Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

13 września 2010 r.
11:08
Edytuj ten wpis

Policja ostrzega: Na giełdzie w Mokrem grasują kieszonkowcy!

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 7 A A

Pięć pań zostało okradzionych z dokumentów i gotówki na niedzielnej giełdzie w podzamojskim Mokrem. Ofiar kieszonkowców może być więcej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na giełdzie nie brakuje kupujących, ciągną tam również złodzieje. W niedzielę zamojska policja otrzymała pięć zgłoszeń o kradzieży portfeli.

Ofiarą kieszonkowców padła 27-letnia mieszkanka gminy Tomaszów Lubelski, która straciła wraz z portfelem dokumenty i 150 złotych.

Gotówkę w kwocie 270 złotych, dokumenty i karty bankomatowe skradziono 23-letniej zamościance, a 26-letnia mieszkanka gminy Krasnystaw wróciła do domu bez portfela, w którym miała oprócz dokumentów i kart bankomatowych 170 złotych.

Dokumenty i 130 złotych skradziono też 19-latce z gminy Krasnobród, a 52-letnia mieszkanka Zamościa straciła najwięcej: kieszonkowiec skradł jej portfel, w którym było 360 złotych i dowód osobisty.

Nie można wykluczyć kolejnych zgłoszeń, bo niektóre kobiety mogły zorientować się o tym, że je okradziona dopiero po powrocie do domu. Mundurowi apelują o rozwagę podczas robienia zakupów.

