Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

26 czerwca 2011 r.
10:38
Edytuj ten wpis

Księżpol: W szpitalu zmarła 2-latka potrącona przez samochód

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 12 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Nie żyje 2-letnia dziewczynka, która w sobotę została potrącona przez samochód. Do tragicznego wypadku doszło w Księżpolu w powiecie biłgorajskim. Dziecko wybiegło nagle z podwórka na jezdnię.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku drogowego doszło w sobotę ok. godz. 18.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że bawiąca się na posesji 2-letnia dziewczynka nagle wybiegła z podwórka na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Renault – relacjonuje Milena Wardach z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Dziecko przewieziono do szpitala. W wyniku odniesionych obrażeń 2-latka zmarła.

Kierowca renault, który potrącił dziecko to mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Mężczyzna był trzeźwy.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia. Apeluje również do rodziców, aby zwracali uwagę na to, co robią ich dzieci.

– Ich miejsce zabaw powinno być bezpieczne, zabezpieczone od dróg i z dala od zbiorników wodnych – uczula przedstawicielka policji. – Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do nieszczęścia.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zwyczajna / 1 lipca 2011 o 19:17
No koledzy rozpędziliście się z tymi określeniami Bachorów, wyrodnych rodziców i tp. przestańcie się obrzucać i obwiniać nikt nie zna prawdy i nic to już nie zmieni obie strony będą musiały z tym żyć. Wyrazy współczucia
Avatar
master / 30 czerwca 2011 o 23:52
[quote name='Rudi' timestamp='1309178467' post='494191']
Mylisz się znam i Kierowcę i rodzinę dziewczynki. Nie rozumiem dlaczego odbierasz moje wypowiedzi jako agresywne w stosunku dla kierowcy ja naprawdę Go nie oskarżam. Chodzi bardziej o artykuł, o to że nie jest tam napisana prawda a wrecz wina jest zrzucona tylko na dziecko, a wina jest po obu stronach..
[/quote]
Problem w tym, że oskarżasz: pytając chociażby z jaką prędkością jechał (czyli sugerujesz, że z wyższą niż dopuszczalna). Mnie przed kilku laty przydarzyła się się historia, jak z sennego koszmaru. Na terenie zabudowanym (gdzie dopuszczalna jest jazda z prędkością 50km/h)jechałem około 30km/h, bo do tylu zdążyłem się rozpędzić ruszając z parkingu obok jezdni. Gdybym jechał odrobinę szybciej przejechałbym bachora w wieku około 2 lat, którego mamusia stała na poboczu gadając z koleżaneczką. Ludzie, dzieci trzeba wychowywać, a nie hodowac, dbać o nie i nie spuszczać z oka, a nie hodować.
[quote name='Rudi' timestamp='1309178467' post='494191']
Mylisz się znam i Kierowcę i rodzinę dziewczynki. Nie rozumiem dlaczego odbierasz moje wypowiedzi jako agresywne w stosunku dla kierowcy ja naprawdę Go nie oskarżam. Chodzi bardziej o artykuł, o to że nie jest tam napisana prawda a wrecz wina jest zrzucona tylko na dziecko, a wina jest po obu stronach..
[/quote]
Problem w tym, że oskarżasz: pytając chociażby z jaką prędkością jechał (czyli sugerujesz, że z wyższą niż dopuszczalna). Mnie przed k... rozwiń
Avatar
Rudi / 27 czerwca 2011 o 14:41
