Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

28 marca 2013 r.
16:51
Edytuj ten wpis

Urzędnicy skarbówki sprawdzają, firma bankrutuje

0 75 A A
Nexa zaskarżyła działania skarbówki
Nexa zaskarżyła działania skarbówki

Skarbówka od miesięcy blokuje zwrot ponad 30 mln zł podatku VAT należnych firmie z Zamościa. Według spółki, jedyny zarzut to błędne zaksięgowanie 1000 zł. Firma bankrutuje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Centrum Handlowe Nexa w Zamościu działa na rynku od 21 lat. Z ponad 170-osobowej załogi zostało dziś kilkunastu pracowników. – Zwolnień nie dało się uniknąć. Działania fiskusa doprowadziły firmę do fatalnej sytuacji – mówi Stanisław Kujawa, prezes CH Nexa. – Jeśli nic się nie zmieni, to za kilka tygodni powinienem ogłosić upadłość.

Nexa zajmuje się sprzedażą i eksportem sprzętu RTV-AGD. Zgodnie z prawem firmie przysługuje zwrot podatku VAT za wyeksportowane produkty. Przez dwie dekady nie było z tym problemu. – Kłopoty zaczęły się w ub. roku – wyjaśnia Kujawa. – Urzędnicy ze skarbówki zablokowali zwrot VAT-u na ponad 30 mln zł. Wszczęli postępowania kontrolne, które wciąż są przedłużane. Jako przyczynę podaje nam się "konieczność przeprowadzenia dalszego postępowania dowodowego i wyjaśniającego”. Firma jest całkowicie transparentna, mamy udokumentowane wszystkie faktury. Nie ma wobec nas zarzutów, a pieniądze i tak są zamrożone.

W ciągu ostatniego roku Lubelski Urząd Skarbowy i Urząd Kontroli Skarbowej rozpoczęły w sumie 9 kontroli i postępowań kontrolnych wobec spółki. Do dziś urzędnicy zakończyli dwie.

– To nic nie zmienia, bo przed zakończeniem kontroli Urząd Skarbowy przekazuje sprawę do UKS. Tam zaczyna się tzw. postępowanie kontrolne, które może trwać miesiącami – wyjaśnia Wojciech Marciniak, doradca księgowy CH Nexa. – Urzędnicy sprawdzają dokładnie te same dokumenty. Kiedy zbliża się termin zakończenia sprawy, dostajemy informację o kolejnym przedłużeniu postępowania.

Co wykryli kontrolerzy? – Drobnostkę. Tysiąc złotych zaksięgowane nie w tym miesiącu, co potrzeba – wyjaśnia Marciniak. – Wystarczyło wydać decyzję i po sprawie.

Nexa zaskarżyła działania skarbówki. We wtorek wygrała przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, który uznał, że urzędnicy nie mieli prawa zawiesić zwrotu VAT. – Nie oznacza to jednak, że szybko otrzymamy pieniądze – dodaje Marciniak. – Fiskus może się odwołać do NSA. Tam na rozpatrzenie sprawy czeka się półtora roku. Wtedy może być już po firmie.

Przedsiębiorca skierował sprawę do sądu, prokuratury i CBA. – Póki żyję, nie pozwolę zniszczyć firmy, którą budowałem ponad 20 lat – zapowiada Kujawa. – Myślałem, że przypadek pana Kluski to jednorazowa sprawa. Teraz okazuje się, że bezkarność urzędników kwitnie.

Przedstawiciele Lubelskiego Urzędu Skarbowego i Urzędu Kontroli Skarbowej nie komentują sprawy. Działania fiskusa są objęte tajemnicą.

Masz kłopoty z fiskusem – napisz do nas: redakcja@dziennikwschodni.pl

Komentarze 75

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
arturo727 / 3 czerwca 2013 o 22:55

Znajoma jest urzędnikiem, i ona mówi wprost " ja to pie,,,,,lę" kasa wpływa co miesiąc i fajno jest.

Płytkie umysły..........? czy kiepscy znajomi?

