Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

9 czerwca 2010 r.
10:47
Edytuj ten wpis

Ojciec z synami bił policjantów w Zamościu

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 7 A A

Dozór policyjny zastosowano wobec 45-letniego mieszkańca Zamościa, który wraz z dwoma synami zaatakował funkcjonariuszy zamojskiej komendy. Jeden z mundurowych wylądował w szpitalu, trwają poszukiwania 18-letniego syna podejrzanego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Bo od tego ostatniego wszystko się zaczęło.

Nastolatek unikał zakładu wychowawczego, dlatego sąd zadecydował o doprowadzeniu go do placówki. Gdy stróże prawa pojawili się w jego mieszkaniu, natrafili na opór.

– Ojciec rodziny wraz z dwoma synami w wieku 18 i 13 lat zmuszali funkcjonariuszy do zaniechania prawnej czynności służbowej i naruszyli ich nietykalność cielesną – informuje Piotr Kapluk z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Szarpali policjantów za mundury, zaś 18-latek kilka razy uderzył jednego z nich łokciem w brzuch, a następnie uciekł.

Poszkodowany funkcjonariusz trafił do szpitala na obserwację, a głowa rodziny na tak zwany dołek.

Mężczyzna miał w organizmie promil alkoholu. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Jako środek zapobiegawczy zastosowano wobec niego dozór policyjny: 45-latek musi trzy razy w tygodniu meldować się w zamojskiej komendzie.

Młodszym synem zajmie się sąd rodzinny, starszy cały czas jest poszukiwany.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Stiw Mekłin / 10 czerwca 2010 o 12:38
Czytelnik napisał:
Niestety taką mamy Policję! Cioty i tyle. "Młodzi" nie czują respektu do Policji bo większość ludzi nie ma do nich szacunku ale na to zapracowali sobie sami!!! Policja będzie potrzebowała sporo lat aby zbudować dobry wizerunek w oczach społeczeństwa , jednak to będzie zależało tylko i wyłącznie od ich podejścia.
PS
Do wszystkich którzy będą krytykowali mój post. Nie jestem kibolem, dewiantem ani anty Policjantem, jestem zwykłym obywatelem, który wiele widział jak pracuje Policja w rzeczywistości oraz jakie jest jej podejście do człowieka na ulicy.


To nie wina Policji tylko systemu, którego zapewne jesteś wielbicielem. W realiach polskiej pseudokatodemokracji policjant woli sam dostac po ryju niżeli przyłożyć ciulowi. Bo w systemie katolandzkim w takiej sytuacji przynajmniej uratuje pracę. Niestety skończyły się czasy dobrej komuny gdy chołota znała swoje miejsce i swoje możliwości.


To nie wina Policji tylko systemu, którego zapewne jesteś wielbicielem. W realiach polskiej pseudokatodemokracji policjant woli sam dostac po ryju niżeli przyłożyć ciulowi. Bo w systemie katolandzkim w takiej sytuacji przynajmniej uratuje pracę. Niestety skończyły się czasy dobrej komuny gdy chołota znała swoje miejsce i swoje możliwości. rozwiń
Avatar
Tomasz / 10 czerwca 2010 o 09:28
Za komuny pijaczek który się stawiał lądował na dołku, a po miesiącu wracał, ale wtedy już koledzy musieli mu kule podawać albo pchać na wózku. Było to zapewne niezgodne z Kartą Praw Człowieka, ale bydło rozumie tylko bydlęce metody. I nie pitolić mi tu o godności człowieka bo żeby ją chronić to najpierw trzeba ją mieć.
Avatar
Czytelnik / 9 czerwca 2010 o 18:25
Niestety taką mamy Policję! Cioty i tyle. "Młodzi" nie czują respektu do Policji bo większość ludzi nie ma do nich szacunku ale na to zapracowali sobie sami!!! Policja będzie potrzebowała sporo lat aby zbudować dobry wizerunek w oczach społeczeństwa , jednak to będzie zależało tylko i wyłącznie od ich podejścia.
PS
Do wszystkich którzy będą krytykowali mój post. Nie jestem kibolem, dewiantem ani anty Policjantem, jestem zwykłym obywatelem, który wiele widział jak pracuje Policja w rzeczywistości oraz jakie jest jej podejście do człowieka na ulicy.
Niestety taką mamy Policję! Cioty i tyle. "Młodzi" nie czują respektu do Policji bo większość ludzi nie ma do nich szacunku ale na to zapracowali sobie sami!!! Policja będzie potrzebowała sporo lat aby zbudować dobry wizerunek w oczach społeczeństwa , jednak to będzie zależało tylko i wyłącznie od ich podejścia.
PS
Do wszystkich którzy będą krytykowali mój post. Nie jestem kibolem, dewiantem ani anty Policjantem, jestem zwykłym obywatelem, który wiele widział jak pracuje Policja w rzeczywistości... rozwiń
Avatar
siomik / 9 czerwca 2010 o 16:49
Oj biedactwa jacy oni sa delikatni.....Jak bic bezbronnego pijaczka we trzech to fajnie ale jak ich sie kopnie w d......pe to juz w szpitalu symulanci,jak niema zdrowia i sily to niech ulotki roznosi baran
Avatar
Abi / 9 czerwca 2010 o 14:17
A to sku***syn dziad pier***ony, ku*** je***y !!!
Avatar
Gość / 9 czerwca 2010 o 13:47
jacy ci policjanci silni i odważni dwa razy z łokcia w brzuch i już w szpitalu:D
Avatar
kali / 9 czerwca 2010 o 12:47
> Jeden z mundurowych wylądował w szpitalu....
To aż samolotem go transortowali do szpiata?A czy chociaz było tam lądowisko?
Avatar
Stiw Mekłin / 10 czerwca 2010 o 12:38
Czytelnik napisał:
Niestety taką mamy Policję! Cioty i tyle. "Młodzi" nie czują respektu do Policji bo większość ludzi nie ma do nich szacunku ale na to zapracowali sobie sami!!! Policja będzie potrzebowała sporo lat aby zbudować dobry wizerunek w oczach społeczeństwa , jednak to będzie zależało tylko i wyłącznie od ich podejścia.
PS
Do wszystkich którzy będą krytykowali mój post. Nie jestem kibolem, dewiantem ani anty Policjantem, jestem zwykłym obywatelem, który wiele widział jak pracuje Policja w rzeczywistości oraz jakie jest jej podejście do człowieka na ulicy.


