Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

13 czerwca 2011 r.
15:11
Edytuj ten wpis

Wypadek w Łabuniach: Zderzenie audi i daewoo. Zginęła 25-latka

Autor: Zdjęcie autora ak
0 22 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Droga w Łabuniach na krajowej 17 jest zablokowana. Doszło tutaj do śmiertelnego wypadku. Na miejscu zginęła 25-letnia mieszkanka gminy Zamość.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o wypadku dostaliśmy na alarm24@dziennikwschodni.pl od naszego internauty.

- Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce właśnie przyjechały dwie karetki oraz dwa wozy straży pożarnej. Strażacy tną samochody żeby dostać się do ofiar. Policjanci powiedzieli że przez kilka godzin droga będzie zablokowana - relacjonuje internauta Krzysztof.

Do wypadku doszło po godz. 14. - Na prostej drodze czołowo zderzyło się daewoo espero z audi. Kierująca pierwszym pojazdem poniosła śmierć na miejscu - informuje Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji. Ranny został także kierowca audi. Przetransportowano go do szpitala.

Droga na tym odcinku była do zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy i kierowała ruchem. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i kierują na objazdy przez miejscowości Barchaczów i Zubowice.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Siwy / 17 czerwca 2011 o 19:34
[quote name='Gość' timestamp='1308130923' post='489778']
to przesiasc sie na rower
[/quote]

takie wlasnie wypowiedzi mnie irytuja.... powiem ci ze nie chcialbys spowodowac wypadku z samochodem, w ktorym znajdowala sie moja rodzina tak wiec pomysl zanim cos napiszesz glabie jeden.
Avatar
Roksana / 17 czerwca 2011 o 08:28
Ten kto tu pisze że poprawiała fryzure lub jakieś inne bzdury jest idiotą a nie człowikiem z rozumem ;/ Po co się wypowiadać jak się kogoś nie znało ;/ ?! ... Pomyślcie ludzie że czyta to rodzina i przyjaciele którzy ją znali i wiedzą że jezdziła ostrożnie ! Media tak samo pieprzą bzdury !
Avatar
marta / 15 czerwca 2011 o 22:45
[quote name='Rolnik1973' timestamp='1308132419' post='489786']
Pewnie fryzurę poprawiała przed lusterkiem i w szpilkach była. Szkoda ale takie życie.
[/quote]
znalam dziewczyne i wierz mi, ze byla dobrym kierowca. jezdzila dosc ostroznie. co bylo przyczyna tego nigdy sie nie dowiemy...
Avatar
marta / 15 czerwca 2011 o 22:40
agus, pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. to nie powinno sie tak skonczyc, to nie powinno sie stac....
Avatar
Rolnik1973 / 15 czerwca 2011 o 12:06
Pewnie fryzurę poprawiała przed lusterkiem i w szpilkach była. Szkoda ale takie życie.
Avatar
Gość / 15 czerwca 2011 o 11:42
[quote name='Siwy' timestamp='1308112441' post='489663']
Wielka tragedia ale teraz nasuwa sie pytanie. Czy to zdolnosci kierowcy czy stan techniczny wozu jakim jechal(a). Moglem to rownie dobrze jechac ja z naprzeciwka i jakis osiol mogl wjechac w moj samochod z moja rodzina.... £$%^*(*&&^ mac co ci ludzie robia na tych drogach!!!!!
[/quote]
to przesiasc sie na rower
Avatar
Siwy / 15 czerwca 2011 o 06:34
Wielka tragedia ale teraz nasuwa sie pytanie. Czy to zdolnosci kierowcy czy stan techniczny wozu jakim jechal(a). Moglem to rownie dobrze jechac ja z naprzeciwka i jakis osiol mogl wjechac w moj samochod z moja rodzina.... £$%^*(*&&^ mac co ci ludzie robia na tych drogach!!!!!
Avatar
Gość / 14 czerwca 2011 o 22:39
[img]http://ezamosc.pl/mambots/content/multithumb/images/1..stories.news.wypadek_labunie_1406.jpg[/img]
Avatar
Gość / 14 czerwca 2011 o 15:31
[size="7"][color="#FF0000"]NIE PRAWDA, ZLE WIDZIALES, ONA PROWADZILA DAEWOO ESPERO[/color][/size]
Avatar
ANDREASS / 14 czerwca 2011 o 14:53
>>>>>> TA DZIEWCZYNA KIEROWALA AUDI SAM TO WIDZIALEM >>>>>>>>
Avatar
Siwy / 17 czerwca 2011 o 19:34
[quote name='Gość' timestamp='1308130923' post='489778']
to przesiasc sie na rower
[/quote]

