Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

7 grudnia 2009 r.
14:53
Edytuj ten wpis

Rok więzienia w zawieszeniu za zaatakowanie policjantów parasolką (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 12 A A

Rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata i 600 złotych grzywny. Taki prawomocny wyrok za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz grożenie im usłyszał 45-letni mieszkaniec gminy Księżpol. Czesław W. musi dodatkowo wypłacić 1300 złotych nawiązki na rzecz obu policjantów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
no_name / 8 grudnia 2009 o 13:58
z jednej strony jak się stawiał zbyt mocno to powinien dostać pałą przez łeb i już, jednak wtedy dopiero by się zaczęło....
moim zdaniem policjanci robili swoje dobrze, a że trafił się trudny przeciwnik no cóż...
znam przypadek pijaczka który kiedyś 4 milicjantów (wtedy jeszcze) rozłożył, dopiero 6 mu dało radę, może to jakaś rodzina.....
Avatar
bms / 8 grudnia 2009 o 09:12
Nie jestem gliniarzem, niemniej czytam te posty i widzę jak łatwo nabijać się, wybrzydzać i naśmiewać się z policji! Oznacza to, że nie znacie procedur. A gdyby tak przypadkiem mundurowi nabili temu wieśniakowi siniaka, albo niechcący oberwali mu guzik od kufajki? Dopiero by było używanie w mediach jaka to policja brutalna, wewnętrzne śledztwo, komisja dyscyplinarna, proces o odszkodowanie itp.
Faktem jest że polskie wieśniactwo ma w głębokim "poważaniu" wszelkie normy prawne i obyczajowe. Przechodzenie po pasach uważają za bzdurny wymysł miastowych. To samo dotyczy korzystania z koszy na śmiecie, publicznych toalet, czy nawet wycierania butów o wycieraczkę. O szacunku dla munduru już nie warto wspominać, bo zaraz dochodzą do głosu geny dziadka-partyzanta...
Nie jestem gliniarzem, niemniej czytam te posty i widzę jak łatwo nabijać się, wybrzydzać i naśmiewać się z policji! Oznacza to, że nie znacie procedur. A gdyby tak przypadkiem mundurowi nabili temu wieśniakowi siniaka, albo niechcący oberwali mu guzik od kufajki? Dopiero by było używanie w mediach jaka to policja brutalna, wewnętrzne śledztwo, komisja dyscyplinarna, proces o odszkodowanie itp.
Faktem jest że polskie wieśniactwo ma w głębokim "poważaniu" wszelkie normy prawne i obyczajowe. Przechodzenie po pasach uważają... rozwiń
Avatar
dexter / 8 grudnia 2009 o 07:49
wstyyyyd!!! Jestem gliniarzem, ale to jest tragedia dla firmy, szkoda jeszcze, że nie ściąglęli oddziałów prewencji i AT-ciaków!!
Avatar
Figa / 8 grudnia 2009 o 07:46
Byłam przy tym.Masakra...hahah.Niewinnemu człowiekowi sponiewierali skodzinkę.Boże co za ofermy !!! TO BYŁO ŻAŁOSNE (ale nie przy Nepomucenie czy jak mu tam...hehehe, ale w "centrum aglomeracji") !!!
Avatar
Kortiino / 8 grudnia 2009 o 07:41
LUDZIE ! To się powinno pokazywać na całym świecie ! Takich jaj jak te pożal się Boże policjanty to w żadnej komedii jeszcze nie było.To są jaja nie policja !!!
Avatar
~gosc~ / 7 grudnia 2009 o 22:55
to jest policja? z emerytem sobie nie moga poradzic? zycze im powodzenienia jak bedą musieli interweniować w innym przypadku....
Avatar
żaba / 7 grudnia 2009 o 22:52
Walczył z policjantami i "przegrał"...? Moim zdaniem ewidentnie wygrał, obnażając poziom wyszkolenia i sprawności polskich policjantów. Tragedia , te dwie ofermy powinny przejśc na rente a przynajmiej spalić się ze wstydu....hahah
Avatar
obcy / 7 grudnia 2009 o 22:48
Ci dwaj "pseudo-policjanci" to pewnie renciści, przyjęci " po znajomości" , bo tak przyjmuje się do pracy w Policji. Żenada - taką mamy Policję i nie dziwne , że nikt nie ma szacunku i poważania , o respekcie nie wspominając. Jakby te dwie fajtłapy natknęły się na jakiegoś recydywistę pewnie nowe mundury by nie pomogły- popuścili by sobie po nogach...
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 22:44
puzon20 napisał:
Panie Czesławie W. proszę podziękować mass mediom, że zamiast pana i panu podobnym mówić, że do "władzy" podchodzimy z szacunkiem (ręce na kierownicy, nie wysiadamy bez zgody z pojazdu, nie wykonujemy nerwowych ruchów, wykonujemy pokornie polecenia, itp.) to zakończyłoby się mandatem bądź pouczeniem, a tak na stare lata połamana parasolka i wyrok w zawieszeniu, a i parę groszy z emerytury ubędzie.

