Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

10 grudnia 2010 r.
12:30
Edytuj ten wpis

Prezydent Marcin Zamoyski dostał order od prezydenta Bronisława Komorowskiego

Autor: Zdjęcie autora (bn)
0 7 A A

Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski został odznaczony przez Bronisława Komorowskiego prezydent Zamościa Marcin Zamoyski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Uroczyste wręczenie odznaczenia odbyło się podczas gali "Kryształowej Cegły" w Filharmonii Lubelskiej 9 grudnia 2010 roku. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej order wręczyła Wojewoda Lubelski Genowefa Tokarska.

Więcej na ten temat na MM Zamość: Zamoyski z orderem

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ghost / 12 grudnia 2010 o 14:43
[quote name='Jan' timestamp='1292117028' post='403702']
Z moich obserwacji wynika ze odznaczenie to zostalo przyznane za poparcie udzielone w czasie kampanii prezydenckiej panu Komorowskiemu przez co to wysokie odznzczenie ulega dewaluacji.
[/quote]
Oczywiście, że tak, ma pan rację. "Głosujcie na mojego kolegę Bronka" - tak mogliśmy przeczytać w TZ, którego od tamtej pory nie kupuję i nie czytam!
Avatar
Jan / 12 grudnia 2010 o 02:23
Z moich obserwacji wynika ze odznaczenie to zostalo przyznane za poparcie udzielone w czasie kampanii prezydenckiej panu Komorowskiemu przez co to wysokie odznzczenie ulega dewaluacji.
Avatar
wacek / 11 grudnia 2010 o 17:15
Historia lubi sie powtarzac.Byla jedna partia PZPR i sie odznaczali ,dzisiaj jest tez juz jedna PO i tez sie odznaczaja.I jak tu ma byc dobrze?
Avatar
hrabina z dęblina / 10 grudnia 2010 o 17:16
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1291987244' post='402822']
A chodniki nie odśnieżone...
[/quote]
Noooo, normalka, hrabia dał hrabiemu. To są koledzy ze szlachty, jeden z Klemensowa, drugi z Budy Ruskiej, należało się to mu dał...
Avatar
ja / 10 grudnia 2010 o 16:13
Ja też chcę jakiś order od Prezydenta Komorowskiego. Nadmieniam ,że mam pochodzenie chłopskie jestem synem rolnika ale ciężko pracowałem i nadal ciężko pracuję bo w tym kraju łupą z ostatniego grosza aby ''ŻYŁO SIĘ LEPIEJ'' ale tylko nielicznym.
Avatar
ja / 10 grudnia 2010 o 16:12
Ja też chcę jakiś order od Prezydenta Komorowskiego. Nadmieniam ,że mam pochodzenie chłopskie jestem synem rolnika ale ciężko pracowałem i nadal ciężko pracuję bo w tym kraju łupą z ostatniego grosza aby ''ŻYŁO SIĘ LEPIEJ'' ale tylko nielicznym.
Avatar
mieszkaniec / 10 grudnia 2010 o 14:20
A chodniki nie odśnieżone...
Avatar
ghost / 12 grudnia 2010 o 14:43
[quote name='Jan' timestamp='1292117028' post='403702']
Z moich obserwacji wynika ze odznaczenie to zostalo przyznane za poparcie udzielone w czasie kampanii prezydenckiej panu Komorowskiemu przez co to wysokie odznzczenie ulega dewaluacji.
[/quote]
Oczywiście, że tak, ma pan rację. "Głosujcie na mojego kolegę Bronka" - tak mogliśmy przeczytać w TZ, którego od tamtej pory nie kupuję i nie czytam!
Avatar
Jan / 12 grudnia 2010 o 02:23
Z moich obserwacji wynika ze odznaczenie to zostalo przyznane za poparcie udzielone w czasie kampanii prezydenckiej panu Komorowskiemu przez co to wysokie odznzczenie ulega dewaluacji.
Avatar
wacek / 11 grudnia 2010 o 17:15
Historia lubi sie powtarzac.Byla jedna partia PZPR i sie odznaczali ,dzisiaj jest tez juz jedna PO i tez sie odznaczaja.I jak tu ma byc dobrze?
Avatar
hrabina z dęblina / 10 grudnia 2010 o 17:16
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1291987244' post='402822']
A chodniki nie odśnieżone...
[/quote]
Noooo, normalka, hrabia dał hrabiemu. To są koledzy ze szlachty, jeden z Klemensowa, drugi z Budy Ruskiej, należało się to mu dał...
Avatar
ja / 10 grudnia 2010 o 16:13
Ja też chcę jakiś order od Prezydenta Komorowskiego. Nadmieniam ,że mam pochodzenie chłopskie jestem synem rolnika ale ciężko pracowałem i nadal ciężko pracuję bo w tym kraju łupą z ostatniego grosza aby ''ŻYŁO SIĘ LEPIEJ'' ale tylko nielicznym.
Avatar
ja / 10 grudnia 2010 o 16:12
Ja też chcę jakiś order od Prezydenta Komorowskiego. Nadmieniam ,że mam pochodzenie chłopskie jestem synem rolnika ale ciężko pracowałem i nadal ciężko pracuję bo w tym kraju łupą z ostatniego grosza aby ''ŻYŁO SIĘ LEPIEJ'' ale tylko nielicznym.
Avatar
mieszkaniec / 10 grudnia 2010 o 14:20
A chodniki nie odśnieżone...
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 0