takie wlasnie wypowiedzi mnie irytuja.... powiem ci ze nie chcialbys spowodowac wypadku z samochodem, w ktorym znajdowala sie moja rodzina tak wiec pomysl zanim cos napiszesz glabie jeden.
Avatar
Roksana / 17 czerwca 2011 o 08:28
Ten kto tu pisze że poprawiała fryzure lub jakieś inne bzdury jest idiotą a nie człowikiem z rozumem ;/ Po co się wypowiadać jak się kogoś nie znało ;/ ?! ... Pomyślcie ludzie że czyta to rodzina i przyjaciele którzy ją znali i wiedzą że jezdziła ostrożnie ! Media tak samo pieprzą bzdury !
Avatar
marta / 15 czerwca 2011 o 22:45
[quote name='Rolnik1973' timestamp='1308132419' post='489786']
Pewnie fryzurę poprawiała przed lusterkiem i w szpilkach była. Szkoda ale takie życie.
[/quote]
znalam dziewczyne i wierz mi, ze byla dobrym kierowca. jezdzila dosc ostroznie. co bylo przyczyna tego nigdy sie nie dowiemy...
Avatar
marta / 15 czerwca 2011 o 22:40
agus, pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. to nie powinno sie tak skonczyc, to nie powinno sie stac....
Avatar
Rolnik1973 / 15 czerwca 2011 o 12:06
Pewnie fryzurę poprawiała przed lusterkiem i w szpilkach była. Szkoda ale takie życie.
Avatar
Gość / 15 czerwca 2011 o 11:42
[quote name='Siwy' timestamp='1308112441' post='489663']
Wielka tragedia ale teraz nasuwa sie pytanie. Czy to zdolnosci kierowcy czy stan techniczny wozu jakim jechal(a). Moglem to rownie dobrze jechac ja z naprzeciwka i jakis osiol mogl wjechac w moj samochod z moja rodzina.... £$%^*(*&&^ mac co ci ludzie robia na tych drogach!!!!!
[/quote]
to przesiasc sie na rower
Avatar
Siwy / 15 czerwca 2011 o 06:34
Wielka tragedia ale teraz nasuwa sie pytanie. Czy to zdolnosci kierowcy czy stan techniczny wozu jakim jechal(a). Moglem to rownie dobrze jechac ja z naprzeciwka i jakis osiol mogl wjechac w moj samochod z moja rodzina.... £$%^*(*&&^ mac co ci ludzie robia na tych drogach!!!!!
Avatar
Gość / 14 czerwca 2011 o 22:39
[img]http://ezamosc.pl/mambots/content/multithumb/images/1..stories.news.wypadek_labunie_1406.jpg[/img]
Avatar
Gość / 14 czerwca 2011 o 15:31
[size="7"][color="#FF0000"]NIE PRAWDA, ZLE WIDZIALES, ONA PROWADZILA DAEWOO ESPERO[/color][/size]
Avatar
ANDREASS / 14 czerwca 2011 o 14:53
>>>>>> TA DZIEWCZYNA KIEROWALA AUDI SAM TO WIDZIALEM >>>>>>>>
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 9

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 3

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria