to napisał wie, że takiego typa - czyli tow.wójtowica" należy ścigać karnie za bzdury i kłamstwa ? Czy on wie, że ludzie potrzebują informacji ! Pseudosensacje to wymysł ludzi małych, karłowatych i miernych - ale - niestety wiernych pewnym ludziom, grupom, partiom i zakłamanych do kości. Także pseudo dziennikarzyna opłacany przez w/w typków, którzy w swoim życiu nie splamili się pracą tylko lizusowsko-obibowskim trybem życia.
Pytanie zasasdnicze brzmi : czy taka gazetę należy kupować bo podaje nam wiadomości. NIE po STOKROĆ NIE ! To nie gazeta a szumowina bałamutna, bo nie stać ją nawet na analizę tego co piszą, ani nie wiedzą co piszą bo zlecedoniawca czyli płatnik poza sensacją niczego nie wskóra bo cóż to dla przełożonych dyr. znaczy ? Ano tyle, że jego otoczenie nie zaprzestało ataków, które poprzez pseudo posłów jest ciągłe i permanętne stosowane. Należy tow. dziennikarzu najpierw wiedzieć kto ten zleceniodawca a potem dopiero doszukiwać się merytoryki w przciwnym razie naczelny wy[pieprzcie na bruk !!!!!!!!!!!!!!!

Żyjesz w swoim świecie drobnych i trochę większych kłamstewek łatwo się rozgrzeszając, stąd potrzeba sensacji na większą skalę, przy której dobrze odwrócić uwagę od siebie.
Zwróciliście uwagę na siwe włosy tego pana, to daje przywilej oczekiwania szacunku od młodszych, ale i zobowiązuje do godnego zachowania. Przestępstwem nigdy nie będzie doglądanie gospodarki po rodzicach, o nie! - tu mamy do czynienia z przestępstwem bagatelizowania odpowiedzialności za publiczne pieniądze. Ten człowiek zajmuje stosownie opłacane stanowisko dyrektora budżetowej firmy - ma do dyspozycji nasze pieniądze - czy lubicie jak was oszukują? Niska szkodliwość może dotyczyć braku biletu autobusowego, ale wstyd jak złapią i te sto złotych kary pamiętamy na zawsze. A co tu - jak w PRL -państwowe to niczyje.
Możesz usprawiedliwiać i darować własną szkodę, ale w tym przypadku nie masz takiego prawa. Osądzasz autora i intencje informatorów. Redaktor zachował pełnię sztuki dziennikarskiej sprawdzając informacje zarówno w LODR jak i u samego pracodawcy dyrektora, skupił się na faktach unikając przy tym zbędnych komentarzy. A informatorzy - pewnie wiecej powiedzieliby sami pracownicy (obecni), ale na takie desperackie akty nie możemy liczyć - oj! pewnie to byłoby godne oczekiwań takiego czytelnika jak ty.