czytaj ze zrozumieniem. Facet przechodził przez jezdnie.

czytaj ze zrozumieniem. Facet przechodził przez jezdnie. rozwiń
Avatar
aaa / 7 grudnia 2009 o 22:23
DWIE CIOTY NA JEDNEGO NIE DAŁY RADY ALE PIĘĆ CIOT DAŁO RADE
Avatar
no_name / 8 grudnia 2009 o 13:58
z jednej strony jak się stawiał zbyt mocno to powinien dostać pałą przez łeb i już, jednak wtedy dopiero by się zaczęło....
moim zdaniem policjanci robili swoje dobrze, a że trafił się trudny przeciwnik no cóż...
znam przypadek pijaczka który kiedyś 4 milicjantów (wtedy jeszcze) rozłożył, dopiero 6 mu dało radę, może to jakaś rodzina.....
Avatar
bms / 8 grudnia 2009 o 09:12
Nie jestem gliniarzem, niemniej czytam te posty i widzę jak łatwo nabijać się, wybrzydzać i naśmiewać się z policji! Oznacza to, że nie znacie procedur. A gdyby tak przypadkiem mundurowi nabili temu wieśniakowi siniaka, albo niechcący oberwali mu guzik od kufajki? Dopiero by było używanie w mediach jaka to policja brutalna, wewnętrzne śledztwo, komisja dyscyplinarna, proces o odszkodowanie itp.
Faktem jest że polskie wieśniactwo ma w głębokim "poważaniu" wszelkie normy prawne i obyczajowe. Przechodzenie po pasach uważają za bzdurny wymysł miastowych. To samo dotyczy korzystania z koszy na śmiecie, publicznych toalet, czy nawet wycierania butów o wycieraczkę. O szacunku dla munduru już nie warto wspominać, bo zaraz dochodzą do głosu geny dziadka-partyzanta...
Nie jestem gliniarzem, niemniej czytam te posty i widzę jak łatwo nabijać się, wybrzydzać i naśmiewać się z policji! Oznacza to, że nie znacie procedur. A gdyby tak przypadkiem mundurowi nabili temu wieśniakowi siniaka, albo niechcący oberwali mu guzik od kufajki? Dopiero by było używanie w mediach jaka to policja brutalna, wewnętrzne śledztwo, komisja dyscyplinarna, proces o odszkodowanie itp.
Faktem jest że polskie wieśniactwo ma w głębokim "poważaniu" wszelkie normy prawne i obyczajowe. Przechodzenie po pasach uważają... rozwiń
Avatar
dexter / 8 grudnia 2009 o 07:49
wstyyyyd!!! Jestem gliniarzem, ale to jest tragedia dla firmy, szkoda jeszcze, że nie ściąglęli oddziałów prewencji i AT-ciaków!!
Avatar
Figa / 8 grudnia 2009 o 07:46
Byłam przy tym.Masakra...hahah.Niewinnemu człowiekowi sponiewierali skodzinkę.Boże co za ofermy !!! TO BYŁO ŻAŁOSNE (ale nie przy Nepomucenie czy jak mu tam...hehehe, ale w "centrum aglomeracji") !!!
Avatar
Kortiino / 8 grudnia 2009 o 07:41
LUDZIE ! To się powinno pokazywać na całym świecie ! Takich jaj jak te pożal się Boże policjanty to w żadnej komedii jeszcze nie było.To są jaja nie policja !!!
Avatar
~gosc~ / 7 grudnia 2009 o 22:55
to jest policja? z emerytem sobie nie moga poradzic? zycze im powodzenienia jak bedą musieli interweniować w innym przypadku....
Avatar
żaba / 7 grudnia 2009 o 22:52
Walczył z policjantami i "przegrał"...? Moim zdaniem ewidentnie wygrał, obnażając poziom wyszkolenia i sprawności polskich policjantów. Tragedia , te dwie ofermy powinny przejśc na rente a przynajmiej spalić się ze wstydu....hahah
Avatar
obcy / 7 grudnia 2009 o 22:48
Ci dwaj "pseudo-policjanci" to pewnie renciści, przyjęci " po znajomości" , bo tak przyjmuje się do pracy w Policji. Żenada - taką mamy Policję i nie dziwne , że nikt nie ma szacunku i poważania , o respekcie nie wspominając. Jakby te dwie fajtłapy natknęły się na jakiegoś recydywistę pewnie nowe mundury by nie pomogły- popuścili by sobie po nogach...
Avatar
Gość / 7 grudnia 2009 o 22:44
puzon20 napisał:
Panie Czesławie W. proszę podziękować mass mediom, że zamiast pana i panu podobnym mówić, że do "władzy" podchodzimy z szacunkiem (ręce na kierownicy, nie wysiadamy bez zgody z pojazdu, nie wykonujemy nerwowych ruchów, wykonujemy pokornie polecenia, itp.) to zakończyłoby się mandatem bądź pouczeniem, a tak na stare lata połamana parasolka i wyrok w zawieszeniu, a i parę groszy z emerytury ubędzie.

