sobota, 27 maja 2017 r.

Zamość

Pierwsze takie Targi Spożywcze

Autor: Zofia Sawecka

W połowie listopada (15-16 tego miesiąca), w szkolnej hali sportowej przy ul. Wyspiańskiego 8 w Tomaszowie Lubelskim odbędą się Pierwsze Targi Spożywcze "Mazex” 2001.

Tomaszowska impreza wystawiennicza ma być kontynuacją organizowanych kiedyś w Zamościu, popularnych targów rolno-spożywczych. Inauguracja targów w Tomaszowie Lub. zbiega się z jubileuszem dziesięciolecia dużej hurtowni spożywczej "Mazex” - głównego organizatora imprezy. - Na naszych targach zaprezentuje się około 70 wystawców branży spożywczej z całego kraju. Będzie m.in. "Goplana”, "Wedel”, "Winiary”. Zaproszono także gości z Ukrainy -zapowiada Mariusz Skalski, przedstawiciel "Mazexu”.
Imprezie patronują: Arkadiusz Braktowski - marszałek województwa lubelskiego i Ryszard Koprowski - burmistrz miasta Tomaszowa Lub. Patronat medialny obejmie natomiast redakcja "Dziennika Wschodniego”.
Mamy nadzieję, że targi w Tomaszowie będą dobrą okazją do spotkania się z naszymi czytelnikami. W trakcie ich trwania przedstawiciele redakcji będą oczekiwać na wszystkich, którzy zechcą podzielić się z nami swoimi uwagami, kłopotami, spostrzeżeniami czy skargami. Wysłuchamy czytelników we wszelkich sprawach. Jeśli to będzie możliwe, postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!