– Panie powinny trzymać torebki nie na ramieniu, ale przed sobą – radzi Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. – Przed udaniem się na zakupy najlepiej rozłożyć przygotowaną gotówkę na mniejsze kwoty i schować je do różnych kieszeni. Przy regulowaniu rachunku nie pokazujmy całej zawartości portfela.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Moli / 11 października 2010 o 21:54
No właśnie!!! Ja też tego nie rozumiem, dlaczego ten bazar jeszcze istnieje? Kupa śmieci walających się w okolicy, fruwające woreczki foliowe, zasikane przez kupujących płoty mieszkańców Mokrego, spaliny samochodowe wydobywające się z tysięcy przejeżdżających samochodów, parkingi pod oknami domów jednorodzinnych, bez wymaganych zezwoleń i bez przestrzegania norm prawnych i zachowanych odległości od zabudowań,(zastanawiam się kto wydaje takie zezwolenia i dlaczego nie zainteresuje się czy są zachowane odległości od okien domów jednorodzinnych???), zryte pobocza przez parkujące samochody mimo postawionych zakazów - a wszystko to po to, aby KTOŚ mógł zarabiać na nowy hangar??? Panie Prezesie AEROKLUBU!, Panie Wójcie Mokrego! - tak nie można!, my mieszkańcy Mokrego, w niedzielę - w dzień odpoczynku po całym tygodniu ciężkiej pracy, chcemy żyć w ciszy i spokoju, z dala od śmieci i spalin!!! Jak nie możecie zlikwidować giełdy bo macie z tego zyski, to chociaż polikwidujcie parkingi mieszczące się w pobliżu zabudowań domów jednorodzinnych - jest to dla nas zbyt uciążliwe i szkodliwe dla zdrowia!!!! Niech ktoś wreszcie o tym pomyśli!!!
No właśnie!!! Ja też tego nie rozumiem, dlaczego ten bazar jeszcze istnieje? Kupa śmieci walających się w okolicy, fruwające woreczki foliowe, zasikane przez kupujących płoty mieszkańców Mokrego, spaliny samochodowe wydobywające się z tysięcy przejeżdżających samochodów, parkingi pod oknami domów jednorodzinnych, bez wymaganych zezwoleń i bez przestrzegania norm prawnych i zachowanych odległości od zabudowań,(zastanawiam się kto wydaje takie zezwolenia i dlaczego nie zainteresuje się czy są zachowane odległości od okien domów jed... rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2010 o 15:51
chodzę sobie po giełdzie i dokumentuję bezprawie robiąc zdjęcia aby pokazać na TVN 24 Kontakt w jakim kraju żyjemy.
Avatar
ja / 14 września 2010 o 15:48
[quote name='mon' date='13 wrzesień 2010 - 21:30 ' timestamp='1284406211' post='346517']
do"ja"
a ty po kiego łazisz po giełdzie skoro tak ją krytykujesz. Czyżbys był na zakupach
[/quote]chodzę sobie po giełdzie i dokumentuję w formie zdjęć bezprawie.
Avatar
mon / 13 września 2010 o 21:30
do"ja"
a ty po kiego łazisz po giełdzie skoro tak ją krytykujesz. Czyżbys był na zakupach
Avatar
ktoś / 13 września 2010 o 19:23
Jak ktoś jest mądry to piszę w Mokrem, a nie w Mokrym. Ehh... szkoda gadać
Avatar
ja / 13 września 2010 o 18:47
Jak ktoś mądry to nie idzie na takie miejsce jak to w Mokrym. Jest to teren ,gdzie panuje największe bezprawie w województwie lubelskim.A władze miasta Zamość i gminy nic nie robią tylko kasę czerpią z bezprawia.Także śmiało Panowie kieszonkowcy skubcie ciemnotę jak nie wiedzą ,gdzie robić zakupy.A zakupy robi się w sklepach.A no właśnie w ostatnią niedzielę znów bułgarzy oferowali do sprzedaży kiełbasę przywiezioną z Bułgarii.Leży sobie kiełbasa na stole , na słoneczku i się grzeje tak się właśnie sprzedaje w kraju należącym do UE - zaścianek UE.Ale w sklepach to sanepid wie czego się czepiać.Dlatego chyba miał rację Miro - wówiąc ,że ''Polska to dziki kraj.''
Jak ktoś mądry to nie idzie na takie miejsce jak to w Mokrym. Jest to teren ,gdzie panuje największe bezprawie w województwie lubelskim.A władze miasta Zamość i gminy nic nie robią tylko kasę czerpią z bezprawia.Także śmiało Panowie kieszonkowcy skubcie ciemnotę jak nie wiedzą ,gdzie robić zakupy.A zakupy robi się w sklepach.A no właśnie w ostatnią niedzielę znów bułgarzy oferowali do sprzedaży kiełbasę przywiezioną z Bułgarii.Leży sobie kiełbasa na stole , na słoneczku i się grzeje tak się właśnie sprzedaje w kraju należącym do UE - zaścia... rozwiń
Avatar
doktor / 13 września 2010 o 12:17
Od zawsze kradną. Lepiej się też trzeba przyjrzeć podlubelskiej Elizówce, gdzie z reguły nie ma gdzie zaparkować i trzeba samochód zostawiać nawet przy ulicy. I to nic nie daje, że jest biały dzień, ruch dookoła, bo samochody okradają nagminnie! Więcej patroli w takich miejscach!
Avatar
Moli / 11 października 2010 o 21:54
No właśnie!!! Ja też tego nie rozumiem, dlaczego ten bazar jeszcze istnieje? Kupa śmieci walających się w okolicy, fruwające woreczki foliowe, zasikane przez kupujących płoty mieszkańców Mokrego, spaliny samochodowe wydobywające się z tysięcy przejeżdżających samochodów, parkingi pod oknami domów jednorodzinnych, bez wymaganych zezwoleń i bez przestrzegania norm prawnych i zachowanych odległości od zabudowań,(zastanawiam się kto wydaje takie zezwolenia i dlaczego nie zainteresuje się czy są zachowane odległości od okien domów jednorodzinnych???), zryte pobocza przez parkujące samochody mimo postawionych zakazów - a wszystko to po to, aby KTOŚ mógł zarabiać na nowy hangar??? Panie Prezesie AEROKLUBU!, Panie Wójcie Mokrego! - tak nie można!, my mieszkańcy Mokrego, w niedzielę - w dzień odpoczynku po całym tygodniu ciężkiej pracy, chcemy żyć w ciszy i spokoju, z dala od śmieci i spalin!!! Jak nie możecie zlikwidować giełdy bo macie z tego zyski, to chociaż polikwidujcie parkingi mieszczące się w pobliżu zabudowań domów jednorodzinnych - jest to dla nas zbyt uciążliwe i szkodliwe dla zdrowia!!!! Niech ktoś wreszcie o tym pomyśli!!!
No właśnie!!! Ja też tego nie rozumiem, dlaczego ten bazar jeszcze istnieje? Kupa śmieci walających się w okolicy, fruwające woreczki foliowe, zasikane przez kupujących płoty mieszkańców Mokrego, spaliny samochodowe wydobywające się z tysięcy przejeżdżających samochodów, parkingi pod oknami domów jednorodzinnych, bez wymaganych zezwoleń i bez przestrzegania norm prawnych i zachowanych odległości od zabudowań,(zastanawiam się kto wydaje takie zezwolenia i dlaczego nie zainteresuje się czy są zachowane odległości od okien domów jed... rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2010 o 15:51
chodzę sobie po giełdzie i dokumentuję bezprawie robiąc zdjęcia aby pokazać na TVN 24 Kontakt w jakim kraju żyjemy.
Avatar
ja / 14 września 2010 o 15:48
[quote name='mon' date='13 wrzesień 2010 - 21:30 ' timestamp='1284406211' post='346517']
do"ja"
a ty po kiego łazisz po giełdzie skoro tak ją krytykujesz. Czyżbys był na zakupach
[/quote]chodzę sobie po giełdzie i dokumentuję w formie zdjęć bezprawie.
Avatar
mon / 13 września 2010 o 21:30
do"ja"
a ty po kiego łazisz po giełdzie skoro tak ją krytykujesz. Czyżbys był na zakupach
Avatar
ktoś / 13 września 2010 o 19:23
Jak ktoś jest mądry to piszę w Mokrem, a nie w Mokrym. Ehh... szkoda gadać
Avatar
ja / 13 września 2010 o 18:47
Jak ktoś mądry to nie idzie na takie miejsce jak to w Mokrym. Jest to teren ,gdzie panuje największe bezprawie w województwie lubelskim.A władze miasta Zamość i gminy nic nie robią tylko kasę czerpią z bezprawia.Także śmiało Panowie kieszonkowcy skubcie ciemnotę jak nie wiedzą ,gdzie robić zakupy.A zakupy robi się w sklepach.A no właśnie w ostatnią niedzielę znów bułgarzy oferowali do sprzedaży kiełbasę przywiezioną z Bułgarii.Leży sobie kiełbasa na stole , na słoneczku i się grzeje tak się właśnie sprzedaje w kraju należącym do UE - zaścianek UE.Ale w sklepach to sanepid wie czego się czepiać.Dlatego chyba miał rację Miro - wówiąc ,że ''Polska to dziki kraj.''
Jak ktoś mądry to nie idzie na takie miejsce jak to w Mokrym. Jest to teren ,gdzie panuje największe bezprawie w województwie lubelskim.A władze miasta Zamość i gminy nic nie robią tylko kasę czerpią z bezprawia.Także śmiało Panowie kieszonkowcy skubcie ciemnotę jak nie wiedzą ,gdzie robić zakupy.A zakupy robi się w sklepach.A no właśnie w ostatnią niedzielę znów bułgarzy oferowali do sprzedaży kiełbasę przywiezioną z Bułgarii.Leży sobie kiełbasa na stole , na słoneczku i się grzeje tak się właśnie sprzedaje w kraju należącym do UE - zaścia... rozwiń
Avatar
doktor / 13 września 2010 o 12:17
Od zawsze kradną. Lepiej się też trzeba przyjrzeć podlubelskiej Elizówce, gdzie z reguły nie ma gdzie zaparkować i trzeba samochód zostawiać nawet przy ulicy. I to nic nie daje, że jest biały dzień, ruch dookoła, bo samochody okradają nagminnie! Więcej patroli w takich miejscach!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program]
24 maja 2018, 18:00
galeria

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek rozpoczynają się KULturalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zaplanowano dwa dni koncertów na pl. Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur.

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami 1 4

Pod znakiem zapytania stanął montaż słupków uniemożliwiających nielegalne parkowanie na śródmiejskich chodnikach. Nikt nie chce wziąć tego zlecenia. Drogowcy mają też spory problem z remontami osiedlowych uliczek, m.in. na Czubach i Czechowie

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania 0 0

56-letni mężczyzna spadł z rusztowania w trakcie prac przy remoncie stadionu w Janowie Lubelskim.

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę
ZDJĘCIA
galeria

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę 1 4

17-letnia rowerzystka trafiła do szpitala, po tym jak na lokalnej drodze potrącił ją samochód.

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku 1 1

Dzisiaj o godzinie 19 w Lublinie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Czterech najlepszych zawodników oraz jeden wybrany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego wezmą udział w eliminacjach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem 25 1

Baseball Ravens Lublin zaliczyli fantastyczny początek sezonu w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Popularne Kruki po trzech weekendach przewodzą całej stawce

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi
wiersze między newsami

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi 0 1

Na początek dnia, trzy linijki orientu. XVII wiecznemu japońskiemu poecie zen Matsuo Basho tyle wystarczy by opowiedzieć całą historię

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy?

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy? 47 18

Liczba wolnych miejsc pracy w przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego tylko w ciągu ostatniego roku zwiększyła się o niemal 70 procent. Najtrudniej o fachowca jest w branży budowlanej i przemyśle. Potrzebni są także kierowcy i magazynierzy

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej? 2 10

Platforma nie ujawnia żadnych nazwisk, ale poseł Stanisław Żmijan przyznaje, że najchętniej w wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej poparłby kobietę