Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

5 marca 2018 r.
16:49

Radiowóz wymusił pierwszeństwo, doszło do wypadku. Mitsubishi dachowało [wideo]

Autor: Zdjęcie autora gr
41 26 A A

Policjant wymusił pierwszeństwo i doprowadził do wypadku. Drugi samochód dachował.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w Sitańcu po godzinie 12 na odcinku drogi krajowej nr 17 między Krasnymstawem a Zamościem. 

- Policjanci jechali nieoznakowanym fiatem, ale nie mieli włączonych sygnałów. Za kierownicą siedział 44-letni funkcjonariusz, który skręcał w lewo. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na mitsubishi i doprowadził do zderzenia - relacjonuje aspirant Dorota Krukowska-Bubiło z komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Mitsubishi dachowało. Do szpitala trafili jego 61-letni oraz pasażer. Po badaniach zostali jednak wypisani do domu.

Przez trzy godziny ruch na tym odcniku drogi krajowej nr 17 odbywał się whadłowo. Kierujący byli trzeźwi.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 marca 2018 o 19:39
Do szpitala trafili jego 61-letni oraz pasażer ? KIEROWCA ruch na tym odcniku drogi krajowej nr 17 odbywał się whadłowo WAHADŁOWO Bardzo prosze o czytanie swoich artykułów przed udostępnieniem.
Avatar
:-) / 6 marca 2018 o 15:25
undefined napisał:
zajebiście szybko wypisują ofiary policjantów. !!! natomiast dotkniesz takiego ***   i zaraz jest naruszenie nietykalności , połamane palce i okopani ze aż strach. Śmiech na sali z tymi milicjantami. zatrudniaja debili i tak wychodzi
 Co dostało się zarzuty z 222 kk. A zatrudniaja prawie jak leci, bo chętnych mało.
Avatar
:- / 6 marca 2018 o 15:22
undefined napisał:
zajebiście szybko wypisują ofiary policjantów. !!! natomiast dotkniesz takiego ***   i zaraz jest naruszenie nietykalności , połamane palce i okopani ze aż strach. Śmiech na sali z tymi milicjantami. zatrudniaja debili i tak wychodzi
 Co dostało sie zarzuty z 222 kk?, A zatrudniają prawie wszystkich jak leci, bo chętnych coraz mniej.
Avatar
ha ha / 6 marca 2018 o 15:01
szkoda mitsubishi napisał:
mistrz z wiochy z ZAAWANSOWANĄ ŚLEPOTĄ, który ma zawsze pierwszeństwo, na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY MITSUBISHI!,remis !!mistrz DOWIEDZIAŁ SIĘ, ŻE JAZDA PO MIEŚCIE TO COŚ INNEGO NIŻ MANEWRY PO OBEJŚCIU, MIĘDZY STODOŁĄ A CHLEWEM! mistrz MA KŁOPOTY,już nikomu drogi nie zajedzie i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
 
