środa, 26 kwietnia 2017 r.

Zamość

Światłem po oczach

Dodano: 12 listopada 2001, 15:55

Okazuje się, że znaczna część aut przemieszczających się po drogach naszego regionu ma tak ustawione światła, że oślepia nimi innych uczestników ruchu. Aby ten proceder ukrócić Komenda Miejska Policji w Zamościu rozpoczęła wczoraj specjalną akcję bezpłatnej kontroli i ewentualnej naprawy samochodowych reflektorów.

Właściciele pojazdów, którzy zdecydują się skorzystać z tej propozycji mają czas tylko do najbliższego piątku. W ciągu tych kilku dni 10 stacji diagnostycznych na terenie miasta, które pozytywnie odpowiedziały na apel Sekcji Ruchu Drogowego zamojskiej KMP, będzie zupełnie za darmo ustawiać światła w samochodach.
Auta osobowe mogą zostać poddane kontroli w stacji "Energozamu” przy ul. Starowiejskiej 4 i ul. Namysłowskiego 4, w stacji "Autonaprawy” (Lipska 61), także w "Euro-Car” przy Legionów 2 oraz Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Szczebrzeska 41), PZMot (ul. Peowiaków 9), w "Autozamie” przy ul. Błonie 2, jak również w policyjnej stacji obsługi przy ul. Promiennej 3.
Każdym typem pojazdu samochodowego na badanie ustawienia świateł można się z kolei udać do spółki "Visan” przy ul. Namysłowskiego 8, a także do stacji PPKS, mieszczącej się przy ul. Sadowej 6. (AK)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24