Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

26 marca 2009 r.
14:06
Edytuj ten wpis

Pijany ksiądz kierował BMW. Miał 2 promile i jeszcze trzeźwieje

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 35 A A

51-letni Józef S., ksiądz z parafii w Tomaszowie Lubelskim, wpadł dzisiaj rano w miejscowości Święcie, gm. Lubycza Królewska. Alkomat pokazał u niego ponad dwa promile alkoholu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Duchowny miał najwyższy wynik spośród kierowców zatrzymanych podczas dzisiejszej akcji pod kryptonimem "Trzeźwość". Nadzorowali ją policjanci z Komendy Głównej, którzy zatrzymywali do kontroli kierowców przejeżdzających krajową 17 na terenie powiatu tomaszowskiego.


- Policjanci kontrolowali kierowców w wyznaczonych punktach - mówi Ireneusz Stromidło, z policji w Tomaszowie. - Trzech kierowców było po spożyciu alkoholu.

BMW księdza trafiło na parking strzeżony. Duchowny został puszczony wolno - Otrzymał wezwanie do stawienia się w komendzie w charakterze podejrzanego - dodaje Stromidło.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 20:51
poprawka

19letni*
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 20:51
9-letni pijany pirat w Krasnymstawie
Uszkodzenie dwóch pojazdów, nie zatrzymanie się do kontroli, jazda w stanie nietrzeźwości, bez uprawnień, wbrew zakazowi sądowemu - to bilans "przejażdżki" 19-letniego Radosława F. Młodzieniec kierując bmw uszkodził dwa pojazdy na jednym z krasnostawskich parkingów. Zauważyli to policjanci patrolujący ulice miasta. Próbowali zatrzymać pojazd. Kierowca zignorował polecenie i ...

... zaczął uciekać. Po chwili został zatrzymany. Okazało się, że kierowca- 19-letni mieszkaniec gminy Izbica - miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Na dodatek, nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami oraz poruszał się wbrew zakazowi sądowemu. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło
eZamosc.pl

HAHA JAKA PLAGA KIEROWCOW BMW
9-letni pijany pirat w Krasnymstawie
Uszkodzenie dwóch pojazdów, nie zatrzymanie się do kontroli, jazda w stanie nietrzeźwości, bez uprawnień, wbrew zakazowi sądowemu - to bilans "przejażdżki" 19-letniego Radosława F. Młodzieniec kierując bmw uszkodził dwa pojazdy na jednym z krasnostawskich parkingów. Zauważyli to policjanci patrolujący ulice miasta. Próbowali zatrzymać pojazd. Kierowca zignorował polecenie i ...

... zaczął uciekać. Po chwili został zatrzymany. Okazało się, że kierowca- 19-letni mieszkaniec gmin... rozwiń
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 20:50
[img]http://www.nspjtomaszow.zam-lub.pl/Spotkanie%2018.02.2007%20391.jpg[/img]

pirat drogowy
Avatar
STYX / 27 marca 2009 o 18:10
Ale jak to w Katolandzie upiecze mu sie bo czarni watykańscy sekciarze mają tutaj raj !!!!!!!!!!!
Avatar
COB41c / 27 marca 2009 o 18:00
DO TAKICH BARANÓW INNE SŁOWA NIE DOCIERAJĄ!!!!!!!!! ALE MASZ RACJĘ MOŻE PRAWDZIWY BARAN SIĘ OBRAZI!!!! ALE CÓŻ TWÓJ ILORAZ INTELIGENCJI JEST NA GRANICY BŁĘDU!!!! A CZY TO PO KATOLICKU TO NIE TWÓJ PROBLEM!!! TY NIE MASZ NIC WSPÓLNEGO Z BOGIEM!!!! ALE LICZ NA SWOJEGO bożka!!!!!!!
Avatar
aaa / 27 marca 2009 o 17:36
Naskoczą mu nasi mundurowi. Schowają go do zakonu i kamień w wodę
Avatar
idiota / 27 marca 2009 o 17:07
CZARNE PEDOFILE,PIJAKI,PRÓŻNIAKI WYGONIĆ DO WATYKANU
Avatar
Gary / 27 marca 2009 o 15:20
902D8D napisał:
NIESTETY BARANIE SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE!!!! NIE TEN!!!! SZUKAJ DALEJ!!!!