To nie wina Policji tylko systemu, którego zapewne jesteś wielbicielem. W realiach polskiej pseudokatodemokracji policjant woli sam dostac po ryju niżeli przyłożyć ciulowi. Bo w systemie katolandzkim w takiej sytuacji przynajmniej uratuje pracę. Niestety skończyły się czasy dobrej komuny gdy chołota znała swoje miejsce i swoje możliwości.


To nie wina Policji tylko systemu, którego zapewne jesteś wielbicielem. W realiach polskiej pseudokatodemokracji policjant woli sam dostac po ryju niżeli przyłożyć ciulowi. Bo w systemie katolandzkim w takiej sytuacji przynajmniej uratuje pracę. Niestety skończyły się czasy dobrej komuny gdy chołota znała swoje miejsce i swoje możliwości. rozwiń
Avatar
Tomasz / 10 czerwca 2010 o 09:28
Za komuny pijaczek który się stawiał lądował na dołku, a po miesiącu wracał, ale wtedy już koledzy musieli mu kule podawać albo pchać na wózku. Było to zapewne niezgodne z Kartą Praw Człowieka, ale bydło rozumie tylko bydlęce metody. I nie pitolić mi tu o godności człowieka bo żeby ją chronić to najpierw trzeba ją mieć.
Avatar
Czytelnik / 9 czerwca 2010 o 18:25
Niestety taką mamy Policję! Cioty i tyle. "Młodzi" nie czują respektu do Policji bo większość ludzi nie ma do nich szacunku ale na to zapracowali sobie sami!!! Policja będzie potrzebowała sporo lat aby zbudować dobry wizerunek w oczach społeczeństwa , jednak to będzie zależało tylko i wyłącznie od ich podejścia.
PS
Do wszystkich którzy będą krytykowali mój post. Nie jestem kibolem, dewiantem ani anty Policjantem, jestem zwykłym obywatelem, który wiele widział jak pracuje Policja w rzeczywistości oraz jakie jest jej podejście do człowieka na ulicy.
Niestety taką mamy Policję! Cioty i tyle. "Młodzi" nie czują respektu do Policji bo większość ludzi nie ma do nich szacunku ale na to zapracowali sobie sami!!! Policja będzie potrzebowała sporo lat aby zbudować dobry wizerunek w oczach społeczeństwa , jednak to będzie zależało tylko i wyłącznie od ich podejścia.
PS
Do wszystkich którzy będą krytykowali mój post. Nie jestem kibolem, dewiantem ani anty Policjantem, jestem zwykłym obywatelem, który wiele widział jak pracuje Policja w rzeczywistości... rozwiń
Avatar
siomik / 9 czerwca 2010 o 16:49
Oj biedactwa jacy oni sa delikatni.....Jak bic bezbronnego pijaczka we trzech to fajnie ale jak ich sie kopnie w d......pe to juz w szpitalu symulanci,jak niema zdrowia i sily to niech ulotki roznosi baran
Avatar
Abi / 9 czerwca 2010 o 14:17
A to sku***syn dziad pier***ony, ku*** je***y !!!
Avatar
Gość / 9 czerwca 2010 o 13:47
jacy ci policjanci silni i odważni dwa razy z łokcia w brzuch i już w szpitalu:D
Avatar
kali / 9 czerwca 2010 o 12:47
> Jeden z mundurowych wylądował w szpitalu....
To aż samolotem go transortowali do szpiata?A czy chociaz było tam lądowisko?