Żyjesz w swoim świecie drobnych i trochę większych kłamstewek łatwo się rozgrzeszając, stąd potrzeba sensacji na większą skalę, przy której dobrze odwrócić uwagę od siebie.
Zwróciliście uwagę na siwe włosy tego pana, to daje przywilej oczekiwania szacunku od młodszych, ale i zobowiązuje do godnego zachowania. Przestępstwem nigdy nie będzie doglądanie gospodarki po rodzicach, o nie! - tu mamy do czynienia z przestępstwem bagatelizowania odpowiedzialności za publiczne pieniądze. Ten człowiek zajmuje stosownie op... rozwiń
Avatar
gość22 / 24 kwietnia 2009 o 21:01
Gość napisał:
ale fajnie jest "bandyta" który okradł Polskę ? Czyż to nie kuriozum !!!!!!!!! Jakiś facet zwolniony dyscyplinarnie, drugi zwolniony za szkodnictwo fotografują dyr.firmy, że niby popełnił przestępstwo bo pojechał na gospodarkę po rodzicach ? Ja tylko pytam czy ten co to napisał wie, że takiego typa - czyli tow.wójtowica" należy ścigać karnie za bzdury i kłamstwa ? Czy on wie, że ludzie potrzebują informacji ! Pseudosensacje to wymysł ludzi małych, karłowatych i miernych - ale - niestety wiernych pewnym ludziom, grupom, partiom i zakłamanych do kości. Także pseudo dziennikarzyna opłacany przez w/w typków, którzy w swoim życiu nie splamili się pracą tylko lizusowsko-obibowskim trybem życia.
Pytanie zasasdnicze brzmi : czy taka gazetę należy kupować bo podaje nam wiadomości. NIE po STOKROĆ NIE ! To nie gazeta a szumowina bałamutna, bo nie stać ją nawet na analizę tego co piszą, ani nie wiedzą co piszą bo zlecedoniawca czyli płatnik poza sensacją niczego nie wskóra bo cóż to dla przełożonych dyr. znaczy ? Ano tyle, że jego otoczenie nie zaprzestało ataków, które poprzez pseudo posłów jest ciągłe i permanętne stosowane. Należy tow. dziennikarzu najpierw wiedzieć kto ten zleceniodawca a potem dopiero doszukiwać się merytoryki w przciwnym razie naczelny wy[pieprzcie na bruk !!!!!!!!!!!!!!!
rozwiń
Avatar
mama / 24 kwietnia 2009 o 14:08
ciekawi mnie czy pan Dyrektor Tadeusz S. udostępnił autorowi artykułu ewidencje przejazdów samochodów służbowych a już nie mogę się doczekać stanowiska pani Wojewody. ciekawe jakie absurdalne usprawiedliwienie przedstawi w obronie Dyrektora LODR aż strach się bać!! Pani Tokarska proszę podjąć decyzje jaką wypada podjąć osobie na takim stanowisku.
Avatar
nick / 24 kwietnia 2009 o 13:57
Może już czas wymienić kadrę kierowniczą Ośrodka bo szkoda tak zmarnować tyle lat działalności przez kilku "nieodpowiednich" ludzi.
Avatar
marcinek / 24 kwietnia 2009 o 12:01
Gość napisał:
ale fajnie jest "bandyta" który okradł Polskę ? Czyż to nie kuriozum !!!!!!!!! Jakiś facet zwolniony dyscyplinarnie, drugi zwolniony za szkodnictwo fotografują dyr.firmy, że niby popełnił przestępstwo bo pojechał na gospodarkę po rodzicach ? Ja tylko pytam czy ten co to napisał wie, że takiego typa - czyli tow.wójtowica" należy ścigać karnie za bzdury i kłamstwa ? Czy on wie, że ludzie potrzebują informacji ! Pseudosensacje to wymysł ludzi małych, karłowatych i miernych - ale - niestety wiernych pewnym ludziom, grupom, partiom i zakłamanych do kości. Także pseudo dziennikarzyna opłacany przez w/w typków, którzy w swoim życiu nie splamili się pracą tylko lizusowsko-obibowskim trybem życia.
Pytanie zasasdnicze brzmi : czy taka gazetę należy kupować bo podaje nam wiadomości. NIE po STOKROĆ NIE ! To nie gazeta a szumowina bałamutna, bo nie stać ją nawet na analizę tego co piszą, ani nie wiedzą co piszą bo zlecedoniawca czyli płatnik poza sensacją niczego nie wskóra bo cóż to dla przełożonych dyr. znaczy ? Ano tyle, że jego otoczenie nie zaprzestało ataków, które poprzez pseudo posłów jest ciągłe i permanętne stosowane. Należy tow. dziennikarzu najpierw wiedzieć kto ten zleceniodawca a potem dopiero doszukiwać się merytoryki w przciwnym razie naczelny wy[pieprzcie na bruk !!!!!!!!!!!!!!!

Jakiś dzielny obrońca Pana Dyrektora się znalazł...
Może to żona ;-) Swoją drogą jej poczynaniami też ktoś powinien się zainteresować.

Jakiś dzielny obrońca Pana Dyrektora się znalazł...
Może to żona ;-) Swoją drogą jej poczynaniami też ktoś powinien się zainteresować. rozwiń
Avatar
oaza / 24 kwietnia 2009 o 07:49
edita napisał:
chyba nie macie już o czym pisac, ciekwe kto z posiadajacych sluzbowe auta nie uzywa ich prywatnie? To pytanie również do autora artykułu

Uważam ,że organizowanie szkoleń przez pana Dyrektora w prywatnym gospodarstwie za pieniądze Państwowej Firmy jest skandaliczne i powinno się tym zająć CBA jak i minister PITERA. A od autora artykułu oczekuje pilotowania sprawy i informacji na łamach gazety jakie stanowisko przyjmie pani Wojewoda lubelski.
rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!