Mylisz się znam i Kierowcę i rodzinę dziewczynki. Nie rozumiem dlaczego odbierasz moje wypowiedzi jako agresywne w stosunku dla kierowcy ja naprawdę Go nie oskarżam. Chodzi bardziej o artykuł, o to że nie jest tam napisana prawda a wrecz wina jest zrzucona tylko na dziecko, a wina jest po obu stronach..
Avatar
~~~~ / 27 czerwca 2011 o 14:07
Nie znasz kierowcy więc nie możesz wiedzieć jak On to przeżywa!
Avatar
Rudi / 27 czerwca 2011 o 13:59
Tak kierowca będzie żył ze świadomością że zabrał życie i to też jest tragedia tego nie neguję ale tragedia rodziców jest nie do opisania i o wiele większa Oni stracili swój najwiekszy Skarb...
Avatar
~~~~ / 27 czerwca 2011 o 13:47
Najłatwiej jest obwiniać.... - prawda ~Rudi~ Zastanów się co Ty mówisz!!! Zdarzyła się wielka tragedia dla rodziców i rodziny dziewczynki ale nie zapominaj że, kierowca też jest człowiekiem, który ma rodzinę i ludzkie uczucia!!! On do końca życia będzie pamiętał i miał przed oczami to co się stało!!! Więc nie oceniaj bo nie Ty jesteś od tego!!!
Avatar
~~~~ / 27 czerwca 2011 o 13:44
Najłatwiej jest obwiniać.... - prawda ~Rudi~ Zastanów się co Ty mówisz!!! Zdarzyła się wielka tragedia dla rodziców i rodziny dziewczynki ale nie zapominaj że, kierowca też jest człowiekiem, który ma rodzinę i ludzkie uczucia!!! On do końca życia będzie pamiętał i miał przed oczami to co się stało!!! Więc nie oceniaj bo nie Ty jesteś od tego!!!
Avatar
Rudi / 27 czerwca 2011 o 08:46
Dlaczego plicja nie podaje z jaką prędkością jechał kierowca dziecko stało na poboczu z dorosłymi w miejscu widocznym z daleka dla kierowcy i dosłownie wyrwało sie z ręki ale kierowca zaczął chamować dopiero jak Ją potrącił Dlaczego nie zwolnił wcżeśniej Dlaczego ??? To była cudowna dziwczynka Najłatwiej jest obwiniac...Ale Jej życia już nic nie zwróci a rodzicom nikt nie zmniejszy bólu
Avatar
gorki evolution / 26 czerwca 2011 o 16:43
współczuje kierowcy takie rzeczy ciągną się latami w psychice
Avatar
Kowal / 26 czerwca 2011 o 12:50
Dziecko do pewnego wieku jest zwolnione od myślenie przywidującego dziecko pod kuratelą rodziców powinno się uczyć tu z jakiś przyczyn rodzice nie pomyśleli i zaniedbali , ich wina żal maleństwa ale tak będzie jeśli sami rodzice nie będą wyjątkowo czujni nad dzieckiem ono najczęściej jest spontaniczne i mało przewidywalne więc to na nas rodzicach spoczywa podwójny obowiązek myślenia !. Zaś rodzicom mimo wszystko wyrazy szczerego współczucia i niech ta tragedia będzie ostrzeżeniem dla innych .
Avatar
zwyczajna / 1 lipca 2011 o 19:17
No koledzy rozpędziliście się z tymi określeniami Bachorów, wyrodnych rodziców i tp. przestańcie się obrzucać i obwiniać nikt nie zna prawdy i nic to już nie zmieni obie strony będą musiały z tym żyć. Wyrazy współczucia
Avatar
master / 30 czerwca 2011 o 23:52
[quote name='Rudi' timestamp='1309178467' post='494191']
Mylisz się znam i Kierowcę i rodzinę dziewczynki. Nie rozumiem dlaczego odbierasz moje wypowiedzi jako agresywne w stosunku dla kierowcy ja naprawdę Go nie oskarżam. Chodzi bardziej o artykuł, o to że nie jest tam napisana prawda a wrecz wina jest zrzucona tylko na dziecko, a wina jest po obu stronach..
[/quote]
Problem w tym, że oskarżasz: pytając chociażby z jaką prędkością jechał (czyli sugerujesz, że z wyższą niż dopuszczalna). Mnie przed kilku laty przydarzyła się się historia, jak z sennego koszmaru. Na terenie zabudowanym (gdzie dopuszczalna jest jazda z prędkością 50km/h)jechałem około 30km/h, bo do tylu zdążyłem się rozpędzić ruszając z parkingu obok jezdni. Gdybym jechał odrobinę szybciej przejechałbym bachora w wieku około 2 lat, którego mamusia stała na poboczu gadając z koleżaneczką. Ludzie, dzieci trzeba wychowywać, a nie hodowac, dbać o nie i nie spuszczać z oka, a nie hodować.
