czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Zamość

Słodycze zamiast biletu

Dodano: 5 grudnia 2001, 15:53

"Kto lepszy?” - to hasło przewodnie Halowego Turnieju Piłki Nożnej, który już po raz czternasty organizowany jest przez hrubieszowską "trójkę”.

Impreza rozpocznie się jutro od spotkania z Janem Domarskim, gościem honorowym turnieju, wielokrotnym reprezentantem Polski, którego gol, zdobyty w zremisowanym z Anglikami spotkaniu na Wemblay, zapewnił naszej reprezentacji awans do finałów Mistrzostw Świata w 1974 roku. Były zawodnik Stali Mielec spotka się ze swoimi sympatykami o godz. 13 w sali gimnastycznej SP im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala”. O godz. 14 rozpocznie się tu mini turniej szkół podstawowych, z udziałem futbolowych reprezentacji wszystkich hrubieszowskich podstawówek oraz szkoły sportowej z Włodzimierza Wołyńskiego na Ukrainie. Dwie godziny później turniej zainaugurują seniorzy. W tym roku udział w nim zapowiedziało 12 drużyn (m.in. ekipa uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów, Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta oraz oldbojów "Spartaka” Włodzimierz Wołyński). Mecze finałowe zaplanowano na piątek. Początek - godz. 16.
Wstępem na dwudniową imprezę będą, jak co roku, słodycze i maskotki, które w formie paczek mikołajkowych trafią do najuboższych dzieci ze SP nr 3.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24