piątek, 15 grudnia 2017 r.

Zamość

Wybierz najlepszego sportowca i trenera powiatu hrubieszowskiego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 lutego 2011, 08:23
Autor: (lew)

Ewa Mizdal zdobyła tytuł najlepszego sportowca podczas ubiegłorocznego plebiscytu (Fot. Archiwum)
Ewa Mizdal zdobyła tytuł najlepszego sportowca podczas ubiegłorocznego plebiscytu (Fot. Archiwum)

Jeszcze tylko dzisiaj można wysłać pocztą albo dostarczyć do starostwa powiatowego w Hrubieszowie kupony z Dziennika Wschodniego z głosami na najlepszych sportowców i szkoleniowców powiatu hrubieszowskiego. Rozstrzygnięcie plebiscytu wkrótce.

W tym roku wybór jest szeroki, bo kandydatów do obu tytułów zgłoszono bardzo wielu.

Poniżej pełna lista.

Nasi kandydaci
Sportowcy: 1. Robert Baran (Unia Hrubieszów, podnoszenie ciężarów), 2. Karol Bobak (Płomień Spartan Nieledew, piłka nożna), 3. Dorota Chudzik (Unia, ciężary), 4. Wiktoria Ciesielczuk (Unia, lekka atletyka), 5. Szymon Drączkowski (Klub Modelarski Orlik Hrubieszów, modelarstwo), 6. Arkadiusz Dubiel (Unia, ciężary), 7. Iga Dyrda (Unia, ciężary), 8. Patryk Fijołek (Sekcja Karate Kyokushin Hrubieszów, karate), 9. Mateusz Florek (GLKS Jarosławiec, p.n.), 10. Adam Frąk (Altus Szychowice, p.n.), 11. Artur Gałan (Unia, ciężary), 12. Robert Gis (Huragan Hrubieszów, p.n.), 13. Maja Hojda (Unia, la), 14. Michał Jagiełło (LUKS Grześ Hrubieszów, unihokej), 15. Bogumił Jakubowski (Koło Szachowe SP nr 2 Hrubieszów, szachy), 16. Piotr Jabłoński (Kresy Dołhobyczów, piłka siatkowa), 17. Dominik Jaros (Unia, ciężary), 18. Tomasz Josse (Unia, la), 19. Damian Kaczanowski (Grześ, unihokej), 20. Dominik Kazan (Unia, p.n.), 21. Artur Kern (Unia, la), 22. Marcin Kondratiuk (Płomień Spartan, p.n.), 23. Marcin Kondziołka (Unia, ciężary), 24. Krzysztof Krupa (Kryształ Werbkowice, p.n.), 25. Patryk Krygiel (Unia, p.n.), 26. Grzegorz Kudrelek (Altus, p.n.), 27. Krzysztof Kusztykiewicz (UKS Grot Werbkowice, karate), 28. Mariusz Kycko (Kryształ, p.n.), 29. Sylwia Lalik (Unia, ciężary), 30. Wojciech Łysiak (Płomień Spartan, p.n.), 31. Jarosław Migas (Grześ, unihokej), 32. Ewa Mizdal (Unia, ciężary), 33. Adam Mrozowski (Grześ, unihokej), 34. Beata Oliwiak (WTZ Hrubieszów, tenis stołowy), 35. Marcin Pachniewski (niezrzeszony, brydż sportowy), 36. Mateusz Pańko (Unia, p.n.), 37. Anna Piasecka (Unia, ciężary), 38. Jacek Ptak (Huragan, p.n.), 39. Ewelina Pyrz (Unia, ciężary), 40. Jacek Raczyński (S. Karate Kyokushin Hrubieszów, karate), 41. Jakub Raczyński (S. Karate Kyokushin Hrubieszów, karate), 42. Bartłomiej Reszczyński (Kryształ, p.n.), 43. Konrad Salewski (Grześ, unihokej), 44. Adam Sarzyński (Unia, ciężary), 45. Michał Skorupski (S. Karate Kyokushin Hrubieszów, karate), 46. Grzegorz Sokołowski (Andoria Mircze, p.n.), 47. Marta Sołtys (Unia, ciężary), 48. Robert Suchodolski (Kryształ, p.n.), 49. Paweł Szostak (Unia, la), 50. Mateusz Ślązak (Unia, p.n.), 51. Józef Wąsiel (niezrzeszony, la), 52. Piotr Wielosz (Orlik, modelarstwo), 53. Patryk Węziński (Kresy, p.s.), 54. Grzegorz Wojtiuk (Koło Szachowe w Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie, szachy), 55. Jan Zderkiewicz (Stowarzyszenie "Hrubieszów na Rowerach”, kolarstwo), 56. Jakub Żygawski (Unia, p.n.).

Trenerzy: 1. Krzysztof Brudnowski (Kresy, p.s.), 2. Antoni Czerniak (Unia, ciężary), 3. Janusz Drozd (Altus, p.n.), 4. Robert Gis (Huragan, p.n.), 5. Andrzej Greszeta (Unia, ciężary), 6. Ryszard Jakubowski (szachy), 7. Jarosław Janicki (Płomień Spartan, p.n.), 8. Leszek Kryszczuk (Orlik, modelarstwo), 9. Andrzej Kulczyński (Unia, la), 10. Marcin Nowak (Unia, p.n.), 11. Zbigniew Sienicki (Andoria, p.n.), 12. Emil Strycharczuk (GLKS Jarosławiec, p.n.), 13. Jacek Szczyrba (Kryształ, p.n.), 14. Mirosław Szuper (Unia, p.n.), 15. Mieczysław Śliwiński (WTZ), 16. Franciszek Tarczuk (Kryształ, p.n.), 17. Leszek Tarnawski (Unia, ciężary), 18. Marek Wołos (Sekcja Karate Kyokushin Hrubieszów), 19. Zdzisław Wołos (Grot).

Zasady głosowania

* Kupony należy przesyłać naklejone na karty pocztowe lub w kopertach
* W jednej kopercie może znajdować się dowolna liczba kuponów
* Za ważny uważa się kupon, który:
– jest oryginalny (wycięty z "Dziennika Wschodniego”) i czytelnie wypełniony
– zawiera 10 nazwisk sportowców i 5 trenerów, którzy znaleźli się na oficjalnej liście kandydatów
– zostanie terminowo dostarczony do naszej redakcji (w przypadku kuponów nadesłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego – 28 lutego 2011 r.) bądź Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, ul. Narutowicza 34
* Zawodnik umieszczony na pierwszym miejscu na kuponie otrzymuje 10 pkt, drugi 9 pkt itd. aż do 1 pkt za dziesiąte miejsce
* Szkoleniowiec umieszczony na pierwszym miejscu na kuponie otrzymuje 5 pkt, drugi 4 pkt itd.
* O kolejności w końcowej klasyfikacji plebiscytu decyduje łączna suma punktów uzyskanych przez poszczególnych sportowców i trenerów na wszystkich nadesłanych ważnych kuponach
* W losowaniu nagród biorą udział tylko ważne kupony.
Nasz adres pocztowy: Redakcja Dziennika Wschodniego, ul. Wyszyńskiego 4, 22–400 Zamość, z dopiskiem na kopercie PLEBISCYT 2010
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!