Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

21 listopada 2016 r.
15:10

Ułożyli pacyfkę na Rynku Wielkim w Zamościu. Happening uczniów

0 11 A A

Wielka pacyfka pojawiła się w piątek na Rynku Wielkim w Zamościu.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ten sposób uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Zamościu włączyli się w obchody 18 edycji europejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Razem Dla Pokoju”.

Uczniowie w trakcie happeningu na Rynku Wielkim w Zamościu wspólnie utworzyli "living peace sign" (żywy znak pokoju) – pacyfkę.

– Przesłaniem akcji jest zachowanie pokoju na całym świecie – relacjonuje Jolanta Michalczuk, koordynatorka akcji i nauczyciel języka angielskiego w SP nr 3 w Zamościu. – Różnokolorowe parasolki, rozłożone podczas happeningu, symbolizują różne zakątki naszego globu.

Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 listopada 2016 o 12:15
Zamość ostoja wiary chrześcijańskiej a oni zamiast krzyża układają pogański symbol miłośników używek i zwolenników gender. Gdzie był Rojek ?
Avatar
el / 21 listopada 2016 o 23:34
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jedni uznają Chrystusa za Króla i Pana Polski, inni boją się pacyfki - gdzie zmierza ten Naród. Rozpalmy stosy! Pissss&Lov
Homo sapiens ("Człowiek rozumny"). Ja mam ciągle wątpliwości... Po co stosy? Dość było zbrodniarzy. :( Nie czytają, nie myślą, sensem życia jest jedzenie (ordynarnie: zapycanie kichy). Typowy człowiek współczesny. :(
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 22:52
Jedni uznają Chrystusa za Króla i Pana Polski, inni boją się pacyfki - gdzie zmierza ten Naród. Rozpalmy stosy! Pissss&Lov
Avatar
ktosia / 21 listopada 2016 o 22:18
a ktos z Was hejterów wie, że patrząc globalnie to pacyfka uznawana jest za światowy znak pokoju? najwidoczniej  zatrzymaliście się tylko na gołąbkach robionych z papieru...na andrzejki tez nie idźcie bo to pogańskie, a wróżby? kontakty z zaświatem:) 
Avatar
el / 21 listopada 2016 o 18:54
użytkownik niezarejestrowany napisał:
do czego to dochodzi, to już w szkołach tak edukuje się dzieci? to jest jeden ze znaków niebezpiecznych dla wiary, duchowości i tożsamości chrześcijańskiej tzw. krzyż nerona - pogański znak czarnej magii. w satanizmie używany podczas sprawowania czarnej mszy. rodzice obudźcie się!!!
ksiunc tak mówił? zanim zaczniej rozpowszechniać bzdury, poczytaj o nuclear disarmament i geraldzie holtomie. te znak "szatana" to litery "n" i "d" alfabetu semaforowego pisane jedna na drugiej, natomiast koło to ziemia. ***s://en.wikipedia.org/wiki/gerald_holtom napisałem poczytaj..., ale prawdopodobnie język angielski jest dla ciebie porównywalny z chińskim.
ksiunc tak mówił? zanim zaczniej rozpowszechniać bzdury, poczytaj o nuclear disarmament i geraldzie holtomie. te znak "szatana" to litery "n" i "d" alfabetu semaforowego pisane jedna na drugiej, natomiast koło to ziemia. ***s://en.wikipedia.org/wiki/gerald_holtom napisałem poczytaj..., ale prawdopodobnie język angielski jest dla ciebie porównywalny z chińskim. rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 18:41
Lewactwo cholerne
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 18:03
dokładnie rodzice obudźcie się, jest to najgorszy satanistyczny znak groźniejszy 100 razy bardziej od pentagramu, potwierdzają to przełożeni satanistów, dzieci mogą być bardzo narażone na ataki złych duchów bo nawet nieświadomie ale jednak bardzo mocno przez taki akt się im pokazały, złe duchy tylko na to czekają
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 16:03
