Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

11 czerwca 2009 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Wypadek w Wielączy. Ranny został 17-latek

Autor: Zdjęcie autora (ak)
0 35 A A

Stan 17-latka z gminy Szczebrzeszyn jest ciężki. Chłopak trafił do szpitala w nocy ze środy na czwartek po tym, jak w Wielączy został potrącony przez przejeżdżający samochód.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 21.48. 17-latek stał na jezdni, a kierowca audi 20-latek z gminy Szczebrzeszyn po prostu go nie zauważył - poinformowała nas dzisiaj rano Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.

Wiadomo, że kierowca był trzeźwy. Od poszkodowanego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 czerwca 2009 o 21:06
Przepraszam, ale póki co wasze komentarze nie mają najmniejszego sensu. Niech sąd roztrzygnie, kto w tym wypadku jest mniej lub bardziej winny. Nikt w tej dyskusji nie jest obiektywny, więc nie rzucajcie kamieniami, bo to niczego nie zmieni i nikomu nie pomoże. Wszelkie oskarżenia i wyrzuty niech rozstrzygną się na ławie sądowej i w sumieniach osób, ktore brały udział w tym wypadku. Wysłuchajcie też prośby ze strony rodziny ofiary i darujcie sobie dalsze komentarze, bo wyrządzają one wiecej szkody niż komukolwiek pomagają.
Avatar
qwer / 15 czerwca 2009 o 20:10
weżcie dajcie spokój kierowcy!!
to nie jego wina ze chłopak mu wbiegł pod koła

nie wiem kto ale jakis kolega ktory szedł z nim pisał na tym forum ze widzili samochód to po kij wchodzilisci pod koła??
i mowicie ze to nie wasza wina!! brak słów!!
tak sie stało i i juz sie nie odstanie!!

kazdy chce zeby on wyzdrowiał, szkoda go!!

a wy nie musicie na niego (kierowce) pluc!!!! jak ryjek zginął to nie słyszałem zeby ktos bluzgał na panią wawrzyszko!! nikt! ani rodzice ryjka ani justyna!! a wy plujecie na prawo ilewo kto powie ze to wasza wian!!!

z tego co ja wiem to chcieliście przebiec przez szose i chłopak sie przestraszył sie i cofnął! a w tym momencie rafał zmienił pas zeby was wszystkich ominąć! to była sekunda!! jak by rafał nie zmienił pasa to by mógł chyba potrącic pozostałych 2 albo 3! a on chciał ominąc!! tyko sie wasz kolega cofnął

i nie gadajcie jak szybko jechał bo jak by jechał powyzej 100 to by juz chłapak nie zył.

a on walczy i wszyscy wierzą ze mu sie UDA!!
weżcie dajcie spokój kierowcy!!
to nie jego wina ze chłopak mu wbiegł pod koła

nie wiem kto ale jakis kolega ktory szedł z nim pisał na tym forum ze widzili samochód to po kij wchodzilisci pod koła??
i mowicie ze to nie wasza wina!! brak słów!!
tak sie stało i i juz sie nie odstanie!!

kazdy chce zeby on wyzdrowiał, szkoda go!!

