niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Zamość

Hrubieszów: Konkurs rozstrzygnięty, nagrody przyznane

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 grudnia 2010, 12:12
Autor: (lew)

W Hrubieszowskim Domu Kultury rozstrzygnięto konkurs plastyczny "W Grudniowy Dzień”, w którym wzięły udział przedszkolaki i uczniowie ponad 20 szkół, kół, świetlic wiejskich i placówek szkolno-wychowawczych z powiatu hrubieszowskiego.

Na konkurs wpłynęło 235 prac. W kategorii przedszkoli nagrody zdobyli: Klaudia Stepaniuk, Karolina Garczyńska, Maja Łącz (wszystkie SP Trzeszczany), Ola Nawrocka (Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie), Karol Kuczyński, Sara Adamczuk, Milenka Turzyńska i Jowita Kasperska (wszyscy Koło Plastyczne HDK).

Wyróżnienia otrzymali Natalia Jarosz (SP w Malicach), Wiktoria Sawicka i Błażej Strzelecki (Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie) oraz Julia Buchajczuk i Jula Kraska (obie Koło Plastyczne HDK).

W kategorii szkół podstawowych (klasy I–III) nagrody otrzymają Monika Bednaruk, Weronika Grzyb, Ewa Romaniszyn i Adrian Kopczyński (wszyscy SP nr 3 w Hrubieszowie), Oliwia Ciucka (SP w Malicach), Julia Wojtaszko, Aleksandra Jóźwiak i Martyna Kania (wszystkie Koło Plastyczne HDK).

Wyróżniono prace Karoliny Suchockiej (SP nr 2 w Hrubieszowie), Michała Paradowskiego (SP nr 3 w Hrubieszowie) oraz Oli Tomickiej i Dawida Pirogowicza (Koło Plastyczne HDK).

W grupie uczniów z klas IV–VI nagrody zdobyli Mikołaj Romański (SP w Werbkowicach), Karina Talarowska (SP w Mirczu), Wiktor Grodski i Alicja Romaniszyn (oboje SP nr 3 w Hrubieszowie), Aleksandra Kołodziej (SP nr 1 w Hrubieszowie) i Kamil Lipian (SP w Malicach).

Wyróżnienia powędrowały do Adriana Hojdy, Laury Gałan, Ernesta Hojdy i Kacpra Toczka (wszyscy SP nr 3 w Hrubieszowie), Marceliny Sobczuk (SP w Matczu) oraz Karoliny Traczuk i Anity Prus z Zespołu Szkół w Sahryniu.

Wśród gimnazjalistów nagrody zdobyli Renata Hyz i Marcin Bielawski (Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie), Paulina Król (Gimnazjum w Trzeszczanach), Dawid Bylina (Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie) i Karolina Garczyńska (Zespół Szkół w Werbkowicach).

Wyróżnienia otrzymali Dominika Ogórek i Paulina Woś (Zespół Szkół w Werbkowicach) oraz Joanna Stasiuk z Gimnazjum w Trzeszczanach.

Nagrody i wyróżnienia ufundowali Urząd Miasta w Hrubieszowie, Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie i Hrubieszowski Dom Kultury. Spotkanie z laureatami konkursu odbędzie się 12 stycznia 2011 roku w kawiarni HDK.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!