Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

27 listopada 2008 r.
19:42
Edytuj ten wpis

TP SA: Podłączymy urzędnikom telefony, ale za 8 miesięcy

0 7 A A

Ludzie nie mogą dodzwonić się do nowej siedziby hrubieszowskiego starostwa, bo Telekomunikacja Polska potrzebuje aż ośmiu miesięcy na przeniesienie telefonów. Od wczoraj starosta szuka nowego operatora.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Chcę postawić garaż. Próbowałem się dowiedzieć, czy potrzebne jest pozwolenie na budowę. Ale nic z tego, bo nie mogę dodzwonić się do wydziału budownictwa - pożalił się nam wczoraj Marek Obszyński z Werbkowic.

W "starej” siedzibie hrubieszowskiego starostwa zostały tylko dwa wydziały.

Większość urzędników przyjmuje interesantów 100 metrów dalej przy ul. Narutowicza. Przyjmują wyłącznie osobiście, bo nie mają telefonów.

- Nie możemy doprosić się o przeniesienie linii telefonicznych ze starego budynku. A chodzi tylko o 10 numerów telefonów stacjonarnych - mówi Zdzisław Kosakowski, sekretarz powiatu hrubieszowskiego. - TP SA wyznaczyła nam termin na… 24 lipca 2009 roku.

Mieszkańcy powiatu są oburzeni. - To jakaś paranoja - mówi Piotr Sendecki, sołtys Brodzicy. - Ludzie muszą biegać do starostwa z byle błahostką, którą mogliby spokojnie załatwić przez telefon.

Telekomunikacja tłumaczy, że nic nie zrobi od ręki z powodu braku łączy. - Ale w nowej siedzibie starostwa mieścił się do niedawna Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, telefony działały, łącza były. Wystarczyłoby, żeby technicy zajrzeli do studzienki - złości się Kosakowski.

Również staroście puszczają nerwy. - Bo to są kpiny - nie owija w bawełnę Józef Kuropatwa. - Nigdy bym się nie spodziewał, że w XXI wieku można mieć kłopoty z głupim podłączeniem telefonów. Zaalarmowaliśmy wicepremiera Grzegorza Schetynę, naszych posłów i wojewodę, ale nikt nie jest w stanie nam pomóc.

