Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

3 kwietnia 2012 r.
11:20
Edytuj ten wpis

Kontrabanda płynęła Bugiem. Zatrzymano przemytników

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 4 A A
Przemytników zatrzymano w Brzeźnie (Straż Graniczna)
Przemytników zatrzymano w Brzeźnie (Straż Graniczna)

Przemycili przez rzekę graniczną Bug papierosy bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Zabezpieczono 9 tys. paczek pa-pierosów. Pogranicznicy zatrzymali sprawców w Gołębiu (pow. hrubieszowski). To nie koniec, bo podczas przeszukania posesji pod Chełmem zabezpieczono blisko 70 tys. paczek papierosów. Łączna wartość kontrabandy to prawie 800 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Funkcjonariusze Straży Granicznej zaobserwowali w rejonie granicy państwa mężczyzn, którzy przenosili owinięte w czarną folię pudła wypełnione papierosami.

– W każdym z takich pakietów znajdowało się pięćdziesiąt kartonów papierosów, które zostały wcześniej przemycone przez rzekę graniczną – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie.

Na gorącym uczynku zatrzymano trzech młodych mieszkańców powiatu chełmskiego.– O zatrzymaniu poinformowano służby graniczne Ukrainy, które po swej stronie granicy odnalazły trzydzieści pudeł, przygotowanych do przemytu oraz zatrzymały pięciu obywateli Ukrainy podejrzewanych o przemyt – dodaje Sienicki.

Wszystko warte było ponad 90 tys. zł. To nie koniec, bo w poniedziałek – w toku dalszych czynności – podczas przeszukania posesji w miejscowości Brzeźno (pow. chełmski) funkcjonariusze zatrzymali kolejnych dwóch mężczyzn.

W budynkach mieszkalnych funkcjonariusze Straży Granicznej ujawnili blisko 70 tys. paczek papierosów różnych marek o szacunkowej wartości prawie 700 tys. zł.

To kolejne zatrzymanie grupy osób przemycających papierosy przez zieloną granicę. Od początku roku funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali papierosy pochodzące z przemytu o wartości ponad 5 mln zł.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2012 o 08:35
[quote name='buzal' timestamp='1333449725' post='617559']
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co to na waliskach siedza i obcem dupy podmywaja i zarabiajo
oni 5 to my tesz chcemy 5, jak one 7 to i my tesz 7
i bedzie prawnie i sprawiedliwie, a nie tylko tem co to na tuska poszli do wyborow
[/quote]
Napisz do RYŻEGO, JAK ŻYĆ ???????
[quote name='buzal' timestamp='1333449725' post='617559']
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co t... rozwiń
Avatar
tuska / 3 kwietnia 2012 o 20:33
[quote name='buzal' timestamp='1333449725' post='617559']
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co to na waliskach siedza i obcem dupy podmywaja i zarabiajo
oni 5 to my tesz chcemy 5, jak one 7 to i my tesz 7
i bedzie prawnie i sprawiedliwie, a nie tylko tem co to na tuska poszli do wyborow
[/quote]

Na Prezydenta,wal od razu ja na Ciebie głosuje
[quote name='buzal' timestamp='1333449725' post='617559']
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co t... rozwiń
Avatar
rychu / 3 kwietnia 2012 o 14:18
KOLES ZAJEBISTY JESTES
Avatar
buzal / 3 kwietnia 2012 o 12:42
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co to na waliskach siedza i obcem dupy podmywaja i zarabiajo
oni 5 to my tesz chcemy 5, jak one 7 to i my tesz 7
i bedzie prawnie i sprawiedliwie, a nie tylko tem co to na tuska poszli do wyborow
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co to na waliskach siedza i obcem dupy podmywaja i zarabiajo
oni 5 to my tesz chcemy 5... rozwiń
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2012 o 08:35
[quote name='buzal' timestamp='1333449725' post='617559']
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co to na waliskach siedza i obcem dupy podmywaja i zarabiajo
oni 5 to my tesz chcemy 5, jak one 7 to i my tesz 7
i bedzie prawnie i sprawiedliwie, a nie tylko tem co to na tuska poszli do wyborow
[/quote]
Napisz do RYŻEGO, JAK ŻYĆ ???????
[quote name='buzal' timestamp='1333449725' post='617559']
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co t... rozwiń
Avatar
tuska / 3 kwietnia 2012 o 20:33
[quote name='buzal' timestamp='1333449725' post='617559']
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co to na waliskach siedza i obcem dupy podmywaja i zarabiajo
oni 5 to my tesz chcemy 5, jak one 7 to i my tesz 7
i bedzie prawnie i sprawiedliwie, a nie tylko tem co to na tuska poszli do wyborow
[/quote]

Na Prezydenta,wal od razu ja na Ciebie głosuje
[quote name='buzal' timestamp='1333449725' post='617559']
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co t... rozwiń
Avatar
rychu / 3 kwietnia 2012 o 14:18
KOLES ZAJEBISTY JESTES
Avatar
buzal / 3 kwietnia 2012 o 12:42
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co to na waliskach siedza i obcem dupy podmywaja i zarabiajo
oni 5 to my tesz chcemy 5, jak one 7 to i my tesz 7
i bedzie prawnie i sprawiedliwie, a nie tylko tem co to na tuska poszli do wyborow
dajcie ludziom chleba i zarobic to nie bedzie kryminalistyki
prawdziwi polacy co to nie chcieli siily swej oddawac obcym i zostali w kaju tesz chca do kieszeni te 4 - 5 tysioncow i nie bedzie zadnej sprawy i pr<zemytu
dlaczego syn sonsiada pojechal do Szwedzji i zarabia tyle, a my co dla ojczyzny serce dajem nie mozem zarobic?
ja tesz mam potrzeby i chce na to co sie kazdemu nalezy z urzendu
ale polakowi nie dadza tylko tym co to na waliskach siedza i obcem dupy podmywaja i zarabiajo
oni 5 to my tesz chcemy 5... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 2 0

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.