czytaj ze zrozumieniem. Facet przechodził przez jezdnie.

czytaj ze zrozumieniem. Facet przechodził przez jezdnie. rozwiń
Avatar
aaa / 7 grudnia 2009 o 22:23
DWIE CIOTY NA JEDNEGO NIE DAŁY RADY ALE PIĘĆ CIOT DAŁO RADE
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 1 0

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 7

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 3 1

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 8 1

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 3

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem 5 5

W środę ma rozpocząć się proces pięciu lekarzy z Lublina, którzy przez swoje zaniedbania przyczynili się do śmierci pacjenta – dowodzą śledczy. Medycy nie podali antybiotyku mężczyźnie z zapaleniem wyrostka. Pacjent zmarł po operacji.

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem 4 6

Do wypadku doszło około godz. 18 na al. Andersa w Lublinie, w okolicach wyjazdu z parkingu pobliskiego supermarketu.

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów]
9 maja 2018, 19:00
galeria

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów] 4 0

Bilety na ten koncert rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. – 2,5 roku za tym chodziliśmy – przyznaje Paweł Hadrian z Centrum Spotkania Kultur. 12 maja w CSK zagra legenda europejskiej awangardy muzycznej - Laibach. Na jubileuszowej 10. edycji festiwalu KODY takich niezapomnianych muzycznych eksperymentów będzie więcej.

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS 9 2

CBA zatuszowało przeciek o tajnej operacji – twierdzi były szef lubelskiej delegatury Biura. Akcja CBA była wymierzona w asystenta lubelskiej posłanki PiS. Funkcjonariusz, który wykrył skandal, stracił pracę.

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży 14 1

Według najnowszych danych, łączny przychód spółek należących do Grupy Azoty przekroczył 9,6 mld, a zysk osiągnął prawie 490 mln zł. To dane znacznie lepsze od ubiegłorocznych. Filarem grupy kapitałowej pozostaje puławska spółka.

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego 0 0

We wtorek naszą redakcję odwiedzili wyjątkowo mili goście – uczniowie klasy III „a” ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Lublinie.

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach 0 0

Nowe sale gimnastyczne mają powstać przy III Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespole Szkół Ekonomicznych im. Vetterów.

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na kreatywne warsztaty literacko-plastyczno-teatralne, które będą się odbywały w czwartki o godz. 16.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI]

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI] 8 2

Zielono-czarni w zaległym meczu Nice 1 Ligi podejmują na swoim stadionie drużynę Chrobrego Głogów. Czy łęcznianom uda się odnieść pierwsze od 16 kolejek zwycięstwo?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!