Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

19 listopada 2012 r.
18:39
Edytuj ten wpis

Kierowca BMW pod wpływem narkotyków

Autor: Zdjęcie autora j
0 6 A A

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który kierując samochodem był pod wpływem narkotyków. Przewoził też 22 gramy marihuany. Grozi mu do 3 lat więzienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym BMW 19-letniego mieszkańca gminy Telatyn, który jechał bez włączonych obowiązkowych świateł.

Badanie testerem narkotykowym dało wynik pozytywny. Ponadto w jego samochodzie mundurowi znaleźli 22 gramy marihuany. Zatrzymany tłumaczył, że narkotyk uprawiał na polu i posiadał go na własny użytek.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania i uprawy narkotyków oraz prowadzenia samochodu pod wpływem środka działającego podobnie do alkoholu.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
łokieĆ / 23 listopada 2012 o 00:05
Zamknij mi brata za blanty,daj mu duży wyrok bo te blanty napewno dzis kogos zabija,wystrzel do mnie z klamki jestem przestępca uniewinnij smiecia za to ze zgwałcił nieletnią... je***e psiaki
Avatar
sss / 20 listopada 2012 o 01:56
wierzcie pisamkom ,jaki ku...wa znowu naćpany .pisamki - ludzie szukający tanich sensacji kosztem innych
Avatar
Gość / 19 listopada 2012 o 22:37
jestem mieszkańcem Telatyna, zastanawiam się kto był taki mądry.....
Avatar
Muka / 19 listopada 2012 o 21:05
[size=5][color=#FF0000]STOP NAĆPANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ![/color][/size]
Wielka szkoda, że się ten ćpun nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta ćpająca hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim naćpanym za kierownicą z serca życzymy.
Avatar
Tolson / 19 listopada 2012 o 19:16
Baran Marihuane Wiózł
Avatar
antydebil / 19 listopada 2012 o 19:02
Skoro jeździ BMW to wiadomo,że nornalne to to nie jest.
Avatar
łokieĆ / 23 listopada 2012 o 00:05
Zamknij mi brata za blanty,daj mu duży wyrok bo te blanty napewno dzis kogos zabija,wystrzel do mnie z klamki jestem przestępca uniewinnij smiecia za to ze zgwałcił nieletnią... je***e psiaki
Avatar
sss / 20 listopada 2012 o 01:56
wierzcie pisamkom ,jaki ku...wa znowu naćpany .pisamki - ludzie szukający tanich sensacji kosztem innych
Avatar
Gość / 19 listopada 2012 o 22:37
jestem mieszkańcem Telatyna, zastanawiam się kto był taki mądry.....
Avatar
Muka / 19 listopada 2012 o 21:05
[size=5][color=#FF0000]STOP NAĆPANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ![/color][/size]
Wielka szkoda, że się ten ćpun nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta ćpająca hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim naćpanym za kierownicą z serca życzymy.
Avatar
Tolson / 19 listopada 2012 o 19:16
Baran Marihuane Wiózł
Avatar
antydebil / 19 listopada 2012 o 19:02
Skoro jeździ BMW to wiadomo,że nornalne to to nie jest.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 0

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 1

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 1

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 3

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 0

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 2 2

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 19 7

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 5 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 7

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 2 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 2

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?