Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

12 czerwca 2009 r.
16:06
Edytuj ten wpis

Kobieta w ciąży zginęła w wypadku. Jechała do lekarza

0 23 A A

Tragiczny wypadek w Wereszynie w pow. hrubieszowskim. Kierująca samochodem kobieta w zaawansowanej ciąży zginęła w piątek rano w wypadku. Lekarzom nie udało się uratować jej dziecka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Będąca w 8 miesiącu ciąży 35-letnia kobieta jechała matizem na konsultacje do lekarza.

- Na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad kierownicą. Auto wjechało do rowu, po czym dachowało. Ranną pogotowie zabrało do hrubieszowskiego szpitala - relacjonuje Anna Smarzak z lubelskiej policji.

- Kobieta przyjechała do nas w bardzo ciężkim stanie. Mimo usilnych prób, lekarzom nie udało się uratować ani dziecka, ani jej - mówi dyrektor szpitala w Hrubieszowie Tadeusz Garaj.

Do szpitala trafił też pasażer matiza, 41-letni konkubent kobiety. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W sumie w długi weekend na lubelskich drogach zginęło już sześć osób.

(łm, lew)

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
krzych / 13 czerwca 2009 o 10:53
zuza napisał:
A dlaczego pokazany na zdjęciu jest fragment świdnickiego szpitala i karetka pogotowia świdnik???????????


mmnie sie wydaje ze to jednak zamość
Avatar
zuza / 13 czerwca 2009 o 09:35
A dlaczego pokazany na zdjęciu jest fragment świdnickiego szpitala i karetka pogotowia świdnik???????????
Avatar
kac311 / 13 czerwca 2009 o 09:26
jedź! zobacz te zakrety ktore tam są i stan drogi w taki deszcz jak tam wczoraj padał przynajmnie 60 km\h i wtedy kometuj!!! teoretyku!!!
Avatar
;( / 13 czerwca 2009 o 09:20
Gość napisał:
a Ty pewnie jestes KATOLIKIEM bo tylko oni zycza kazdemu zle! nikt nie zauwazyl jej winy w tym wszystkim, a moze akurat jechala za szybko skoro wpadla w poslizg? w poslizg wbrew pozorom przy malej predkosci w lecie nie jest tak latwo wpasc... mogl rownie dobrze kierowac jej konkubent.. i co powiecie KATOLICY na taki zwiazek?? skoro bylo dziecko nieslubne to zapewne za ten grzech sie jej to stalo? ;/


Nie jesteś Bogiem i nie ty ją sądzisz za nieślubne dziecko, ani za nic innego. Takie związki są tak u Katolików jak w każdej innej wierze... Nie roztrząsaj, czyja to była wina... To już nie jest ważne, co się stało to się stało, czasu się nie cofnie...


Nie jesteś Bogiem i nie ty ją sądzisz za nieślubne dziecko, ani za nic innego. Takie związki są tak u Katolików jak w każdej innej wierze... Nie roztrząsaj, czyja to była wina... To już nie jest ważne, co się stało to się stało, czasu się nie cofnie... rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2009 o 09:12
Gość napisał:
uważaj sztuko na drodze ...........a jak ci się coś stanie to dobrze ci tak chamie

a Ty pewnie jestes KATOLIKIEM bo tylko oni zycza kazdemu zle! nikt nie zauwazyl jej winy w tym wszystkim, a moze akurat jechala za szybko skoro wpadla w poslizg? w poslizg wbrew pozorom przy malej predkosci w lecie nie jest tak latwo wpasc... mogl rownie dobrze kierowac jej konkubent.. i co powiecie KATOLICY na taki zwiazek?? skoro bylo dziecko nieslubne to zapewne za ten grzech sie jej to stalo? ;/

a Ty pewnie jestes KATOLIKIEM bo tylko oni zycza kazdemu zle! nikt nie zauwazyl jej winy w tym wszystkim, a moze akurat jechala za szybko skoro wpadla w poslizg? w poslizg wbrew pozorom przy malej predkosci w lecie nie jest tak latwo wpasc... mogl rownie dobrze kierowac jej konkubent.. i co powiecie KATOLICY na taki zwiazek?? skoro bylo dziecko nieslubne to zapewne za ten grzech sie jej to stalo? ;/ rozwiń
Avatar
;( / 13 czerwca 2009 o 09:09
Znałam kobietę która zginęła, nawet bardzo dobrze. Wy jej nie znaliście, a oceniacie... Nawet nie wiecie co czuje jej rodzina, znajomi... Nie macie żadnego szacunku... Przykro mi, że w taki sposób o niej rozmawiacie...


Wieczny odpoczynek racz im dać Panie,
a światłość wiekuista niechaj im świeci... [*][*][*]
Avatar
KAC311 / 13 czerwca 2009 o 01:42
kiedy przeczytałem te kommentarze (nie wszystkie) poraz pierwszy w zyciu poczułem wstyd ze jestem polakiem i ze otaczaja mnie tak bezmyślne nie ludzkie istoty... bez krzty wspólczucia i refleksji... ciekawe co czulibyście gdyby takie komantarze dotyczyły waszych bliskich?? ja nie chcem nikomu jechac ale myślcie setki razy zanim coś napiszecie bo takie rzeczy potrafia sie zemścić.. a co do ofiar- wieczny odpoczynek racz im dać PANIE...
Avatar
kasia28 / 13 czerwca 2009 o 01:02
Gość napisał:
a ciekawe skad wziela twoja inteligencje, pewnie sie puknela z jakims czarnuchem bo jak nie umiesz jawnej prowokacji odroznic to sory ;]


Długo nad tym myslales? ... moja odp na twój koment ---Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
amen i zastanów się nad swoim rozumowaniem żałosny ,,człowieczku,,.
wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
amen i zastanów się nad swoim rozumowaniem żałosny ,,człowieczku,,. rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2009 o 23:59
Gość napisał:
przeciez nienarodzone, to 1 szt.

uważaj sztuko na drodze ...........a jak ci się coś stanie to dobrze ci tak chamie
Avatar
Gość / 12 czerwca 2009 o 23:55
vvvv napisał:
Tak to jest jak kobiety zdają prawko za porządne ssanie a nie umeijętność prowadzenia samochodu.

