Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

16 czerwca 2009 r.
18:16
Edytuj ten wpis

Prezydent Kaczyński w Krasnobrodzie

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 16 A A

24 czerwca do Krasnobrodu przyjedzie prezydent Lech Kaczyński. Miasto już przygotowuje się do wizyty głowy państwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Zaprosiliśmy pana prezydenta, aby odsłonił pomnik Powstania Styczniowego i otworzył Centrum Informacji Turystycznej - mówi Janusz Oś, burmistrz Krasnobrodu.

Niestety burmistrz nie wyjawił nam programu pobytu głowy państwa w Krasnobrodzie. - Nie wiem czy będzie czas, aby spokojnie porozmawiać z prezydentem - uciął rozmowę przez telefon burmistrz Krasnobrodu.

W każdym bądź razie lubelska policja i i antyterroryści już sprawdzili Krasnobród pod kątem bezpieczeństwa.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
alfik / 25 czerwca 2009 o 18:39
berny napisał:
Alfik chyba stac Cię na nieco więcej ?
Pozdrawiam i zyczę powrotu do formy!

Dziękuję za pozdrowienia.
Z mojej strony życzę tego samego, a nawet więcej.
A co do >formy< oceniać nie mnie,
ale gdy adwersarz karpiki puszcza,
i wrogów wokół szuka,
pozwolę sobie birka wypić,
i toast wznieść ...
Za pomyślność i przyjaźń ludzką ,
i tą może być internacjonalistyczną.
Avatar
berny / 25 czerwca 2009 o 00:03
alfik napisał:
pewno przestraszył się takich właśnie yntelektualistów.



Alfik chyba stac Cię na nieco więcej ?
Pozdrawiam i zyczę powrotu do formy!
Avatar
alfik / 24 czerwca 2009 o 21:13
berny napisał:
... a może ktoś w końcu wyjaśni panu prezydentowi kim naprawdę jest jego przyjaciel, prezydent Ukrainy, Wiktor Juszczenko - tj. gloryfikator ukraińskich nazistów spod znaku OUN , UPA i SS-Galizien - morderców min. 150 tys. Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej ...

pewno przestraszył się takich właśnie yntelektualistów.
Avatar
fiku miku / 24 czerwca 2009 o 16:05
No i pan prezydent wykiwał was:P bo olał wszystkich i nie przyjechał do Krasnobrodu
Avatar
berny / 19 czerwca 2009 o 23:22
... a może ktoś w końcu wyjaśni panu prezydentowi kim naprawdę jest jego przyjaciel, prezydent Ukrainy, Wiktor Juszczenko - tj. gloryfikator ukraińskich nazistów spod znaku OUN , UPA i SS-Galizien - morderców min. 150 tys. Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej ...
Avatar
Andzej / 18 czerwca 2009 o 00:17
[url="http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=38aba935"]http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=38aba935[/url]
Avatar
haryski / 17 czerwca 2009 o 16:56
Prezydecie serdecznie witamy na lubelszczyznie wiele ci zawdzieczamy za przyznanie srotkow na KUL szkoda ze tak malo ale dobre i to szkoda ze ten region jest olewant finansowo przez Tuska i PO ktory poniza caly region bez drog szybkiej koleji i wielu istotnych inwestycji .Teraz w przyszlosci do Krasnobrodu nie zajrzy za 100lat zadenprezydent bo to mala miejscowosc a L.Kaczynski szanuje duzych i ??MALE miejscowosci -wszystkiego dobrego prezydecie .
Avatar
haryski@02.pl / 17 czerwca 2009 o 16:54
Prezydecie serdecznie witamy na lubelszczyznie wiele ci zawdzieczamy za przyznanie srotkow na KUL szkoda ze tak malo ale dobre i to szkoda ze ten region jest olewant finansowo przez Tuska i PO ktory poniza caly region bez drog szybkiej koleji i wielu istotnych inwestycji .Teraz w przyszlosci do Krasnobrodu nie zajrzy za 100lat zadenprezydent bo to mala miejscowosc a L.Kaczynski szanuje duzych i ??MALE miejscowosci -wszystkiego dobrego prezydecie .
Avatar
fotoplasticon / 17 czerwca 2009 o 07:44
Lech KAczyński wygląda tak: [url="http://i.wp.pl/a/f/jpeg/11863/lech_kaczynski_afp_450.jpeg"]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/11863/lech_kaczynski_afp_450.jpeg[/url]
Dziennik (d.Sztandar Ludu) często ludziom wciska kit.Tradycyjnie.
Avatar
fotoopticon / 17 czerwca 2009 o 07:40
Przecież ten na zdjęciu to Joro a nie prezydent.Prezydent na nosie ma tzw."pipę" czyli kolorową brodawkę.A tak ślini się właśnie Jaro (cmokający Alika)
Avatar
alfik / 25 czerwca 2009 o 18:39
berny napisał:
Alfik chyba stac Cię na nieco więcej ?
Pozdrawiam i zyczę powrotu do formy!