Avatar
ha ha / 6 marca 2018 o 14:55
Sitaniec to też wiocha, ale skoro to dla ciebie miasto, to skąd ty jesteś? z domku na prerii :-)))? poza tym, cóż za wspaniały wywód, może zasiliłbyś szeregi policji swoja wspanmiałą osobą, będzie wzór do naśladowania.
Avatar
Szkoda_słów / 6 marca 2018 o 12:16
Policja to maszynka do zarabiania pieniędzu. Z czegoś trzeba sponsorować rozdawnictow. Plany mandatowe? W jakim my kraju żyjemy...?
Avatar
Gość / 6 marca 2018 o 10:05
Masakra. Przecież to też ludzie , popełniają błędy. Nikomu się nie życzy ale każdemu może się zdarzyć.
Avatar
zx / 6 marca 2018 o 08:11
po  to policjanci się sami dodatkowo ubezpieczają aby się nie dziwić. do tego przepisy dają mozliwość finansowego sciagania kasy do wysokosci 3 miesiecznego wynagrodzenia. nawet gdyby calkowicie rozwalił limuzynę za 2 miliony ( jak u premier) to mogą mu zabrać jedynie 3 wypłaty a ile taki policjant zarabia to sie domyśl.
Avatar
Gość / 6 marca 2018 o 06:53
Zabiorą mu wkładkę na 3 m_ce i tyle tak jak mi
Avatar
Gość / 6 marca 2018 o 00:56
zajebiście szybko wypisują ofiary policjantów. !!! natomiast dotkniesz takiego *** i zaraz jest naruszenie nietykalności , połamane palce i okopani ze aż strach. Śmiech na sali z tymi milicjantami. zatrudniaja debili i tak wychodzi
Avatar
Gość / 6 marca 2018 o 19:39
Do szpitala trafili jego 61-letni oraz pasażer ? KIEROWCA ruch na tym odcniku drogi krajowej nr 17 odbywał się whadłowo WAHADŁOWO Bardzo prosze o czytanie swoich artykułów przed udostępnieniem.
Avatar
:-) / 6 marca 2018 o 15:25
undefined napisał:
zajebiście szybko wypisują ofiary policjantów. !!! natomiast dotkniesz takiego ***   i zaraz jest naruszenie nietykalności , połamane palce i okopani ze aż strach. Śmiech na sali z tymi milicjantami. zatrudniaja debili i tak wychodzi
 Co dostało się zarzuty z 222 kk. A zatrudniaja prawie jak leci, bo chętnych mało.
Avatar
:- / 6 marca 2018 o 15:22
undefined napisał:
zajebiście szybko wypisują ofiary policjantów. !!! natomiast dotkniesz takiego ***   i zaraz jest naruszenie nietykalności , połamane palce i okopani ze aż strach. Śmiech na sali z tymi milicjantami. zatrudniaja debili i tak wychodzi
 Co dostało sie zarzuty z 222 kk?, A zatrudniają prawie wszystkich jak leci, bo chętnych coraz mniej.
Avatar
ha ha / 6 marca 2018 o 15:01
szkoda mitsubishi napisał:
mistrz z wiochy z ZAAWANSOWANĄ ŚLEPOTĄ, który ma zawsze pierwszeństwo, na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY MITSUBISHI!,remis !!mistrz DOWIEDZIAŁ SIĘ, ŻE JAZDA PO MIEŚCIE TO COŚ INNEGO NIŻ MANEWRY PO OBEJŚCIU, MIĘDZY STODOŁĄ A CHLEWEM! mistrz MA KŁOPOTY,już nikomu drogi nie zajedzie i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
 
Avatar
ha ha / 6 marca 2018 o 14:55
Sitaniec to też wiocha, ale skoro to dla ciebie miasto, to skąd ty jesteś? z domku na prerii :-)))? poza tym, cóż za wspaniały wywód, może zasiliłbyś szeregi policji swoja wspanmiałą osobą, będzie wzór do naśladowania.
Avatar
Szkoda_słów / 6 marca 2018 o 12:16
Policja to maszynka do zarabiania pieniędzu. Z czegoś trzeba sponsorować rozdawnictow. Plany mandatowe? W jakim my kraju żyjemy...?
Avatar
Gość / 6 marca 2018 o 10:05
Masakra. Przecież to też ludzie , popełniają błędy. Nikomu się nie życzy ale każdemu może się zdarzyć.
Avatar
zx / 6 marca 2018 o 08:11
po  to policjanci się sami dodatkowo ubezpieczają aby się nie dziwić. do tego przepisy dają mozliwość finansowego sciagania kasy do wysokosci 3 miesiecznego wynagrodzenia. nawet gdyby calkowicie rozwalił limuzynę za 2 miliony ( jak u premier) to mogą mu zabrać jedynie 3 wypłaty a ile taki policjant zarabia to sie domyśl.
Avatar
Gość / 6 marca 2018 o 06:53
Zabiorą mu wkładkę na 3 m_ce i tyle tak jak mi
Avatar