No i tu też mamy hejt ! A le popaprańcy ! A w mochery wy !!!
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 15:43
Do czego to dochodzi, to już w szkołach tak edukuje się dzieci? To jest jeden ze znaków niebezpiecznych dla wiary, duchowości i tożsamości chrześcijańskiej tzw. krzyż nerona - pogański znak czarnej magii. W satanizmie używany podczas sprawowania czarnej mszy. Rodzice obudźcie się!!!
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 15:31
Po co?
Avatar
Gość / 22 listopada 2016 o 12:15
Zamość ostoja wiary chrześcijańskiej a oni zamiast krzyża układają pogański symbol miłośników używek i zwolenników gender. Gdzie był Rojek ?
Avatar
el / 21 listopada 2016 o 23:34
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jedni uznają Chrystusa za Króla i Pana Polski, inni boją się pacyfki - gdzie zmierza ten Naród. Rozpalmy stosy! Pissss&Lov
Homo sapiens ("Człowiek rozumny"). Ja mam ciągle wątpliwości... Po co stosy? Dość było zbrodniarzy. :( Nie czytają, nie myślą, sensem życia jest jedzenie (ordynarnie: zapycanie kichy). Typowy człowiek współczesny. :(
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 22:52
Jedni uznają Chrystusa za Króla i Pana Polski, inni boją się pacyfki - gdzie zmierza ten Naród. Rozpalmy stosy! Pissss&Lov
Avatar
ktosia / 21 listopada 2016 o 22:18
a ktos z Was hejterów wie, że patrząc globalnie to pacyfka uznawana jest za światowy znak pokoju? najwidoczniej  zatrzymaliście się tylko na gołąbkach robionych z papieru...na andrzejki tez nie idźcie bo to pogańskie, a wróżby? kontakty z zaświatem:) 
Avatar
el / 21 listopada 2016 o 18:54
użytkownik niezarejestrowany napisał:
do czego to dochodzi, to już w szkołach tak edukuje się dzieci? to jest jeden ze znaków niebezpiecznych dla wiary, duchowości i tożsamości chrześcijańskiej tzw. krzyż nerona - pogański znak czarnej magii. w satanizmie używany podczas sprawowania czarnej mszy. rodzice obudźcie się!!!
ksiunc tak mówił? zanim zaczniej rozpowszechniać bzdury, poczytaj o nuclear disarmament i geraldzie holtomie. te znak "szatana" to litery "n" i "d" alfabetu semaforowego pisane jedna na drugiej, natomiast koło to ziemia. ***s://en.wikipedia.org/wiki/gerald_holtom napisałem poczytaj..., ale prawdopodobnie język angielski jest dla ciebie porównywalny z chińskim.
ksiunc tak mówił? zanim zaczniej rozpowszechniać bzdury, poczytaj o nuclear disarmament i geraldzie holtomie. te znak "szatana" to litery "n" i "d" alfabetu semaforowego pisane jedna na drugiej, natomiast koło to ziemia. ***s://en.wikipedia.org/wiki/gerald_holtom napisałem poczytaj..., ale prawdopodobnie język angielski jest dla ciebie porównywalny z chińskim. rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 18:41
Lewactwo cholerne
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 18:03
dokładnie rodzice obudźcie się, jest to najgorszy satanistyczny znak groźniejszy 100 razy bardziej od pentagramu, potwierdzają to przełożeni satanistów, dzieci mogą być bardzo narażone na ataki złych duchów bo nawet nieświadomie ale jednak bardzo mocno przez taki akt się im pokazały, złe duchy tylko na to czekają
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 16:03
No i tu też mamy hejt ! A le popaprańcy ! A w mochery wy !!!
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 15:43
Do czego to dochodzi, to już w szkołach tak edukuje się dzieci? To jest jeden ze znaków niebezpiecznych dla wiary, duchowości i tożsamości chrześcijańskiej tzw. krzyż nerona - pogański znak czarnej magii. W satanizmie używany podczas sprawowania czarnej mszy. Rodzice obudźcie się!!!
Avatar
Gość / 21 listopada 2016 o 15:31
Po co?