Dziękuję za pozdrowienia.
Z mojej strony życzę tego samego, a nawet więcej.
A co do >formy< oceniać nie mnie,
ale gdy adwersarz karpiki puszcza,
i wrogów wokół szuka,
pozwolę sobie birka wypić,
i toast wznieść ...
Za pomyślność i przyjaźń ludzką ,
i tą może być internacjonalistyczną.
Avatar
berny / 25 czerwca 2009 o 00:03
alfik napisał:
pewno przestraszył się takich właśnie yntelektualistów.



Alfik chyba stac Cię na nieco więcej ?
Pozdrawiam i zyczę powrotu do formy!
Avatar
alfik / 24 czerwca 2009 o 21:13
berny napisał:
... a może ktoś w końcu wyjaśni panu prezydentowi kim naprawdę jest jego przyjaciel, prezydent Ukrainy, Wiktor Juszczenko - tj. gloryfikator ukraińskich nazistów spod znaku OUN , UPA i SS-Galizien - morderców min. 150 tys. Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej ...

pewno przestraszył się takich właśnie yntelektualistów.
Avatar
fiku miku / 24 czerwca 2009 o 16:05
No i pan prezydent wykiwał was:P bo olał wszystkich i nie przyjechał do Krasnobrodu
Avatar
berny / 19 czerwca 2009 o 23:22
... a może ktoś w końcu wyjaśni panu prezydentowi kim naprawdę jest jego przyjaciel, prezydent Ukrainy, Wiktor Juszczenko - tj. gloryfikator ukraińskich nazistów spod znaku OUN , UPA i SS-Galizien - morderców min. 150 tys. Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej ...
Avatar
Andzej / 18 czerwca 2009 o 00:17
[url="http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=38aba935"]http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=38aba935[/url]
Avatar
haryski / 17 czerwca 2009 o 16:56
Prezydecie serdecznie witamy na lubelszczyznie wiele ci zawdzieczamy za przyznanie srotkow na KUL szkoda ze tak malo ale dobre i to szkoda ze ten region jest olewant finansowo przez Tuska i PO ktory poniza caly region bez drog szybkiej koleji i wielu istotnych inwestycji .Teraz w przyszlosci do Krasnobrodu nie zajrzy za 100lat zadenprezydent bo to mala miejscowosc a L.Kaczynski szanuje duzych i ??MALE miejscowosci -wszystkiego dobrego prezydecie .
Avatar
haryski@02.pl / 17 czerwca 2009 o 16:54
Prezydecie serdecznie witamy na lubelszczyznie wiele ci zawdzieczamy za przyznanie srotkow na KUL szkoda ze tak malo ale dobre i to szkoda ze ten region jest olewant finansowo przez Tuska i PO ktory poniza caly region bez drog szybkiej koleji i wielu istotnych inwestycji .Teraz w przyszlosci do Krasnobrodu nie zajrzy za 100lat zadenprezydent bo to mala miejscowosc a L.Kaczynski szanuje duzych i ??MALE miejscowosci -wszystkiego dobrego prezydecie .
Avatar
fotoplasticon / 17 czerwca 2009 o 07:44
Lech KAczyński wygląda tak: [url="http://i.wp.pl/a/f/jpeg/11863/lech_kaczynski_afp_450.jpeg"]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/11863/lech_kaczynski_afp_450.jpeg[/url]
Dziennik (d.Sztandar Ludu) często ludziom wciska kit.Tradycyjnie.
Avatar
fotoopticon / 17 czerwca 2009 o 07:40
Przecież ten na zdjęciu to Joro a nie prezydent.Prezydent na nosie ma tzw."pipę" czyli kolorową brodawkę.A tak ślini się właśnie Jaro (cmokający Alika)
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 44

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!