Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

13 lipca 2009 r.
13:29
Edytuj ten wpis

Pijana kierowała samochodem. Zdradziły ją brudne nogi

Autor: Zdjęcie autora (LEW)
0 9 A A

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 24-letniej mieszkance Zamościa za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Kobieta porzuciła volkswagena polo i uciekła z dzieckiem boso w pole.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– O mały włos nie doszło do kolizji! – powiadomiła policję zdenerwowana kobieta, która nocą przejeżdżała seatem przez podzamojską Chyżą. – Kierująca volkswagena polo musi być pijana!

Skąd te przypuszczenia? Bo po drogowym incydencie zostawiła samochód na poboczu i wraz z dzieckiem wzięła nogi za pas, uciekając w pole.

Stróże prawa nie zignorowali tego sygnału. Na miejsce wysłano patrol z psem tropiącym. Gdy funkcjonariusze wykonywali swoje czynności z naprzeciwka nadjechał samochód, w którym oprócz kierowcy podróżowała kobieta z dzieckiem. Jeden z mundurowych postanowił zatrzymać auto.

Miał nosa. – W środku siedziała bez butów 24-letnia mieszkanka Zamościa, która wcześniej porzuciła na poboczu samochód – opowiada Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Zdradziły ją zabłocone nogi. Wkrótce się rozpłakała i przyznała, że wracała z dzieckiem z grilla u teściowej. Po porzuceniu samochodu chciała okazją dotrzeć do domu. Zlitował się nad nią przypadkowy kierowca.

Dlaczego uciekała? Alkomat wykazał w jej organizmie 2,20 promila alkoholu.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 07:33
Zaba napisał:
skąd ta pewnosc ze była na grylu u tesciowej to tylko może byc wymówka

Chyba wszyscy umia czytac artykuł,a tak tam pisze!
Avatar
Zaba / 15 lipca 2009 o 16:55
Gość napisał:
Skoro byla u teściowej na grillu, ta czego ich nie zatrzymala widzac ze synowa pije? Ze wzgledu nawet na dziecko!!!! A pozniej to wszyscy zaszokowani ze kolejna tragedia sie stala!!!!

skąd ta pewnosc ze była na grylu u tesciowej to tylko może byc wymówka
Avatar
Gość / 15 lipca 2009 o 11:05
Skoro byla u teściowej na grillu, ta czego ich nie zatrzymala widzac ze synowa pije? Ze wzgledu nawet na dziecko!!!! A pozniej to wszyscy zaszokowani ze kolejna tragedia sie stala!!!!
Avatar
Zaba1234 / 15 lipca 2009 o 10:48
to akurat ma po rodzicach matka pije ojciec tez ioboje jezdza samochodem bez uprawnien. a tesciowa z jej piciem nic wspolnego ni ma i nie miala.za
Avatar
STYX / 14 lipca 2009 o 20:55
Matce i teściowej powinnno sie jajca wyciąć !!! Głupie pizdy !
Avatar
r / 14 lipca 2009 o 12:12
Teściowa dobrze ja ugościła!Gratulacje dla takej mamusi!
Avatar
bata / 14 lipca 2009 o 11:04
Informacja jest niepełna - dziewczyna nie posiadała uprawnień do jazdy samochodem...
Avatar
fanka / 14 lipca 2009 o 10:05
Co za fenomenalna kobieta!!! Gratuluję pomusłu inteligentna mamusiu!!!
Avatar
Gość / 14 lipca 2009 o 08:07
Przykładna mamusia!!!!!PO PIJAKU Z DZIECKIEM WSIADAC ZA KIEROWNICE!!!!!
Avatar
Gość / 20 lipca 2009 o 07:33
Zaba napisał:
skąd ta pewnosc ze była na grylu u tesciowej to tylko może byc wymówka

Chyba wszyscy umia czytac artykuł,a tak tam pisze!
Avatar
Zaba / 15 lipca 2009 o 16:55
Gość napisał:
Skoro byla u teściowej na grillu, ta czego ich nie zatrzymala widzac ze synowa pije? Ze wzgledu nawet na dziecko!!!! A pozniej to wszyscy zaszokowani ze kolejna tragedia sie stala!!!!

skąd ta pewnosc ze była na grylu u tesciowej to tylko może byc wymówka
Avatar
Gość / 15 lipca 2009 o 11:05
Skoro byla u teściowej na grillu, ta czego ich nie zatrzymala widzac ze synowa pije? Ze wzgledu nawet na dziecko!!!! A pozniej to wszyscy zaszokowani ze kolejna tragedia sie stala!!!!
Avatar
Zaba1234 / 15 lipca 2009 o 10:48
to akurat ma po rodzicach matka pije ojciec tez ioboje jezdza samochodem bez uprawnien. a tesciowa z jej piciem nic wspolnego ni ma i nie miala.za
Avatar
STYX / 14 lipca 2009 o 20:55
Matce i teściowej powinnno sie jajca wyciąć !!! Głupie pizdy !
Avatar
r / 14 lipca 2009 o 12:12
Teściowa dobrze ja ugościła!Gratulacje dla takej mamusi!
Avatar
bata / 14 lipca 2009 o 11:04
Informacja jest niepełna - dziewczyna nie posiadała uprawnień do jazdy samochodem...
Avatar
fanka / 14 lipca 2009 o 10:05
Co za fenomenalna kobieta!!! Gratuluję pomusłu inteligentna mamusiu!!!
Avatar
Gość / 14 lipca 2009 o 08:07
Przykładna mamusia!!!!!PO PIJAKU Z DZIECKIEM WSIADAC ZA KIEROWNICE!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo]
film

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo] 0 0

Miało być święto piłki nożnej, skończyło się walkowerem. Finał ekstraklasy został przerwany po chuligańskich wybrykach pseudokibiców Lecha Poznań. Jednak to co działo się na boisku, miało także swoją kontynuację poza nim

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 0 0

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 46 12

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 5

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 6

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 43 44

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!