a wy nie musicie na niego (kierowce) pluc!!!! jak ryjek zginął to nie słyszałem zeby ktos bluzgał na pan... rozwiń
Avatar
Ja / 15 czerwca 2009 o 00:05
Co wy wogole mowicie zatsanowcie sie nie ma zadnej winy kierowcy w tym znam obu i nie wydaje mi sie zeby kierowca jechal za szybko a z tym dawaniem w lape radze zamknac ryj!!!
Avatar
Monika_Koziołek_siostra / 14 czerwca 2009 o 22:22
W imieniu rodziny Marka. Najbliższych.
Bardzo proszę o zakończenie dodawania komentarzy na niniejszym forum. Proszę o uszanowanie naszego bólu i tragedii jaką teraz przeżywamy.
Mój brat leży w ciężkim stanie w szpitalu. Nie wiemy jak się to skończy choć pozostaje nam według niektórych tylko nadzieja i cud. I tą nadzieję mamy! Nie osądzamy, nie mamy czasu na rozważania kto ponosi winę.
To wielka tragedia zarówno dla nas jak i dla kierowcy. Również dla tych którzy choć tam byli - nie mogli pomóc. Tego nic nie zmieni. Mija 4 doba walki o życie Marka. Czekamy.
To nie są żarty, to nie jest temat do podejmowania go na internetowym forum. Jeśli kierowca zechce, może porozmawiać z kimś z najbliższej rodziny.Być może też pomoże w zrozumieniu w jak poważnym stanie jest teraz mój brat. Rozmowa, konfrontacja z tym co się stało niekiedy przynosi ulgę. Przyniosłaby też ulgę tym, którzy z zapartym tchem i nadzieją czekają na kolejną godzinę.
Nie zgadzam się również na oszczerstwa jakie są tu rzucane, domysły i oskarżenia będące tylko pożywką dla kłamstwa. Dla niezdrowej sensacji.
Uszanujcie nas, Marka.
Dziękuję wszystkim którzy do tej pory okazali nam nieocenione wsparcie.
Monika Koziołek
W imieniu rodziny Marka. Najbliższych.
Bardzo proszę o zakończenie dodawania komentarzy na niniejszym forum. Proszę o uszanowanie naszego bólu i tragedii jaką teraz przeżywamy.
Mój brat leży w ciężkim stanie w szpitalu. Nie wiemy jak się to skończy choć pozostaje nam według niektórych tylko nadzieja i cud. I tą nadzieję mamy! Nie osądzamy, nie mamy czasu na rozważania kto ponosi winę.
To wielka tragedia zarówno dla nas jak i dla kierowcy. Również dla tych którzy choć tam byli - nie mogli pomóc. Tego nic nie zmieni. M... rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2009 o 19:12
zgodze sie z tym ze trzeba dac sobie juz spokuj ,,kazdy napisal co mysli na ten temat i ok kazdy ma swoje zdanie .. trzeba teraz wierzyc ze Marek dojdzie do siebie .. wszyscy mu tego zyczymy
Avatar
Łukaszzzzzzz / 13 czerwca 2009 o 17:49
I chyba wystarczy już tych wszystkich komentarzy módlcie się żeby żył
Avatar
Łukaszzzzzzz / 13 czerwca 2009 o 17:36
ty , Kur...wa!!!! po pierwsze to on walczy o przeżycie , co to jeszcze mało , po drugie szedłem z nim i widziałem jak się do nas zbliżał samochód on też widział dlatego się cofnął , wiem że można jechać 90km/h po Wielączy ale to z daleka widać czy ktoś przechodzi przez jezdnie czy nie bo tam jest duża lampa na skrzyżowaniu a jeżeli ktoś przechodzi więc trzeba zwolnić a najbliższe przejście dla pieszych to jest aż pod kościołem to którędy mieliśmy przejść skrzydeł jeszcze nie mamy . A i nie gadaj że kierowca to ofiara bo tak się składa że kierowca żyje a Marek walczy o życie i na pewno mu się uda
ty , Kur...wa!!!! po pierwsze to on walczy o przeżycie , co to jeszcze mało , po drugie szedłem z nim i widziałem jak się do nas zbliżał samochód on też widział dlatego się cofnął , wiem że można jechać 90km/h po Wielączy ale to z daleka widać czy ktoś przechodzi przez jezdnie czy nie bo tam jest duża lampa na skrzyżowaniu a jeżeli ktoś przechodzi więc trzeba zwolnić a najbliższe przejście dla pieszych to jest aż pod kościołem to którędy mieliśmy przejść skrzydeł jeszcze nie mamy . A i nie gadaj że kierowca to ofiara bo tak s... rozwiń
Avatar
qwer / 13 czerwca 2009 o 08:10
a nie wiecie ze przy 90km/h tez mozna zabic?
na wielączy jest nie zabudowany wiec sie tyle jeżdzi!!
przeciez jak by jechał wiecej niz 100 to by chłopak nie przezył!
to nie gadajcie ze rafał szybko jechał! jak was tam nawet nie było.
jedno jest pewne chłopak przechodził w niedozwolonym miejscu.
nie widział ze samochód jedzie? przeciez tam widac samochody z daleka! a w nocy jeszcze lepiej widac bo widac świtła samochodu.
a ze kierowca był trzeżwy to tez o czymś świadczy!