Dlatego już wczoraj starosta rozmawiał z trzema telefoniami komórkowymi. - Bo żaden inny operator nie ma u nas własnej sieci i musiałby pracować na łączach dzierżawionych od TP SA - wyjaśnia sekretarz powiatu. Problem w tym, że wtedy starostwo musiałoby zmienić numery telefonów, a co za tym idzie - druki i pieczątki. A najważniejsze, że mieszkańcy płaciliby drożej za połączenia z urzędnikami.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zenosław / 5 czerwca 2011 o 21:46
Fotograf , na początek to naucz się pisać to po 1 , a po drugie Marynarka tego typa jest zajebista ^ , a po 3 to ty pewnie chodzisz tylko z liściem na jajach
Avatar
lukasz / 6 lipca 2009 o 09:28
Nie ma wolnych par - normalna sprawa
Avatar
waldi137@op.pl / 29 listopada 2008 o 08:24
W nawiązaniu do artykułu i do mojego przykładu twierdzę, że w TP źle się dzieje. Jest to państwo w państwie. W 2003 roku złożyłem wniosek o przeniesienie z Zamościa i założenie telefonu w Łabuniach. W tamtym czasie powiedziano mi, że wniosek jest w planie i nie ma środków na jego zrealizowanie.Wiec cierpliwie czekałem. W 2005 roku na moje zapytanie co z wnioskiem TP Obszar Telekomunikacji w Zamościu stwierdził, że trzeba napisać nowy na druku firmowym, bo mój był napisany bez należytej "formy". Oczywiście domniemam, że wniosek w koszu znów nabierał mocy prawnej. W b.r. zjawiłem się znów w TP w Zamościu ul. Partyzantów 11 i dowiedziałem się.........że trzeba złożyć ponownie wniosek o przyłączenie telefonu?????? Moje zdziwienie nie miało granic jak smsem po tygodniu otrzymałem odpowiedż, że z przyczyn technicznych realizacja mojego wniosku jest niemożliwa. Napisałem skargę do TP -Katowice i od Kierownika Wydziału Operacyjnego i z Wydziału Skarg otrzymałem podpowiedzi, żeby udać się do TP w Zamościu i podpisać aneks do umowy i wówczas zobligowana jest Ona do realizacji w ciągu 10 miesięcy tej inwestycji. Tak uczyniłem i teraz już wiem, że łączę w końcu będę miał. Sprawa jest o tyle ciekawa, że ta quasi inwestycja to koło 12 metrów położenie kabla telefonicznego w ziemi ogrodowej od studzienki do mojej nieruchomości. Ta przepychanka trwa to już prawie 6 lat. Uważam, że dla Tepsy inwestycja ma ciężar finansowy, taki jak "pierdnięcie" motyla na powietrzu. Myślę, że temat jest szerszy i warto przyjrzeć się na ręce zamojskim pracownikom TP.SA.
w.
W nawiązaniu do artykułu i do mojego przykładu twierdzę, że w TP źle się dzieje. Jest to państwo w państwie. W 2003 roku złożyłem wniosek o przeniesienie z Zamościa i założenie telefonu w Łabuniach. W tamtym czasie powiedziano mi, że wniosek jest w planie i nie ma środków na jego zrealizowanie.Wiec cierpliwie czekałem. W 2005 roku na moje zapytanie co z wnioskiem TP Obszar Telekomunikacji w Zamościu stwierdził, że trzeba napisać nowy na druku firmowym, bo mój był napisany bez należytej "formy". Oczywiście domniemam, że wniosek w... rozwiń
Avatar
UPRawniony do głosowania / 28 listopada 2008 o 14:27
Ci pracownicy na POństwowych POsadach to nie POtrafią przewidywać i myśleć bo to, że urząd się przenosi i będzie POtrzebował przeniesienie numerów i linii to było wiadomo już 2 czy 3 lata temu. To nie Kanada czy USA gdzie operatorzy zabiegają o każdego klienta tylko POjeb...y Tuskdonaldstan, gdzie urzędnicy i POsły POtwornie POograniczali POstęp i konkurencje, więc bardzo miło słyszeć jak POlikotoPOdobne POtworki POdają ofiarami własnej POsocjalizowanej POlityki POmroczności POterowsko-POlikotskiej. Macie i tak szczęście, że France Telecom POzwala Wam rozmawiać i PiSać PO POlsku.