Avatar
wert / 18 maja 2013 o 09:58
[quote name='Gagit' timestamp='1364543459' post='751559']
Jeżeli tak dla przykładu jednego urzędasa z drugim wyp... by na zbity pysk, wsadzili do paki i nałożyli karę, to może by sie dwa razy zastanowili nad wydaniem decyzji. Może, bo przy ich pomyślunku to wątpliwe. Znany jest przypadek przecież rozwiązłego pochlaju w Krasnobrodzie na koszt podatnika...
[/quote]
ty pewnie głąbie lekką rączka zwróciłbyś 30 baniek w tydzień, a potem sam za to poszedł siedzieć, co za kretyn z ciebie
Avatar
kk / 17 maja 2013 o 13:15
[quote name='taki' timestamp='1365195632' post='755335']
no i urwało się prezesowi
brawo kontrola skarbowa
w lublinie prezesek nie ma znajomości to się telewizji złapał
pan redaktor niech zapyta co się stało z jedo sklepami i na jakich zasadach teraz zatrudnieni są tam pracownicy
lata gnojenia ludzi wreszcie się zemszczą
zapraszam na opinie o pracodawcach na gowork a zobaczycie jaki wspaniały biznesmen z prezesa
miliony stracił które zarobił na wyzysku pracowników {sprzedawców - kierowców{
zapytaj o opinię w zamościu i miastach gdzie były jego sklepy to się trochę zdanie zmieni
[/quote]

A co to ma wspólnego ze sprawą, jeśli uczciwie płacił podatki zwrot VAT mu się należy KONIEC I KROPKA
[quote name='taki' timestamp='1365195632' post='755335']
no i urwało się prezesowi
brawo kontrola skarbowa
w lublinie prezesek nie ma znajomości to się telewizji złapał
pan redaktor niech zapyta co się stało z jedo sklepami i na jakich zasadach teraz zatrudnieni są tam pracownicy
lata gnojenia ludzi wreszcie się zemszczą
zapraszam na opinie o pracodawcach na gowork a zobaczycie jaki wspaniały biznesmen z prezesa
miliony stracił które zarobił na wyzysku pracowników {sprzedawców... rozwiń
Avatar
gość / 14 kwietnia 2013 o 23:08
[quote name='taki' timestamp='1365195632' post='755335']
no i urwało się prezesowi
brawo kontrola skarbowa
w lublinie prezesek nie ma znajomości to się telewizji złapał
pan redaktor niech zapyta co się stało z jedo sklepami i na jakich zasadach teraz zatrudnieni są tam pracownicy
lata gnojenia ludzi wreszcie się zemszczą
zapraszam na opinie o pracodawcach na gowork a zobaczycie jaki wspaniały biznesmen z prezesa
miliony stracił które zarobił na wyzysku pracowników {sprzedawców - kierowców{
zapytaj o opinię w zamościu i miastach gdzie były jego sklepy to się trochę zdanie zmieni
[/quote]

