Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

9 czerwca 2014 r.
13:42
Edytuj ten wpis

Motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Wysokie

Autor: Zdjęcie autora łm
8 17 A A

57-letni mężczyzna zginął w wypadku osobowego citroena ze skuterem w miejscowości Wysokie na drodze wojewódzkiej nr 837

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło po godz. 11.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący citroenem 30-letni mieszkaniec Krasnobrodu wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki peugeot.

57-letni motocyklista zmarł podczas reanimacji. Na miejscu są utrudnienia drogowe. Policjanci kierują ruchem.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Adwokat / 10 czerwca 2014 o 22:04

na jakiej ulicy mieszkał zmarły? 

A co już się wybierasz ofertę przedstawić ,,Kancelarii Odszkodowawczej,, przed którą ubezpieczyciele klękają i proszą o ugodę, poczekaj choć z 10 dni - Elu bo cię pogonią.

Avatar
Ela / 10 czerwca 2014 o 08:25

na jakiej ulicy mieszkał zmarły? 

Avatar
glupiateresa / 9 czerwca 2014 o 21:55

przeczytaj sobie dokładnie tekst , a potem komentuj, nie jest wina motocyklisty

teresa ty sie lecz na paznokcie , jestes glupia i w dodatku analfabetka , 

Avatar
siasio / 9 czerwca 2014 o 21:03

Zawinił kierowca osobówki.Ten człowiek który zginął to zawodowy kierowca,my wszyscy razem nie mamy takiego stażu w kierowaniu jak on.Wiem bo znam.Lepiej się pomódlcie i okażcie cześć zawodowemu kierowcy,który zginął,nie wioząc ludzi tylko na jakiejś motorynie i to nie z własnej winy.Spokój jego duszy !!! :mellow:

Avatar
blondynka / 9 czerwca 2014 o 19:34

Z tego co widzę na zdjęciu, to w tym miejscu jest podwójna ciągła. Jak by nie patrzeć zawinił kierowca Citroena, bo dodatkowo skręcał w miejscu niedozwolonym. 

Avatar
teresa / 9 czerwca 2014 o 18:43

Nie ma bata na tych motocyklistów. Jeżdżą jak wariaci, nie stosują się do znaków drogowych i powodują wypadki. Ciekawe kto teraz zapłaci za remont samochodu skoro motocyklista zginął. 

to nie wina motocyklisty czytaj uwaznie tekst

Avatar
teresa / 9 czerwca 2014 o 18:38

a co się dziwisz? Motocyklista to i głupol

przeczytaj sobie dokładnie tekst , a potem komentuj, nie jest wina motocyklisty

Avatar
T-rex / 9 czerwca 2014 o 18:32

Niem mam kategorii A, ale w porównaniu do tych kilku "mądrych" poniżej wiem że skuter oznacza się pojemnością 50cm3  także szał pał jak to mówią, więc jak na tym szaleć? 50km/h? jeśli koleś wymusił pierwszeństwo skręcając do lasku to jak wina jest po stronie skuterka? że jechał drogą? czy może że peugeot kupił citroena? kurna ludzie zastanówcie się co czasami piszecie

Avatar
Dawca jak to kazdy mysli.. / 9 czerwca 2014 o 18:11

Widze ze tutaj jest tlyko banda POP...DO..NCOW ... I tyle w tym temaacie.. jak wypadek z udizalem motocyklisty to z gory od razu wina leci na niego.. ogarnijcie..bo sam jezdze i czesto ktos jedzie smaochodem i na nic nie zwraca uwagi..i wali srodkiem jezdni zostawiajac 1/4 miejsca motocykliscie..

Avatar
real / 9 czerwca 2014 o 17:57

Jestem motocyklistą i lubię sobie ostro pojeździć..... jeżdżę na jednym kole, wymuszam pierwszeństwo na drogach, często też denerwuję swoich sąsiadów odpalając motocykl o 2 w nocy i ryczę silnikiem aby zbudzić moich sąsiadów. Jeżdżąc motocyklem zawsze zakładam na szyję łańcuch i przyczepiam go do ramy motocykla. Robię to po to aby w razie wypadku urwało mi głowę i abym nie został kaleką. Wiem że śmiesznie to wygląda jak motocyklista jedzie z łańcuchem na szyi.

