niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Zamość

Wybierz najlepszego policjanta Hrubieszowa

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 kwietnia 2010, 10:11
Autor: (lew)

Stowarzyszenie "Bezpieczny Powiat Hrubieszowski” i Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie zapraszają do udziału w plebiscycie na najlepszego policjanta powiatu hrubieszowskiego.

– Okazją jest 20 rocznica powołania do życia policji w III RP – informuje Zdzisław Kosakowski, prezes stowarzyszenia, które zainicjowało również nadanie miejscowej komendzie sztandaru.

Do 15 czerwca przyjmowane będą zaś głosy na najlepszego policjanta 20-lecia w powiecie hrubieszowskim.

Do plebiscytu zgłoszonych zostało 23 funkcjonariuszy czynnych zawodowo i będących już na emeryturze. Szczegóły na www.stowarzyszenie-bph.hru.pl.

Nadanie sztandaru i ogłoszenie wyników plebiscytu odbędzie się 17 lipca podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji w Hrubieszowie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
~gość~
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

~gość~
~gość~ (10 lipca 2010 o 19:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
bezpieczny Powiat Hrubieszowski tworzył Gierun ( ksywa wędrowniczek) Gałęzowski, Kosakowski. W plebiscycie wytypowano 23 najlepszych policjantów ostatniego 20 lecia z KPP Hrubieszów. Moim zdaniem to tylko emerytowany dożywotni kadrowy Kasperski wytypował swoich kumpli.Przecież był kiedyś Sekretarzem POP PZPR i prostował kręgosłupy. Czyni to dalej już jako emeryt służąc w KPP Hrubieszów, dożywotnio na stanowisku zaufanego kadrowego. Podobno wytypował do nagrody na najlepszego, emeryta Markiewicza też byłego sekretarza POP PZPR, emeryta Millera Wydział VI SB, pułkownika Gronkiewicza aktualnie z-ca KPP, który był krótko funkcjonariuszem Wydziału IV SB.Chyba w hrubieszowskiej jednostce czas na zmiany Panie Komendancie Wojewódzki. Chyba, że ta formacja jest najlepsza w kierowaniu tą jednostką. Może z tego powodu zamknięto całe centrum miasta od 16.07.2010 do 18.07.2010 godzina 22.00. Jako emeryci też służący kiedyś od 1989 roku w tej jednostce, pominięci w plebiscycie i nie zaproszeni na imprezkę, chyba nie jesteśmy jej godni. Byliśmy za uczciwi i szanowani przez mieszkańców. Obecnie na aucie. `Zapraszamy do Chłopa 23.07.2010 za 80 zeta od osoby. U nas nie będzie blokady. Pełna swoboda.
Rozwiń
Gość
Gość (28 kwietnia 2010 o 23:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
uważam że IPN działa słabo
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!