święta racja!!! wkońcu ktoś prawdę napisał. Nareszcie się ktoś dobrał prezesowi do du.... za. Jakos mi go nie żal
[quote name='taki' timestamp='1365195632' post='755335']
no i urwało się prezesowi
brawo kontrola skarbowa
w lublinie prezesek nie ma znajomości to się telewizji złapał
pan redaktor niech zapyta co się stało z jedo sklepami i na jakich zasadach teraz zatrudnieni są tam pracownicy
lata gnojenia ludzi wreszcie się zemszczą
zapraszam na opinie o pracodawcach na gowork a zobaczycie jaki wspaniały biznesmen z prezesa
miliony stracił które zarobił na wyzysku pracowników {sprzedawców... rozwiń
Avatar
lelewdz / 11 kwietnia 2013 o 12:06
Nie tak łatwo jest wyjechać. Więzi rodzinne bariera językowa. Wiele zobowiązań wobec innych podmiotów gospodarczych i ludzi... .
Avatar
ania / 10 kwietnia 2013 o 21:32
[quote name='Emigrant' timestamp='1365620562' post='757274']
Ludzie co wy robicie w tej zasranej Polsce. Zapraszam do Uk , tu od 12 lat prowadzenia firmy nawet raz nie bylem w urzedzie. Firme zalozylem on-line po 3 miesiacach dzialalnosci. Tu urzednicy sa pomocni nikomu nie zalezy na niszczeniu biznesu tylko na pomaganiu w rozwoju. Moj kolega mial kontrole ze skarbowki - trwala 2 godziny - urzednicy grzecznie podziekowali i przeprosili za zamieszanie i tyle ich widzieli!
Sram na Polskich urzedasow , mam ich doleko w du***!!!
[/quote]My tu na powrót niestety i na nieszczęście rodaków zostaliśmy soviecką republiką u kacapów.
[quote name='Emigrant' timestamp='1365620562' post='757274']
Ludzie co wy robicie w tej zasranej Polsce. Zapraszam do Uk , tu od 12 lat prowadzenia firmy nawet raz nie bylem w urzedzie. Firme zalozylem on-line po 3 miesiacach dzialalnosci. Tu urzednicy sa pomocni nikomu nie zalezy na niszczeniu biznesu tylko na pomaganiu w rozwoju. Moj kolega mial kontrole ze skarbowki - trwala 2 godziny - urzednicy grzecznie podziekowali i przeprosili za zamieszanie i tyle ich widzieli!
Sram na Polskich urzedasow , ma... rozwiń
Avatar
Emigrant / 10 kwietnia 2013 o 21:02
Ludzie co wy robicie w tej zasranej Polsce. Zapraszam do Uk , tu od 12 lat prowadzenia firmy nawet raz nie bylem w urzedzie. Firme zalozylem on-line po 3 miesiacach dzialalnosci. Tu urzednicy sa pomocni nikomu nie zalezy na niszczeniu biznesu tylko na pomaganiu w rozwoju. Moj kolega mial kontrole ze skarbowki - trwala 2 godziny - urzednicy grzecznie podziekowali i przeprosili za zamieszanie i tyle ich widzieli!
Sram na Polskich urzedasow , mam ich doleko w du***!!!
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2013 o 12:07
[quote name='senator niezależny' timestamp='1364987448' post='753337']
Zanim na kogokolwiek w tym kraju POLACY zagłosujecie,czytajcie dokładnie życiorys,pochodzenie i cała historię kandydata,chodzi o to aby było więcej Polskości w Polsce.
[/quote]
Avatar
senator niezależny / 10 kwietnia 2013 o 10:59
[quote name='lelewdz' timestamp='1365444060' post='756389']
otóż to komuna jest cały czas po prostu w 89 sowieci dali przyzwolenie na delikatne złagodzenie i ucywilizowanie bo już dłużej w tej postaci nie dało by rady istnieć dalej ale dalej jest komuna. I to przez rostowskiego postępuję i pół/tuska ponieważ teraz prawo skarbowe idzie w tym kierunku aby przedsiębiorcę i osobę fizyczną zawsze można byo postawić w stan oskarżenia i zablokować konta zapier***ić pieniądze a dopiero ty jednostko musisz się bronić. I dlaczego o zablokowaniu rachunków decyduje jedna osoba je***y ku***szon naczelniczek to powinno przez jakieś gremium Sądowe decydowane. A nie los wielu ludzi na danym terenie zależy tylko i wyłącznie od widzi misie jednej osoby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest TOTALITARYZM Pół/dureń/tusk mówił że zrobi z tym porządek w programie wyborczym.
[/quote]Brawo,jeden rozsądny głos i jeden trzeżwo myślący,niestety mało nas,żydokomuna nas niszczy w majestacie prawa,które sami sobie i dla własnych potrzeb stworzyli na fundamentach stalinowskiej komuny
[quote name='lelewdz' timestamp='1365444060' post='756389']
otóż to komuna jest cały czas po prostu w 89 sowieci dali przyzwolenie na delikatne złagodzenie i ucywilizowanie bo już dłużej w tej postaci nie dało by rady istnieć dalej ale dalej jest komuna. I to przez rostowskiego postępuję i pół/tuska ponieważ teraz prawo skarbowe idzie w tym kierunku aby przedsiębiorcę i osobę fizyczną zawsze można byo postawić w stan oskarżenia i zablokować konta zapier***ić pieniądze a dopiero ty jednostko musisz się bronić. I ... rozwiń
Avatar
lelewdz / 10 kwietnia 2013 o 09:28
Możliwe też prowadzę działalność i przez to, że zatrudnienie osoby niesie ze sobą olbrzymie konsekwencje finansowe dla obu stron to też życzę sobie ludzi z działalnością aby było zwyczajnie taniej i w razie nagłego spadku zamówień możemy się rozejść bez bólu dla mnie. Sku***syny wykańczają wiele firm w ten sposób dla zwykłej satysfakcji. Czytałem o procesie realizacji filmu Układ zamknięty. Podczas zdjęć zgłosiło swoje historie trzystu ludzi z podobnymi przypadkami. Mieli dostać dotację z Polskiego
Instytutu Sztuki Filmowej i nie dostali bo godzi to w interesy żydków- komuchów- polityków- złodziei- ubeków-sbków te nazwy pasują do wielu tak zwanych elit parlamentarskich. GNOJE. Przecież interes Olewnika to chcieli przejąć SLD z tym chujowej marki aktorem Rutkowskim.
Możliwe też prowadzę działalność i przez to, że zatrudnienie osoby niesie ze sobą olbrzymie konsekwencje finansowe dla obu stron to też życzę sobie ludzi z działalnością aby było zwyczajnie taniej i w razie nagłego spadku zamówień możemy się rozejść bez bólu dla mnie. Sku***syny wykańczają wiele firm w ten sposób dla zwykłej satysfakcji. Czytałem o procesie realizacji filmu Układ zamknięty. Podczas zdjęć zgłosiło swoje historie trzystu ludzi z podobnymi przypadkami. Mieli dostać dotację z Polskiego
Instytutu Sztuki Filmowej i nie dos... rozwiń
Avatar
arturo727 / 3 czerwca 2013 o 22:55

