piątek, 23 marca 2018 r.

Zamość

Dyrektorka czuje się pokrzywdzona przez zarząd

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 stycznia 2005, 21:51
Autor: (bn)

Była dyrektor PCPR w Tomaszowie Lub. uważa, że Zarząd Powiatu bezpodstawnie odwołał ja ze stanowiska. Sprawa trafiła do Sądu Pracy.Umowa z byłą dyrektor została rozwiązana z dniem 1 grudnia 2004. Zarząd Powiatu uznał, że PCPR zatrudnia zbyt wielu pracowników. Według powiatowych włodarzy, Anna Kłos miała do dyspozycji jedenaście i pół etatu, tymczasem w centrum pracowało czternaście osób w pełnym wymiarze godzin. Byłej dyrektor zarzucono m.in. niegospodarność. – To nieporozumienie – mówi Anna Kłos. – Nie było formalnych ustaleń co do ilości etatów w centrum na 2004 r. Dostałam pieniądze i nimi gospodarowałam. Nie naruszyłam dyscypliny budżetowej. Teraz dochodzę swoich praw w sądzie. Chcę wrócić na stanowisko.
Pomimo tego, że zarząd uznał, że w PCPR pracuje za dużo osób, poza dyrektor Kłos od grudnia nie zwolniono tam nikogo. Katarzyna Swatowska, która obecnie pełni obowiązki dyrektora centrum, zapewnia że dalszej redukcji etatów w PCPR nie planuje. O tym, że dyrektor Kłos chce wrócić na stanowisko dyrektora dowiedziała się od nas. – Nie wypada mi tego komentować – powiedziała nam Katarzyna Swatowska. – Żadnych zwolnień w PCPR w tym roku nie planuję. Pracujemy normalnie.
Starosta tomaszowski nie chciał wypowiedzieć się na temat odwołania byłej dyrektor PCPR do Sądu Pracy. – Muszę zapoznać się z zarzutami pani Kłos – tłumaczy Edward Żuk. – Wtedy zajmę stanowisko.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!