[quote name='Rudi' timestamp='1309178467' post='494191']
Mylisz się znam i Kierowcę i rodzinę dziewczynki. Nie rozumiem dlaczego odbierasz moje wypowiedzi jako agresywne w stosunku dla kierowcy ja naprawdę Go nie oskarżam. Chodzi bardziej o artykuł, o to że nie jest tam napisana prawda a wrecz wina jest zrzucona tylko na dziecko, a wina jest po obu stronach..
[/quote]
Problem w tym, że oskarżasz: pytając chociażby z jaką prędkością jechał (czyli sugerujesz, że z wyższą niż dopuszczalna). Mnie przed k... rozwiń
Avatar
Rudi / 27 czerwca 2011 o 14:41
Mylisz się znam i Kierowcę i rodzinę dziewczynki. Nie rozumiem dlaczego odbierasz moje wypowiedzi jako agresywne w stosunku dla kierowcy ja naprawdę Go nie oskarżam. Chodzi bardziej o artykuł, o to że nie jest tam napisana prawda a wrecz wina jest zrzucona tylko na dziecko, a wina jest po obu stronach..
Avatar
~~~~ / 27 czerwca 2011 o 14:07
Nie znasz kierowcy więc nie możesz wiedzieć jak On to przeżywa!
Avatar
Rudi / 27 czerwca 2011 o 13:59
Tak kierowca będzie żył ze świadomością że zabrał życie i to też jest tragedia tego nie neguję ale tragedia rodziców jest nie do opisania i o wiele większa Oni stracili swój najwiekszy Skarb...
Avatar
~~~~ / 27 czerwca 2011 o 13:47
Najłatwiej jest obwiniać.... - prawda ~Rudi~ Zastanów się co Ty mówisz!!! Zdarzyła się wielka tragedia dla rodziców i rodziny dziewczynki ale nie zapominaj że, kierowca też jest człowiekiem, który ma rodzinę i ludzkie uczucia!!! On do końca życia będzie pamiętał i miał przed oczami to co się stało!!! Więc nie oceniaj bo nie Ty jesteś od tego!!!
Avatar
~~~~ / 27 czerwca 2011 o 13:44
Najłatwiej jest obwiniać.... - prawda ~Rudi~ Zastanów się co Ty mówisz!!! Zdarzyła się wielka tragedia dla rodziców i rodziny dziewczynki ale nie zapominaj że, kierowca też jest człowiekiem, który ma rodzinę i ludzkie uczucia!!! On do końca życia będzie pamiętał i miał przed oczami to co się stało!!! Więc nie oceniaj bo nie Ty jesteś od tego!!!
Avatar
Rudi / 27 czerwca 2011 o 08:46
Dlaczego plicja nie podaje z jaką prędkością jechał kierowca dziecko stało na poboczu z dorosłymi w miejscu widocznym z daleka dla kierowcy i dosłownie wyrwało sie z ręki ale kierowca zaczął chamować dopiero jak Ją potrącił Dlaczego nie zwolnił wcżeśniej Dlaczego ??? To była cudowna dziwczynka Najłatwiej jest obwiniac...Ale Jej życia już nic nie zwróci a rodzicom nikt nie zmniejszy bólu
Avatar
gorki evolution / 26 czerwca 2011 o 16:43
współczuje kierowcy takie rzeczy ciągną się latami w psychice
Avatar
Kowal / 26 czerwca 2011 o 12:50
Dziecko do pewnego wieku jest zwolnione od myślenie przywidującego dziecko pod kuratelą rodziców powinno się uczyć tu z jakiś przyczyn rodzice nie pomyśleli i zaniedbali , ich wina żal maleństwa ale tak będzie jeśli sami rodzice nie będą wyjątkowo czujni nad dzieckiem ono najczęściej jest spontaniczne i mało przewidywalne więc to na nas rodzicach spoczywa podwójny obowiązek myślenia !. Zaś rodzicom mimo wszystko wyrazy szczerego współczucia i niech ta tragedia będzie ostrzeżeniem dla innych .
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!