Znajoma jest urzędnikiem, i ona mówi wprost " ja to pie,,,,,lę" kasa wpływa co miesiąc i fajno jest.

Płytkie umysły..........? czy kiepscy znajomi?

Avatar
wert / 18 maja 2013 o 09:58
[quote name='Gagit' timestamp='1364543459' post='751559']
Jeżeli tak dla przykładu jednego urzędasa z drugim wyp... by na zbity pysk, wsadzili do paki i nałożyli karę, to może by sie dwa razy zastanowili nad wydaniem decyzji. Może, bo przy ich pomyślunku to wątpliwe. Znany jest przypadek przecież rozwiązłego pochlaju w Krasnobrodzie na koszt podatnika...
[/quote]
ty pewnie głąbie lekką rączka zwróciłbyś 30 baniek w tydzień, a potem sam za to poszedł siedzieć, co za kretyn z ciebie
Avatar
kk / 17 maja 2013 o 13:15
[quote name='taki' timestamp='1365195632' post='755335']
no i urwało się prezesowi
brawo kontrola skarbowa
w lublinie prezesek nie ma znajomości to się telewizji złapał
pan redaktor niech zapyta co się stało z jedo sklepami i na jakich zasadach teraz zatrudnieni są tam pracownicy
lata gnojenia ludzi wreszcie się zemszczą
zapraszam na opinie o pracodawcach na gowork a zobaczycie jaki wspaniały biznesmen z prezesa
miliony stracił które zarobił na wyzysku pracowników {sprzedawców - kierowców{
zapytaj o opinię w zamościu i miastach gdzie były jego sklepy to się trochę zdanie zmieni
[/quote]

A co to ma wspólnego ze sprawą, jeśli uczciwie płacił podatki zwrot VAT mu się należy KONIEC I KROPKA
[quote name='taki' timestamp='1365195632' post='755335']
no i urwało się prezesowi
brawo kontrola skarbowa
w lublinie prezesek nie ma znajomości to się telewizji złapał
pan redaktor niech zapyta co się stało z jedo sklepami i na jakich zasadach teraz zatrudnieni są tam pracownicy
lata gnojenia ludzi wreszcie się zemszczą
zapraszam na opinie o pracodawcach na gowork a zobaczycie jaki wspaniały biznesmen z prezesa
miliony stracił które zarobił na wyzysku pracowników {sprzedawców... rozwiń
Avatar
gość / 14 kwietnia 2013 o 23:08
[quote name='taki' timestamp='1365195632' post='755335']
no i urwało się prezesowi
brawo kontrola skarbowa
w lublinie prezesek nie ma znajomości to się telewizji złapał
pan redaktor niech zapyta co się stało z jedo sklepami i na jakich zasadach teraz zatrudnieni są tam pracownicy
lata gnojenia ludzi wreszcie się zemszczą
zapraszam na opinie o pracodawcach na gowork a zobaczycie jaki wspaniały biznesmen z prezesa
miliony stracił które zarobił na wyzysku pracowników {sprzedawców - kierowców{
zapytaj o opinię w zamościu i miastach gdzie były jego sklepy to się trochę zdanie zmieni
[/quote]

święta racja!!! wkońcu ktoś prawdę napisał. Nareszcie się ktoś dobrał prezesowi do du.... za. Jakos mi go nie żal
[quote name='taki' timestamp='1365195632' post='755335']
no i urwało się prezesowi
brawo kontrola skarbowa
w lublinie prezesek nie ma znajomości to się telewizji złapał
pan redaktor niech zapyta co się stało z jedo sklepami i na jakich zasadach teraz zatrudnieni są tam pracownicy
lata gnojenia ludzi wreszcie się zemszczą
zapraszam na opinie o pracodawcach na gowork a zobaczycie jaki wspaniały biznesmen z prezesa
miliony stracił które zarobił na wyzysku pracowników {sprzedawców... rozwiń
Avatar
lelewdz / 11 kwietnia 2013 o 12:06
Nie tak łatwo jest wyjechać. Więzi rodzinne bariera językowa. Wiele zobowiązań wobec innych podmiotów gospodarczych i ludzi... .
Avatar
ania / 10 kwietnia 2013 o 21:32
[quote name='Emigrant' timestamp='1365620562' post='757274']
Ludzie co wy robicie w tej zasranej Polsce. Zapraszam do Uk , tu od 12 lat prowadzenia firmy nawet raz nie bylem w urzedzie. Firme zalozylem on-line po 3 miesiacach dzialalnosci. Tu urzednicy sa pomocni nikomu nie zalezy na niszczeniu biznesu tylko na pomaganiu w rozwoju. Moj kolega mial kontrole ze skarbowki - trwala 2 godziny - urzednicy grzecznie podziekowali i przeprosili za zamieszanie i tyle ich widzieli!
Sram na Polskich urzedasow , mam ich doleko w du***!!!
[/quote]My tu na powrót niestety i na nieszczęście rodaków zostaliśmy soviecką republiką u kacapów.
[quote name='Emigrant' timestamp='1365620562' post='757274']
Ludzie co wy robicie w tej zasranej Polsce. Zapraszam do Uk , tu od 12 lat prowadzenia firmy nawet raz nie bylem w urzedzie. Firme zalozylem on-line po 3 miesiacach dzialalnosci. Tu urzednicy sa pomocni nikomu nie zalezy na niszczeniu biznesu tylko na pomaganiu w rozwoju. Moj kolega mial kontrole ze skarbowki - trwala 2 godziny - urzednicy grzecznie podziekowali i przeprosili za zamieszanie i tyle ich widzieli!
Sram na Polskich urzedasow , ma... rozwiń
Avatar
Emigrant / 10 kwietnia 2013 o 21:02
Ludzie co wy robicie w tej zasranej Polsce. Zapraszam do Uk , tu od 12 lat prowadzenia firmy nawet raz nie bylem w urzedzie. Firme zalozylem on-line po 3 miesiacach dzialalnosci. Tu urzednicy sa pomocni nikomu nie zalezy na niszczeniu biznesu tylko na pomaganiu w rozwoju. Moj kolega mial kontrole ze skarbowki - trwala 2 godziny - urzednicy grzecznie podziekowali i przeprosili za zamieszanie i tyle ich widzieli!
Sram na Polskich urzedasow , mam ich doleko w du***!!!
Avatar
Gość / 10 kwietnia 2013 o 12:07
[quote name='senator niezależny' timestamp='1364987448' post='753337']
Zanim na kogokolwiek w tym kraju POLACY zagłosujecie,czytajcie dokładnie życiorys,pochodzenie i cała historię kandydata,chodzi o to aby było więcej Polskości w Polsce.
[/quote]
Avatar
senator niezależny / 10 kwietnia 2013 o 10:59
[quote name='lelewdz' timestamp='1365444060' post='756389']
otóż to komuna jest cały czas po prostu w 89 sowieci dali przyzwolenie na delikatne złagodzenie i ucywilizowanie bo już dłużej w tej postaci nie dało by rady istnieć dalej ale dalej jest komuna. I to przez rostowskiego postępuję i pół/tuska ponieważ teraz prawo skarbowe idzie w tym kierunku aby przedsiębiorcę i osobę fizyczną zawsze można byo postawić w stan oskarżenia i zablokować konta zapier***ić pieniądze a dopiero ty jednostko musisz się bronić. I dlaczego o zablokowaniu rachunków decyduje jedna osoba je***y ku***szon naczelniczek to powinno przez jakieś gremium Sądowe decydowane. A nie los wielu ludzi na danym terenie zależy tylko i wyłącznie od widzi misie jednej osoby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest TOTALITARYZM Pół/dureń/tusk mówił że zrobi z tym porządek w programie wyborczym.
