czwartek, 21 września 2017 r.

Zamość

Hrubieszów: Konkurs rozstrzygnięty, nagrody przyznane

Dodano: 21 grudnia 2010, 12:12
Autor: (lew)

W Hrubieszowskim Domu Kultury rozstrzygnięto konkurs plastyczny "W Grudniowy Dzień”, w którym wzięły udział przedszkolaki i uczniowie ponad 20 szkół, kół, świetlic wiejskich i placówek szkolno-wychowawczych z powiatu hrubieszowskiego.

Na konkurs wpłynęło 235 prac. W kategorii przedszkoli nagrody zdobyli: Klaudia Stepaniuk, Karolina Garczyńska, Maja Łącz (wszystkie SP Trzeszczany), Ola Nawrocka (Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie), Karol Kuczyński, Sara Adamczuk, Milenka Turzyńska i Jowita Kasperska (wszyscy Koło Plastyczne HDK).

Wyróżnienia otrzymali Natalia Jarosz (SP w Malicach), Wiktoria Sawicka i Błażej Strzelecki (Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie) oraz Julia Buchajczuk i Jula Kraska (obie Koło Plastyczne HDK).

W kategorii szkół podstawowych (klasy I–III) nagrody otrzymają Monika Bednaruk, Weronika Grzyb, Ewa Romaniszyn i Adrian Kopczyński (wszyscy SP nr 3 w Hrubieszowie), Oliwia Ciucka (SP w Malicach), Julia Wojtaszko, Aleksandra Jóźwiak i Martyna Kania (wszystkie Koło Plastyczne HDK).

Wyróżniono prace Karoliny Suchockiej (SP nr 2 w Hrubieszowie), Michała Paradowskiego (SP nr 3 w Hrubieszowie) oraz Oli Tomickiej i Dawida Pirogowicza (Koło Plastyczne HDK).

W grupie uczniów z klas IV–VI nagrody zdobyli Mikołaj Romański (SP w Werbkowicach), Karina Talarowska (SP w Mirczu), Wiktor Grodski i Alicja Romaniszyn (oboje SP nr 3 w Hrubieszowie), Aleksandra Kołodziej (SP nr 1 w Hrubieszowie) i Kamil Lipian (SP w Malicach).

Wyróżnienia powędrowały do Adriana Hojdy, Laury Gałan, Ernesta Hojdy i Kacpra Toczka (wszyscy SP nr 3 w Hrubieszowie), Marceliny Sobczuk (SP w Matczu) oraz Karoliny Traczuk i Anity Prus z Zespołu Szkół w Sahryniu.

Wśród gimnazjalistów nagrody zdobyli Renata Hyz i Marcin Bielawski (Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie), Paulina Król (Gimnazjum w Trzeszczanach), Dawid Bylina (Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie) i Karolina Garczyńska (Zespół Szkół w Werbkowicach).

Wyróżnienia otrzymali Dominika Ogórek i Paulina Woś (Zespół Szkół w Werbkowicach) oraz Joanna Stasiuk z Gimnazjum w Trzeszczanach.

Nagrody i wyróżnienia ufundowali Urząd Miasta w Hrubieszowie, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie i Hrubieszowski Dom Kultury. Spotkanie z laureatami konkursu odbędzie się 12 stycznia 2011 roku w kawiarni HDK.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

22-24 września
komentarze (0)0
polubienia (0)0
21-09-2017

22-24 września

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!