Ci pracownicy na POństwowych POsadach to nie POtrafią przewidywać i myśleć bo to, że urząd się przenosi i będzie POtrzebował przeniesienie numerów i linii to było wiadomo już 2 czy 3 lata temu. To nie Kanada czy USA gdzie operatorzy zabiegają o każdego klienta tylko POjeb...y Tuskdonaldstan, gdzie urzędnicy i POsły POtwornie POograniczali POstęp i konkurencje, więc bardzo miło słyszeć jak POlikotoPOdobne POtworki POdają ofiarami własnej POsocjalizowanej POlityki POmroczności POterowsko-POlikotskiej. Macie i tak szczęście, że France Telecom P... rozwiń
Avatar
UPRawniony do głosowania / 28 listopada 2008 o 14:23
Ci pracownicy na POństwowych POsadach to nie POtrafią przewidywać i myśleć bo to, że urząd się przenosi i będzie POtrzebował przeniesienie numerów i linii to było wiadomo już 2 czy 3 lata temu. To nie Kanada czy USA gdzie operatorzy zabiegają o każdego klienta tylko POjeb...y Tuskdonaldstan, gdzie urzędnicy i POsły POtwornie POograniczali POstęp i konkurencje, więc bardzo miło słyszeć jak POlikotoPOdobne POtworki POdają ofiarami własnej POsocjalizowanej POlityki POmroczności POterowsko-POlikotskiej. Macie i tak szczęście, że France Telecom POzwala Wam rozmawiać i PiSać PO POlsku.
Ci pracownicy na POństwowych POsadach to nie POtrafią przewidywać i myśleć bo to, że urząd się przenosi i będzie POtrzebował przeniesienie numerów i linii to było wiadomo już 2 czy 3 lata temu. To nie Kanada czy USA gdzie operatorzy zabiegają o każdego klienta tylko POjeb...y Tuskdonaldstan, gdzie urzędnicy i POsły POtwornie POograniczali POstęp i konkurencje, więc bardzo miło słyszeć jak POlikotoPOdobne POtworki POdają ofiarami własnej POsocjalizowanej POlityki POmroczności POterowsko-POlikotskiej. Macie i tak szczęście, że France Telecom P... rozwiń
Avatar
Ludzie patrzcie TU / 28 listopada 2008 o 11:17
[url="http://www.kronikatygodnia.pl/tekst.php?abcd=25256&dz=1&kom=1"]http://www.kronikatygodnia.pl/tekst.php?ab...;dz=1&kom=1[/url]
Avatar
fotograf / 28 listopada 2008 o 07:30
Jakoś słabo zarabiają urzędnicy w starostwie.Tego faceta na zdjęciu nie stach chyba nawet na wlasną marynarkę i chyba ją pożyczył od Edgara Peronowego.Te rękawy jakieś przykrótkie........
Avatar
zenosław / 5 czerwca 2011 o 21:46
Fotograf , na początek to naucz się pisać to po 1 , a po drugie Marynarka tego typa jest zajebista ^ , a po 3 to ty pewnie chodzisz tylko z liściem na jajach
Avatar
lukasz / 6 lipca 2009 o 09:28
Nie ma wolnych par - normalna sprawa
Avatar
waldi137@op.pl / 29 listopada 2008 o 08:24
W nawiązaniu do artykułu i do mojego przykładu twierdzę, że w TP źle się dzieje. Jest to państwo w państwie. W 2003 roku złożyłem wniosek o przeniesienie z Zamościa i założenie telefonu w Łabuniach. W tamtym czasie powiedziano mi, że wniosek jest w planie i nie ma środków na jego zrealizowanie.Wiec cierpliwie czekałem. W 2005 roku na moje zapytanie co z wnioskiem TP Obszar Telekomunikacji w Zamościu stwierdził, że trzeba napisać nowy na druku firmowym, bo mój był napisany bez należytej "formy". Oczywiście domniemam, że wniosek w koszu znów nabierał mocy prawnej. W b.r. zjawiłem się znów w TP w Zamościu ul. Partyzantów 11 i dowiedziałem się.........że trzeba złożyć ponownie wniosek o przyłączenie telefonu?????? Moje zdziwienie nie miało granic jak smsem po tygodniu otrzymałem odpowiedż, że z przyczyn technicznych realizacja mojego wniosku jest niemożliwa. Napisałem skargę do TP -Katowice i od Kierownika Wydziału Operacyjnego i z Wydziału Skarg otrzymałem podpowiedzi, żeby udać się do TP w Zamościu i podpisać aneks do umowy i wówczas zobligowana jest Ona do realizacji w ciągu 10 miesięcy tej inwestycji. Tak uczyniłem i teraz już wiem, że łączę w końcu będę miał. Sprawa jest o tyle ciekawa, że ta quasi inwestycja to koło 12 metrów położenie kabla telefonicznego w ziemi ogrodowej od studzienki do mojej nieruchomości. Ta przepychanka trwa to już prawie 6 lat. Uważam, że dla Tepsy inwestycja ma ciężar finansowy, taki jak "pierdnięcie" motyla na powietrzu. Myślę, że temat jest szerszy i warto przyjrzeć się na ręce zamojskim pracownikom TP.SA.