A ty jesteś ch*** albo pi***
Avatar
krzych / 13 czerwca 2009 o 10:53
zuza napisał:
A dlaczego pokazany na zdjęciu jest fragment świdnickiego szpitala i karetka pogotowia świdnik???????????


mmnie sie wydaje ze to jednak zamość
Avatar
zuza / 13 czerwca 2009 o 09:35
A dlaczego pokazany na zdjęciu jest fragment świdnickiego szpitala i karetka pogotowia świdnik???????????
Avatar
kac311 / 13 czerwca 2009 o 09:26
jedź! zobacz te zakrety ktore tam są i stan drogi w taki deszcz jak tam wczoraj padał przynajmnie 60 km\h i wtedy kometuj!!! teoretyku!!!
Avatar
;( / 13 czerwca 2009 o 09:20
Gość napisał:
a Ty pewnie jestes KATOLIKIEM bo tylko oni zycza kazdemu zle! nikt nie zauwazyl jej winy w tym wszystkim, a moze akurat jechala za szybko skoro wpadla w poslizg? w poslizg wbrew pozorom przy malej predkosci w lecie nie jest tak latwo wpasc... mogl rownie dobrze kierowac jej konkubent.. i co powiecie KATOLICY na taki zwiazek?? skoro bylo dziecko nieslubne to zapewne za ten grzech sie jej to stalo? ;/


Nie jesteś Bogiem i nie ty ją sądzisz za nieślubne dziecko, ani za nic innego. Takie związki są tak u Katolików jak w każdej innej wierze... Nie roztrząsaj, czyja to była wina... To już nie jest ważne, co się stało to się stało, czasu się nie cofnie...


Nie jesteś Bogiem i nie ty ją sądzisz za nieślubne dziecko, ani za nic innego. Takie związki są tak u Katolików jak w każdej innej wierze... Nie roztrząsaj, czyja to była wina... To już nie jest ważne, co się stało to się stało, czasu się nie cofnie... rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2009 o 09:12
Gość napisał:
uważaj sztuko na drodze ...........a jak ci się coś stanie to dobrze ci tak chamie

a Ty pewnie jestes KATOLIKIEM bo tylko oni zycza kazdemu zle! nikt nie zauwazyl jej winy w tym wszystkim, a moze akurat jechala za szybko skoro wpadla w poslizg? w poslizg wbrew pozorom przy malej predkosci w lecie nie jest tak latwo wpasc... mogl rownie dobrze kierowac jej konkubent.. i co powiecie KATOLICY na taki zwiazek?? skoro bylo dziecko nieslubne to zapewne za ten grzech sie jej to stalo? ;/

a Ty pewnie jestes KATOLIKIEM bo tylko oni zycza kazdemu zle! nikt nie zauwazyl jej winy w tym wszystkim, a moze akurat jechala za szybko skoro wpadla w poslizg? w poslizg wbrew pozorom przy malej predkosci w lecie nie jest tak latwo wpasc... mogl rownie dobrze kierowac jej konkubent.. i co powiecie KATOLICY na taki zwiazek?? skoro bylo dziecko nieslubne to zapewne za ten grzech sie jej to stalo? ;/ rozwiń
Avatar
;( / 13 czerwca 2009 o 09:09
Znałam kobietę która zginęła, nawet bardzo dobrze. Wy jej nie znaliście, a oceniacie... Nawet nie wiecie co czuje jej rodzina, znajomi... Nie macie żadnego szacunku... Przykro mi, że w taki sposób o niej rozmawiacie...


Wieczny odpoczynek racz im dać Panie,
a światłość wiekuista niechaj im świeci... [*][*][*]
Avatar
KAC311 / 13 czerwca 2009 o 01:42
kiedy przeczytałem te kommentarze (nie wszystkie) poraz pierwszy w zyciu poczułem wstyd ze jestem polakiem i ze otaczaja mnie tak bezmyślne nie ludzkie istoty... bez krzty wspólczucia i refleksji... ciekawe co czulibyście gdyby takie komantarze dotyczyły waszych bliskich?? ja nie chcem nikomu jechac ale myślcie setki razy zanim coś napiszecie bo takie rzeczy potrafia sie zemścić.. a co do ofiar- wieczny odpoczynek racz im dać PANIE...
Avatar
kasia28 / 13 czerwca 2009 o 01:02
Gość napisał:
a ciekawe skad wziela twoja inteligencje, pewnie sie puknela z jakims czarnuchem bo jak nie umiesz jawnej prowokacji odroznic to sory ;]


Długo nad tym myslales? ... moja odp na twój koment ---Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
amen i zastanów się nad swoim rozumowaniem żałosny ,,człowieczku,,.
wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
amen i zastanów się nad swoim rozumowaniem żałosny ,,człowieczku,,. rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2009 o 23:59
Gość napisał:
przeciez nienarodzone, to 1 szt.

uważaj sztuko na drodze ...........a jak ci się coś stanie to dobrze ci tak chamie
Avatar
Gość / 12 czerwca 2009 o 23:55
vvvv napisał:
Tak to jest jak kobiety zdają prawko za porządne ssanie a nie umeijętność prowadzenia samochodu.

A ty jesteś ch*** albo pi***
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 44

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!