niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Zamość

Okrutny synalek

Dodano: 20 stycznia 2002, 19:28

Mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, który tłuczkiem do mięsa zaatakował swoją matkę, siedzi już w policyjnym areszcie. Sprawą zajęła się miejscowa prokuratura. 75-letnia kobieta z poważnymi ranami głowy trafiła do szpitala.
Do tragedii doszło w sobotę po południu. – Trudno w tej chwili jednoznacznie określić okoliczności tego zdarzenia – mówi Stanisław Orzeł, szef tomaszowskiej prokuratury. – Z tego, co udało nam się wstępnie ustalić, wynika, że mężczyzna wrócił do domu, chwycił tasak i zaczął uderzać nim w głowę swoją matkę. Nie jestem w stanie mówić o żadnych konkretnych motywach jego działania.
– Kiedy pacjentka do nas trafiła, jej stan był nad podziw dobry. Choć na głowie miała bardzo poważne rany po tasaku, jednak utrzymała przytomność. Dokładnie pamiętała, co się stało, była w stanie z nami rozmawiać. Natomiast wydarzenia te wpłynęły oczywiście na jej psychikę, przeżyła poważny wstrząs – usłyszeliśmy od jednego z lekarzy szpitala w Tomaszowie, skąd 75-letnią kobietę przewieziono na oddział neurochirurgii szpitala „papieskiego” w Zamościu.
Jeżeli w trakcie prokuratorskiego śledztwa okaże się, że 49-letni tomaszowianin był w momencie popełnienia przestępstwa poczytalny, grozić mu będzie od 8 lat więzienia do dożywocia.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24