w.
W nawiązaniu do artykułu i do mojego przykładu twierdzę, że w TP źle się dzieje. Jest to państwo w państwie. W 2003 roku złożyłem wniosek o przeniesienie z Zamościa i założenie telefonu w Łabuniach. W tamtym czasie powiedziano mi, że wniosek jest w planie i nie ma środków na jego zrealizowanie.Wiec cierpliwie czekałem. W 2005 roku na moje zapytanie co z wnioskiem TP Obszar Telekomunikacji w Zamościu stwierdził, że trzeba napisać nowy na druku firmowym, bo mój był napisany bez należytej "formy". Oczywiście domniemam, że wniosek w... rozwiń
Avatar
UPRawniony do głosowania / 28 listopada 2008 o 14:27
Ci pracownicy na POństwowych POsadach to nie POtrafią przewidywać i myśleć bo to, że urząd się przenosi i będzie POtrzebował przeniesienie numerów i linii to było wiadomo już 2 czy 3 lata temu. To nie Kanada czy USA gdzie operatorzy zabiegają o każdego klienta tylko POjeb...y Tuskdonaldstan, gdzie urzędnicy i POsły POtwornie POograniczali POstęp i konkurencje, więc bardzo miło słyszeć jak POlikotoPOdobne POtworki POdają ofiarami własnej POsocjalizowanej POlityki POmroczności POterowsko-POlikotskiej. Macie i tak szczęście, że France Telecom POzwala Wam rozmawiać i PiSać PO POlsku.
Ci pracownicy na POństwowych POsadach to nie POtrafią przewidywać i myśleć bo to, że urząd się przenosi i będzie POtrzebował przeniesienie numerów i linii to było wiadomo już 2 czy 3 lata temu. To nie Kanada czy USA gdzie operatorzy zabiegają o każdego klienta tylko POjeb...y Tuskdonaldstan, gdzie urzędnicy i POsły POtwornie POograniczali POstęp i konkurencje, więc bardzo miło słyszeć jak POlikotoPOdobne POtworki POdają ofiarami własnej POsocjalizowanej POlityki POmroczności POterowsko-POlikotskiej. Macie i tak szczęście, że France Telecom P... rozwiń
Avatar
UPRawniony do głosowania / 28 listopada 2008 o 14:23
Ci pracownicy na POństwowych POsadach to nie POtrafią przewidywać i myśleć bo to, że urząd się przenosi i będzie POtrzebował przeniesienie numerów i linii to było wiadomo już 2 czy 3 lata temu. To nie Kanada czy USA gdzie operatorzy zabiegają o każdego klienta tylko POjeb...y Tuskdonaldstan, gdzie urzędnicy i POsły POtwornie POograniczali POstęp i konkurencje, więc bardzo miło słyszeć jak POlikotoPOdobne POtworki POdają ofiarami własnej POsocjalizowanej POlityki POmroczności POterowsko-POlikotskiej. Macie i tak szczęście, że France Telecom POzwala Wam rozmawiać i PiSać PO POlsku.
Ci pracownicy na POństwowych POsadach to nie POtrafią przewidywać i myśleć bo to, że urząd się przenosi i będzie POtrzebował przeniesienie numerów i linii to było wiadomo już 2 czy 3 lata temu. To nie Kanada czy USA gdzie operatorzy zabiegają o każdego klienta tylko POjeb...y Tuskdonaldstan, gdzie urzędnicy i POsły POtwornie POograniczali POstęp i konkurencje, więc bardzo miło słyszeć jak POlikotoPOdobne POtworki POdają ofiarami własnej POsocjalizowanej POlityki POmroczności POterowsko-POlikotskiej. Macie i tak szczęście, że France Telecom P... rozwiń
Avatar
Ludzie patrzcie TU / 28 listopada 2008 o 11:17
[url="http://www.kronikatygodnia.pl/tekst.php?abcd=25256&dz=1&kom=1"]http://www.kronikatygodnia.pl/tekst.php?ab...;dz=1&kom=1[/url]
Avatar