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0

Kochasz jazdę na rowerze? Zarejestruj się na stronie internetowej 25. Święta Roweru. Start 24 czerwca w Lubartowie.

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce 1 1

Do dwóch potrąceń przez kierujących samochodami doszło w poniedziałek rano w Lublinie. W jednym przypadku poszkodowany jest rowerzysta, w drugim piesza dziewczynka.

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem 3 0

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem, które pojawić mają się po południu w części woj. lubelskiego

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem 0 0

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski) zderzył się z Oplem.

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie
20 czerwca 2018, 18:00

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najstarszy festiwal filmowy w Polsce Etiuda&Anima po raz kolejny zawita do Lublina w formie repliki. Już 20 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) zobaczymy najciekawsze festiwalowe produkcje.

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych 5 2

Znaleziony martwy, chory dzik w miejscowości Wygnańce (pow. chełmski) był zawieszony wysoko na drzewie – taką plotkę podają miejscowi rolnicy i myśliwi. Kłopot w tym, że stanowczo zaprzeczają temu służby weterynaryjne.

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu 1 0

ROZMOWA Z Jackiem Sarną, organizatorem gali Thunderstrike Fight League 14 „Akpol Night” w Kraśniku

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć]
galeria

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć] 0

Islandia jest jak z innej planety. Wulkaniczne plaże, gejzery, pola lawy i niezwykłe wodospady. Kto był tu raz, z pewnością będzie chciał wrócić.

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia]
galeria

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia] 7 2

Do wypadku doszło rano w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17. Dachował samochód marki KIA.

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej 0 0

Trolejbusy, które dzisiaj kończą trasę na pętli Mełgiewska WSEI będą mogły pojechać o wiele dalej, aż do zajezdni MPK.

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup 2 0

Duża dawka sportowych atrakcji czeka w tym tygodniu kibiców koło stadionu Arena Lublin. I nie chodzi tylko o wielki ekran z meczami mundialu. Na stadionie zagrają młodzieżowe drużyny z najlepszych akademii piłkarskich, a tuż obok popatrzymy na eliminacje do Mistrzostw Polski w ulicznej koszykówce.

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin
18 czerwca 2018, 19:00

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się pokaz spektaklu Krzesiwo w wykonaniu Grupy Teatralnej DYNKS.

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym 2 8

32-letni kierowca audi przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 92 km/h. Policjanci apelują o rozwagę. Na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych użytkowników dróg - przypominają

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!