Pofantazjowałeś to teraz weź magnez i wróć na ziemię - cienkie Bolki tylko po ziemi...

Pofantazjowałeś to teraz weź magnez i wróć na ziemię - cienkie Bolki tylko po ziemi...

rozwiń
Avatar
Adwokat / 10 czerwca 2014 o 22:04

na jakiej ulicy mieszkał zmarły? 

A co już się wybierasz ofertę przedstawić ,,Kancelarii Odszkodowawczej,, przed którą ubezpieczyciele klękają i proszą o ugodę, poczekaj choć z 10 dni - Elu bo cię pogonią.

Avatar
Ela / 10 czerwca 2014 o 08:25

na jakiej ulicy mieszkał zmarły? 

Avatar
glupiateresa / 9 czerwca 2014 o 21:55

przeczytaj sobie dokładnie tekst , a potem komentuj, nie jest wina motocyklisty

teresa ty sie lecz na paznokcie , jestes glupia i w dodatku analfabetka , 

Avatar
siasio / 9 czerwca 2014 o 21:03

Zawinił kierowca osobówki.Ten człowiek który zginął to zawodowy kierowca,my wszyscy razem nie mamy takiego stażu w kierowaniu jak on.Wiem bo znam.Lepiej się pomódlcie i okażcie cześć zawodowemu kierowcy,który zginął,nie wioząc ludzi tylko na jakiejś motorynie i to nie z własnej winy.Spokój jego duszy !!! :mellow:

Avatar
blondynka / 9 czerwca 2014 o 19:34

Z tego co widzę na zdjęciu, to w tym miejscu jest podwójna ciągła. Jak by nie patrzeć zawinił kierowca Citroena, bo dodatkowo skręcał w miejscu niedozwolonym. 

Avatar
teresa / 9 czerwca 2014 o 18:43

Nie ma bata na tych motocyklistów. Jeżdżą jak wariaci, nie stosują się do znaków drogowych i powodują wypadki. Ciekawe kto teraz zapłaci za remont samochodu skoro motocyklista zginął. 

to nie wina motocyklisty czytaj uwaznie tekst

Avatar
teresa / 9 czerwca 2014 o 18:38

a co się dziwisz? Motocyklista to i głupol

przeczytaj sobie dokładnie tekst , a potem komentuj, nie jest wina motocyklisty

Avatar
T-rex / 9 czerwca 2014 o 18:32

Niem mam kategorii A, ale w porównaniu do tych kilku "mądrych" poniżej wiem że skuter oznacza się pojemnością 50cm3  także szał pał jak to mówią, więc jak na tym szaleć? 50km/h? jeśli koleś wymusił pierwszeństwo skręcając do lasku to jak wina jest po stronie skuterka? że jechał drogą? czy może że peugeot kupił citroena? kurna ludzie zastanówcie się co czasami piszecie

Avatar
Dawca jak to kazdy mysli.. / 9 czerwca 2014 o 18:11

Widze ze tutaj jest tlyko banda POP...DO..NCOW ... I tyle w tym temaacie.. jak wypadek z udizalem motocyklisty to z gory od razu wina leci na niego.. ogarnijcie..bo sam jezdze i czesto ktos jedzie smaochodem i na nic nie zwraca uwagi..i wali srodkiem jezdni zostawiajac 1/4 miejsca motocykliscie..

Avatar
real / 9 czerwca 2014 o 17:57

Jestem motocyklistą i lubię sobie ostro pojeździć..... jeżdżę na jednym kole, wymuszam pierwszeństwo na drogach, często też denerwuję swoich sąsiadów odpalając motocykl o 2 w nocy i ryczę silnikiem aby zbudzić moich sąsiadów. Jeżdżąc motocyklem zawsze zakładam na szyję łańcuch i przyczepiam go do ramy motocykla. Robię to po to aby w razie wypadku urwało mi głowę i abym nie został kaleką. Wiem że śmiesznie to wygląda jak motocyklista jedzie z łańcuchem na szyi.

Pofantazjowałeś to teraz weź magnez i wróć na ziemię - cienkie Bolki tylko po ziemi...

Pofantazjowałeś to teraz weź magnez i wróć na ziemię - cienkie Bolki tylko po ziemi...

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 18 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 16 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 28 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!