A Ty kto byczek czy koziołek, że od baranów wyzywasz? To tak po "katolicku" ha ?
Avatar
902D8D / 27 marca 2009 o 14:20
NIESTETY BARANIE SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE!!!! NIE TEN!!!! SZUKAJ DALEJ!!!!
Avatar
ALE GO WCIĘŁO / 27 marca 2009 o 13:04
TO MUSIAŁ DUŻO MSZY ODPRAWIĆ JEDNA PO DRUGIEJ ŻE GO TAK WZIĘŁO.
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 20:51
poprawka

19letni*
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 20:51
9-letni pijany pirat w Krasnymstawie
Uszkodzenie dwóch pojazdów, nie zatrzymanie się do kontroli, jazda w stanie nietrzeźwości, bez uprawnień, wbrew zakazowi sądowemu - to bilans "przejażdżki" 19-letniego Radosława F. Młodzieniec kierując bmw uszkodził dwa pojazdy na jednym z krasnostawskich parkingów. Zauważyli to policjanci patrolujący ulice miasta. Próbowali zatrzymać pojazd. Kierowca zignorował polecenie i ...

... zaczął uciekać. Po chwili został zatrzymany. Okazało się, że kierowca- 19-letni mieszkaniec gminy Izbica - miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Na dodatek, nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami oraz poruszał się wbrew zakazowi sądowemu. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło
eZamosc.pl

HAHA JAKA PLAGA KIEROWCOW BMW
9-letni pijany pirat w Krasnymstawie
Uszkodzenie dwóch pojazdów, nie zatrzymanie się do kontroli, jazda w stanie nietrzeźwości, bez uprawnień, wbrew zakazowi sądowemu - to bilans "przejażdżki" 19-letniego Radosława F. Młodzieniec kierując bmw uszkodził dwa pojazdy na jednym z krasnostawskich parkingów. Zauważyli to policjanci patrolujący ulice miasta. Próbowali zatrzymać pojazd. Kierowca zignorował polecenie i ...

... zaczął uciekać. Po chwili został zatrzymany. Okazało się, że kierowca- 19-letni mieszkaniec gmin... rozwiń
Avatar
Gość / 27 marca 2009 o 20:50
[img]http://www.nspjtomaszow.zam-lub.pl/Spotkanie%2018.02.2007%20391.jpg[/img]

pirat drogowy
Avatar
STYX / 27 marca 2009 o 18:10
Ale jak to w Katolandzie upiecze mu sie bo czarni watykańscy sekciarze mają tutaj raj !!!!!!!!!!!
Avatar
COB41c / 27 marca 2009 o 18:00
DO TAKICH BARANÓW INNE SŁOWA NIE DOCIERAJĄ!!!!!!!!! ALE MASZ RACJĘ MOŻE PRAWDZIWY BARAN SIĘ OBRAZI!!!! ALE CÓŻ TWÓJ ILORAZ INTELIGENCJI JEST NA GRANICY BŁĘDU!!!! A CZY TO PO KATOLICKU TO NIE TWÓJ PROBLEM!!! TY NIE MASZ NIC WSPÓLNEGO Z BOGIEM!!!! ALE LICZ NA SWOJEGO bożka!!!!!!!
Avatar
aaa / 27 marca 2009 o 17:36
Naskoczą mu nasi mundurowi. Schowają go do zakonu i kamień w wodę
Avatar
idiota / 27 marca 2009 o 17:07
CZARNE PEDOFILE,PIJAKI,PRÓŻNIAKI WYGONIĆ DO WATYKANU
Avatar
Gary / 27 marca 2009 o 15:20
902D8D napisał:
NIESTETY BARANIE SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE!!!! NIE TEN!!!! SZUKAJ DALEJ!!!!


A Ty kto byczek czy koziołek, że od baranów wyzywasz? To tak po "katolicku" ha ?
Avatar
902D8D / 27 marca 2009 o 14:20
NIESTETY BARANIE SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE!!!! NIE TEN!!!! SZUKAJ DALEJ!!!!
Avatar
ALE GO WCIĘŁO / 27 marca 2009 o 13:04
TO MUSIAŁ DUŻO MSZY ODPRAWIĆ JEDNA PO DRUGIEJ ŻE GO TAK WZIĘŁO.
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 18 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 16 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 28 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!