sobota, 17 marca 2018 r.

Zamość

Hrubieszowscy radni aktywni w zgłaszaniu interpelacji

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 sierpnia 2010, 15:11
Autor: (lew)

Ponad 350 interpelacji i zapytań skierowali hrubieszowscy radni w ciągu swojej prawie czteroletniej kadencji. Główne tematy to realizacja zadań inwestycyjnych, remonty budynków komunalnych, naprawa i modernizacja ciągów komunikacyjnych, oświetlenie osiedli i ulic, a także oświata, kultura i sport.

Często jest to początek sprawy, która – w zależności od kompetencji i ciężaru gatunkowego – może być załatwiana nawet przez kilka lat, np. budowa basenu, ronda, zalewu.

Interpelacje dotyczące remontów chodników i ulic przekazywane są do odpowiedniego zarządcy, np. Miejskiej Służby Drogowej.

Cykliczne tematy związane są z trudną gospodarką PGKiM (jakość i cena wody, cena i sposób wywożenia odpadów komunalnych). Dużym zainteresowaniem radnych jest pozyskiwanie środków zewnętrznych.

Odpowiedzi na interpelacje udzielane są na następnej sesji po zgłoszeniu.

– Odpowiedź zawiera sposób załatwienia sprawy, jest również zarejestrowana w "Rejestrze wniosków ni interpelacji radnych– informuje sekretarz miasta Marek Watras.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (1 września 2010 o 12:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zamość poszerza tereny miejskie a może by tak rajcowie pomyśleli o poszerzeniu granic Hrubieszowa o Świerszczów , Teptiuków , Brodzice i Wolicę , te tereny aż się proszą o miejskość
Rozwiń
Gość
Gość (31 sierpnia 2010 o 21:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
gdyby jeszcze z tej aktywności powstawały nowe inwestycje , miejsca pracy , itd itd , a tak pytania , pytania , pytania...............
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!