[/quote]Brawo,jeden rozsądny głos i jeden trzeżwo myślący,niestety mało nas,żydokomuna nas niszczy w majestacie prawa,które sami sobie i dla własnych potrzeb stworzyli na fundamentach stalinowskiej komuny
[quote name='lelewdz' timestamp='1365444060' post='756389']
otóż to komuna jest cały czas po prostu w 89 sowieci dali przyzwolenie na delikatne złagodzenie i ucywilizowanie bo już dłużej w tej postaci nie dało by rady istnieć dalej ale dalej jest komuna. I to przez rostowskiego postępuję i pół/tuska ponieważ teraz prawo skarbowe idzie w tym kierunku aby przedsiębiorcę i osobę fizyczną zawsze można byo postawić w stan oskarżenia i zablokować konta zapier***ić pieniądze a dopiero ty jednostko musisz się bronić. I ... rozwiń
Avatar
lelewdz / 10 kwietnia 2013 o 09:28
Możliwe też prowadzę działalność i przez to, że zatrudnienie osoby niesie ze sobą olbrzymie konsekwencje finansowe dla obu stron to też życzę sobie ludzi z działalnością aby było zwyczajnie taniej i w razie nagłego spadku zamówień możemy się rozejść bez bólu dla mnie. Sku***syny wykańczają wiele firm w ten sposób dla zwykłej satysfakcji. Czytałem o procesie realizacji filmu Układ zamknięty. Podczas zdjęć zgłosiło swoje historie trzystu ludzi z podobnymi przypadkami. Mieli dostać dotację z Polskiego
Instytutu Sztuki Filmowej i nie dostali bo godzi to w interesy żydków- komuchów- polityków- złodziei- ubeków-sbków te nazwy pasują do wielu tak zwanych elit parlamentarskich. GNOJE. Przecież interes Olewnika to chcieli przejąć SLD z tym chujowej marki aktorem Rutkowskim.
Możliwe też prowadzę działalność i przez to, że zatrudnienie osoby niesie ze sobą olbrzymie konsekwencje finansowe dla obu stron to też życzę sobie ludzi z działalnością aby było zwyczajnie taniej i w razie nagłego spadku zamówień możemy się rozejść bez bólu dla mnie. Sku***syny wykańczają wiele firm w ten sposób dla zwykłej satysfakcji. Czytałem o procesie realizacji filmu Układ zamknięty. Podczas zdjęć zgłosiło swoje historie trzystu ludzi z podobnymi przypadkami. Mieli dostać dotację z Polskiego
Instytutu Sztuki Filmowej i nie dos... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 75

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 0

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 0

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów 0 3

W sobotę otwarty ma być ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Ceny będą takie same jak w zeszłym sezonie. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że zarządcy ośrodka w końcu udało się znaleźć firmę, która tuż po sezonie zabierze się za wymianę wszystkich znajdujących się tutaj basenów

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości 0 10

Prawie 2 mln zł zapłaci miasto za utrzymanie wodotrysków na pl. Litewskim. Na taką kwotę opiewa umowa z firmą, która będzie się opiekować fontannami oraz oświetleniem placu. Samo oświetlenie wymaga napraw, bo nie wszystkie elementy iluminacji działają tak jak powinny. Kiedy usunięte będą usterki?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 1 6

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych