Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

19 marca 2017 r.
10:03

Pożar zniszczył ich dom. Potrzebna pomoc dla rodziny z Kalinowic

Autor: Zdjęcie autora łm
129 21 A A

Rodzina z Kalinowic w powiecie zamojskim potrzebuje pomocy. Ogień strawił ich dom

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do pożaru doszło w czwartek nad ranem. Pięć osób, w tym troje dzieci, zdążyło ewakuować się z budynku przed przyjazdem strażaków.

 Z ogniem walczyło osiem zastępów strażackich (20 ratowników). Spłonął cały dach i całe poddasze. Straty oszcowano wstępnie na 200 tys. złotych. Przyczyną prawdopodobnie była nieszczelność komina.

Gmina apeluje o pomoc dla pogorzelców. - Osoby pragnące wesprzeć poszkodowanych, mogą dokonywać wpłat na konto Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej: 0712 4028 1611 1100 1005 6989 73 z dopiskiem Monika Kołodziejczuk. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na pomoc finansową dla pokrzywdzonej rodziny - informuje na swojej stronie internetowej.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
filuś / 19 marca 2017 o 21:59
Pracą jestem zainteresowany, ale harówą za jałmużnę już nie. I ździwisz się, ale nie mam dzieci, bo muszę robić zagranicą, by przeżyć w kraju. A dziecko to nie koszt 500 złotych na miesiąc. Gdyby tak było, to bym z żonką dawno dwójkę zmajstrował. No, ale jak mi dzieciaki popilnujesz za 500 zeta, to pogadam z żonką. Naucz się liczyć, bo PO tak nas zadłużyło, że aż dziw, że PiS bez tak chorendalnych długów nas wyprowadza. Co do OFE to te 150mld to PO ładnie wyjął nam z kieszeni. Niczym wybory Tuska i pierwszych sekretarzy, czyli "Kto przeciw?". Nie widzę, to biorę. Ludzie na sezonowej robocie, a PO chciało korespondencji, czy chcę zostać w OFE. Dobrze, że skończono z tą komuną. Tylko ubecy płaczą.
Pracą jestem zainteresowany, ale harówą za jałmużnę już nie. I ździwisz się, ale nie mam dzieci, bo muszę robić zagranicą, by przeżyć w kraju. A dziecko to nie koszt 500 złotych na miesiąc. Gdyby tak było, to bym z żonką dawno dwójkę zmajstrował. No, ale jak mi dzieciaki popilnujesz za 500 zeta, to pogadam z żonką. Naucz się liczyć, bo PO tak nas zadłużyło, że aż dziw, że PiS bez tak chorendalnych długów nas wyprowadza. Co do OFE to te 150mld to PO ładnie wyjął nam z kieszeni. Niczym wybory Tuska i pierwszych sekretarzy, czyli "Kto prze... rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 21:50
Jakby 500 zlotych za darmo rozdawali, to już byś grabił pod siebie. A tutaj taki pech, trzeba dzieckiem się zajmować. Ot i za darmo.
Avatar
proste / 19 marca 2017 o 20:57
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie rozumiem po co tu te komentarze poniżej krytyki?chcesz pomóc? to zrób to.Nie chcesz pomóc,to zamknij jadaczkę,wstrzymaj się od komentarza.Co za naród porypany?!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ to nasz rządzący tak nauczyli, nie oglądasz jak się żrą miedzy sobą, w kościele siedzą w pierwszej ławce a jak wyjda poza kościół to walka, przy tym garną dla siebie ile się da. Przykład idzie z góry
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ to nasz rządzący tak nauczyli, nie oglądasz jak się żrą miedzy sobą, w kościele siedzą w pierwszej ławce a jak wyjda poza kościół to walka, przy tym garną dla siebie ile się da. Przykład idzie z góry rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 19:56
Rzeczywiście nieszczęście.Ale dlaczego gmina chce się wyręczyć sponsorami?A co na to miejscowa parafia,caritas.....?
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 19:32
nie rozumiem po co tu te komentarze poniżej krytyki?chcesz pomóc? to zrób to.Nie chcesz pomóc,to zamknij jadaczkę,wstrzymaj się od komentarza.Co za naród porypany?!
Avatar
aaaa.. / 19 marca 2017 o 19:07
A masz pewność, że nie mieli ubezpieczenia, że się wypowiadasz? Nie zawsze ubezpieczyciel wypłaca należną kwote.... 
Avatar
weeew / 19 marca 2017 o 18:20
po szmal do ryżego napisał:
PO SZMAL zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to d.psko lizać!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- tobie się coś popieprzyło, to nie on daje, to szydłowa rozdaje za darmo np. 500+
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- tobie się coś popieprzyło, to nie on daje, to szydłowa rozdaje za darmo np. 500+ rozwiń
Avatar
po szmal do ryżego / 19 marca 2017 o 18:11
 PO SZMAL zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to d.psko lizać!!
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 18:10
tak kazdy madry po dzkodzie ciekawe czy wszyscy maja ubezpieczone domy nie zawsze sie mysli o ubezpieczenou jak sie wykancza jeszcze mieszkajac w nim niestety stalo sie dobrze ze zyjemy
Avatar
zgroza / 19 marca 2017 o 16:33
samotna matka, 4 dzieci bierze z funduszu alimentacyjnego tj. od podatników po 500 zł alimentów tj. 2 tys. + 500+ też 2 tys, rodzinne 400 zł razem 4400 zł za darmo, do tego ferie dzieci mają za darmo, wakacje za darmo, mieszkanie socjalne, itp. dodatki darmowe, no i po co parcować za 1300 zł. Litości, żeby zap racę była jałmużna a za leżenie kokosy
Avatar
filuś / 19 marca 2017 o 21:59
Pracą jestem zainteresowany, ale harówą za jałmużnę już nie. I ździwisz się, ale nie mam dzieci, bo muszę robić zagranicą, by przeżyć w kraju. A dziecko to nie koszt 500 złotych na miesiąc. Gdyby tak było, to bym z żonką dawno dwójkę zmajstrował. No, ale jak mi dzieciaki popilnujesz za 500 zeta, to pogadam z żonką. Naucz się liczyć, bo PO tak nas zadłużyło, że aż dziw, że PiS bez tak chorendalnych długów nas wyprowadza. Co do OFE to te 150mld to PO ładnie wyjął nam z kieszeni. Niczym wybory Tuska i pierwszych sekretarzy, czyli "Kto przeciw?". Nie widzę, to biorę. Ludzie na sezonowej robocie, a PO chciało korespondencji, czy chcę zostać w OFE. Dobrze, że skończono z tą komuną. Tylko ubecy płaczą.
Pracą jestem zainteresowany, ale harówą za jałmużnę już nie. I ździwisz się, ale nie mam dzieci, bo muszę robić zagranicą, by przeżyć w kraju. A dziecko to nie koszt 500 złotych na miesiąc. Gdyby tak było, to bym z żonką dawno dwójkę zmajstrował. No, ale jak mi dzieciaki popilnujesz za 500 zeta, to pogadam z żonką. Naucz się liczyć, bo PO tak nas zadłużyło, że aż dziw, że PiS bez tak chorendalnych długów nas wyprowadza. Co do OFE to te 150mld to PO ładnie wyjął nam z kieszeni. Niczym wybory Tuska i pierwszych sekretarzy, czyli "Kto prze... rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 21:50
Jakby 500 zlotych za darmo rozdawali, to już byś grabił pod siebie. A tutaj taki pech, trzeba dzieckiem się zajmować. Ot i za darmo.
Avatar
proste / 19 marca 2017 o 20:57
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie rozumiem po co tu te komentarze poniżej krytyki?chcesz pomóc? to zrób to.Nie chcesz pomóc,to zamknij jadaczkę,wstrzymaj się od komentarza.Co za naród porypany?!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ to nasz rządzący tak nauczyli, nie oglądasz jak się żrą miedzy sobą, w kościele siedzą w pierwszej ławce a jak wyjda poza kościół to walka, przy tym garną dla siebie ile się da. Przykład idzie z góry
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ to nasz rządzący tak nauczyli, nie oglądasz jak się żrą miedzy sobą, w kościele siedzą w pierwszej ławce a jak wyjda poza kościół to walka, przy tym garną dla siebie ile się da. Przykład idzie z góry rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 19:56
Rzeczywiście nieszczęście.Ale dlaczego gmina chce się wyręczyć sponsorami?A co na to miejscowa parafia,caritas.....?
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 19:32
nie rozumiem po co tu te komentarze poniżej krytyki?chcesz pomóc? to zrób to.Nie chcesz pomóc,to zamknij jadaczkę,wstrzymaj się od komentarza.Co za naród porypany?!
Avatar
aaaa.. / 19 marca 2017 o 19:07
A masz pewność, że nie mieli ubezpieczenia, że się wypowiadasz? Nie zawsze ubezpieczyciel wypłaca należną kwote.... 
Avatar
weeew / 19 marca 2017 o 18:20
po szmal do ryżego napisał:
PO SZMAL zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to d.psko lizać!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- tobie się coś popieprzyło, to nie on daje, to szydłowa rozdaje za darmo np. 500+
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- tobie się coś popieprzyło, to nie on daje, to szydłowa rozdaje za darmo np. 500+ rozwiń
Avatar
po szmal do ryżego / 19 marca 2017 o 18:11
 PO SZMAL zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to d.psko lizać!!
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 18:10
tak kazdy madry po dzkodzie ciekawe czy wszyscy maja ubezpieczone domy nie zawsze sie mysli o ubezpieczenou jak sie wykancza jeszcze mieszkajac w nim niestety stalo sie dobrze ze zyjemy
Avatar
zgroza / 19 marca 2017 o 16:33
samotna matka, 4 dzieci bierze z funduszu alimentacyjnego tj. od podatników po 500 zł alimentów tj. 2 tys. + 500+ też 2 tys, rodzinne 400 zł razem 4400 zł za darmo, do tego ferie dzieci mają za darmo, wakacje za darmo, mieszkanie socjalne, itp. dodatki darmowe, no i po co parcować za 1300 zł. Litości, żeby zap racę była jałmużna a za leżenie kokosy
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!