zal mi was. ze plujecie na kierowce a nie widzicie ze to w sumie jest ofiara.
a nie wiecie ze przy 90km/h tez mozna zabic?
na wielączy jest nie zabudowany wiec sie tyle jeżdzi!!
przeciez jak by jechał wiecej niz 100 to by chłopak nie przezył!
to nie gadajcie ze rafał szybko jechał! jak was tam nawet nie było.
jedno jest pewne chłopak przechodził w niedozwolonym miejscu.
nie widział ze samochód jedzie? przeciez tam widac samochody z daleka! a w nocy jeszcze lepiej widac bo widac świtła samochodu.
a ze kierowca był trzeżwy to tez o czymś świadczy!

rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2009 o 01:45
dajcie sobie juz spokuj ..to jest nie potrzebne ,, najwazniejsze zeby Marek wrucił do zdrowia i tego mu życzmy .. i koniec
Avatar
aska BB / 13 czerwca 2009 o 00:05
To dobze ze znasz marka bo tak sie składa ze jestem mateusza nazyczoną i tez znam Marka a i jeszcze raz powiesz na mnie idiotka to sie z tobą policze guwnizu tylko pszyjdz do pawła albo marka to cie wyjebie pa:)
Avatar
Gość / 15 czerwca 2009 o 21:06
Przepraszam, ale póki co wasze komentarze nie mają najmniejszego sensu. Niech sąd roztrzygnie, kto w tym wypadku jest mniej lub bardziej winny. Nikt w tej dyskusji nie jest obiektywny, więc nie rzucajcie kamieniami, bo to niczego nie zmieni i nikomu nie pomoże. Wszelkie oskarżenia i wyrzuty niech rozstrzygną się na ławie sądowej i w sumieniach osób, ktore brały udział w tym wypadku. Wysłuchajcie też prośby ze strony rodziny ofiary i darujcie sobie dalsze komentarze, bo wyrządzają one wiecej szkody niż komukolwiek pomagają.
Avatar
qwer / 15 czerwca 2009 o 20:10
weżcie dajcie spokój kierowcy!!
to nie jego wina ze chłopak mu wbiegł pod koła

nie wiem kto ale jakis kolega ktory szedł z nim pisał na tym forum ze widzili samochód to po kij wchodzilisci pod koła??
i mowicie ze to nie wasza wina!! brak słów!!
tak sie stało i i juz sie nie odstanie!!

kazdy chce zeby on wyzdrowiał, szkoda go!!

a wy nie musicie na niego (kierowce) pluc!!!! jak ryjek zginął to nie słyszałem zeby ktos bluzgał na panią wawrzyszko!! nikt! ani rodzice ryjka ani justyna!! a wy plujecie na prawo ilewo kto powie ze to wasza wian!!!

z tego co ja wiem to chcieliście przebiec przez szose i chłopak sie przestraszył sie i cofnął! a w tym momencie rafał zmienił pas zeby was wszystkich ominąć! to była sekunda!! jak by rafał nie zmienił pasa to by mógł chyba potrącic pozostałych 2 albo 3! a on chciał ominąc!! tyko sie wasz kolega cofnął

i nie gadajcie jak szybko jechał bo jak by jechał powyzej 100 to by juz chłapak nie zył.

a on walczy i wszyscy wierzą ze mu sie UDA!!
weżcie dajcie spokój kierowcy!!
to nie jego wina ze chłopak mu wbiegł pod koła

nie wiem kto ale jakis kolega ktory szedł z nim pisał na tym forum ze widzili samochód to po kij wchodzilisci pod koła??
i mowicie ze to nie wasza wina!! brak słów!!
tak sie stało i i juz sie nie odstanie!!

kazdy chce zeby on wyzdrowiał, szkoda go!!

