poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Zamość

Kogo wybrałbyś na prezydenta Zamościa? Prowadzi Marcin Zamoyski

  Edytuj ten wpis
Autor: (ak)

Większość osób biorących udział w naszej sondażowej zabawie chce, by prezydentem Zamościa był nadal Marcin Zamoyski. Żaden z wytypowanych przez nas kontrkandydatów nie zbliża się nawet ze swoimi wynikami do urzędującego prezydenta miasta.

Do wczoraj jedyną osobą, która "zagrażała" Marcinowi Zamoyskiemu był Tomasz Kossowski, wiceprezydent Zamościa. Dzisiaj sytuacja się zmieniła. Po piętach zaczął deptać Marcinowi Zamoyskiemu Dariusz Zagdański.

Nasza sondażowa zabawa, zorganizowana na rok przed prawdziwymi wyborami samorządowymi trwa jednak nadal i wszystko może się jeszcze zmienić. Głosować na ankiecie na naszej stronie internetowej stronie można do jutrzejszego poranka.

Przypomnijmy, że swoje głosy oddawać można nie tylko na Zamoyskiego, Kossowskiego i Zagdańskiego, ale również Jerzego Nizioła i Wandę Sędłak.

A oto krótkie sylwetki wytypowanych przez nas kandydatów:

Marcin Zamoyski – ma 62 lata. Cztery lata studiował historię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pracował jako kierowca w Kanadzie, a także operator dla niemieckiej telewizji. Już drugą kadencję jest prezydentem Zamościa.

Tomasz Kossowski – ma 33 lata. Jest absolwentem ekonomii na lubelskim UMCS, ukończył także informatykę. Pracował jako sekretarz miasta Zamość, a od kilku miesięcy jest wiceprezydentem Zamościa.

Jerzy Nizioł – ma 55 lat, ukończył ekonomię na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Jest radnym SDPL kilku kadencji i prezesem zamojskiej Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego.

Wanda Sędłak – ma 70 lat. Ukończyła ekonomię na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Zasiada w Radzie Miasta, jako radna PiS. Od lat działa jako przewodnicząca zarządu osiedla Powiatowa.

Dariusz Zagdański – ma 39 lat. Jest absolwentem socjologii na KUL i prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracuje jako kurator sądowy i wykładowca WSZiA. Przewodniczący klubu PiS w RM.

Ankieta zostanie zamknięta w czwartek o godz. 9. Wyniki podamy w piątek.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
student
janko
Nie razy kilka
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

student
student (15 października 2009 o 08:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A ja chcialbym żeby nowym prezydentem zamoscia zostal Jerzy Nizol
Rozwiń
janko
janko (14 października 2009 o 19:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dziwne kamieniczne roszady to też nie jest powód do dumy.
Rozwiń
Nie razy kilka
Nie razy kilka (14 października 2009 o 19:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Za butę, krętactwo (sprawa Włocha), nieudaczników i niedotrzymanie obietnic wyborczych (choćby brak chęci odmłodzenia UM). Nie.
Rozwiń
ja2
ja2 (14 października 2009 o 13:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
za nieudacznika, NIE
Rozwiń
obserwator
obserwator (14 października 2009 o 12:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pan Marcin szczęśliwwie uniknął zgłady jaką komuniści zafundowali polskim elitom - prawdzwej inteligencji /nie mylić z "wykształciuchami"/ oraz arystokracj.Gdyby nie reforma rolna, byłby dziś właścicielem znacznej części powiatu zamojskiego. Przetrwał jako kierowca w Kanadzie, to przetrwa kolejne kadencie jako prezydent Zamościa w wolnej, chociaż lewicowej III RP. Tego mu życzę żałując, że takich jak ZamYoski nie ma w innych miastach Luelszczyzny, gdzie panoszą się sołtyssi z PSL wyniesieni nawet na fotel wojewody.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!