a wy nie musicie na niego (kierowce) pluc!!!! jak ryjek zginął to nie słyszałem zeby ktos bluzgał na pan... rozwiń
Avatar
Ja / 15 czerwca 2009 o 00:05
Co wy wogole mowicie zatsanowcie sie nie ma zadnej winy kierowcy w tym znam obu i nie wydaje mi sie zeby kierowca jechal za szybko a z tym dawaniem w lape radze zamknac ryj!!!
Avatar
Monika_Koziołek_siostra / 14 czerwca 2009 o 22:22
W imieniu rodziny Marka. Najbliższych.
Bardzo proszę o zakończenie dodawania komentarzy na niniejszym forum. Proszę o uszanowanie naszego bólu i tragedii jaką teraz przeżywamy.
Mój brat leży w ciężkim stanie w szpitalu. Nie wiemy jak się to skończy choć pozostaje nam według niektórych tylko nadzieja i cud. I tą nadzieję mamy! Nie osądzamy, nie mamy czasu na rozważania kto ponosi winę.
To wielka tragedia zarówno dla nas jak i dla kierowcy. Również dla tych którzy choć tam byli - nie mogli pomóc. Tego nic nie zmieni. Mija 4 doba walki o życie Marka. Czekamy.
To nie są żarty, to nie jest temat do podejmowania go na internetowym forum. Jeśli kierowca zechce, może porozmawiać z kimś z najbliższej rodziny.Być może też pomoże w zrozumieniu w jak poważnym stanie jest teraz mój brat. Rozmowa, konfrontacja z tym co się stało niekiedy przynosi ulgę. Przyniosłaby też ulgę tym, którzy z zapartym tchem i nadzieją czekają na kolejną godzinę.
Nie zgadzam się również na oszczerstwa jakie są tu rzucane, domysły i oskarżenia będące tylko pożywką dla kłamstwa. Dla niezdrowej sensacji.
Uszanujcie nas, Marka.
Dziękuję wszystkim którzy do tej pory okazali nam nieocenione wsparcie.
Monika Koziołek
W imieniu rodziny Marka. Najbliższych.
Bardzo proszę o zakończenie dodawania komentarzy na niniejszym forum. Proszę o uszanowanie naszego bólu i tragedii jaką teraz przeżywamy.
Mój brat leży w ciężkim stanie w szpitalu. Nie wiemy jak się to skończy choć pozostaje nam według niektórych tylko nadzieja i cud. I tą nadzieję mamy! Nie osądzamy, nie mamy czasu na rozważania kto ponosi winę.
To wielka tragedia zarówno dla nas jak i dla kierowcy. Również dla tych którzy choć tam byli - nie mogli pomóc. Tego nic nie zmieni. M... rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2009 o 19:12
zgodze sie z tym ze trzeba dac sobie juz spokuj ,,kazdy napisal co mysli na ten temat i ok kazdy ma swoje zdanie .. trzeba teraz wierzyc ze Marek dojdzie do siebie .. wszyscy mu tego zyczymy
Avatar
Łukaszzzzzzz / 13 czerwca 2009 o 17:49
I chyba wystarczy już tych wszystkich komentarzy módlcie się żeby żył
Avatar
Łukaszzzzzzz / 13 czerwca 2009 o 17:36
ty , Kur...wa!!!! po pierwsze to on walczy o przeżycie , co to jeszcze mało , po drugie szedłem z nim i widziałem jak się do nas zbliżał samochód on też widział dlatego się cofnął , wiem że można jechać 90km/h po Wielączy ale to z daleka widać czy ktoś przechodzi przez jezdnie czy nie bo tam jest duża lampa na skrzyżowaniu a jeżeli ktoś przechodzi więc trzeba zwolnić a najbliższe przejście dla pieszych to jest aż pod kościołem to którędy mieliśmy przejść skrzydeł jeszcze nie mamy . A i nie gadaj że kierowca to ofiara bo tak się składa że kierowca żyje a Marek walczy o życie i na pewno mu się uda
ty , Kur...wa!!!! po pierwsze to on walczy o przeżycie , co to jeszcze mało , po drugie szedłem z nim i widziałem jak się do nas zbliżał samochód on też widział dlatego się cofnął , wiem że można jechać 90km/h po Wielączy ale to z daleka widać czy ktoś przechodzi przez jezdnie czy nie bo tam jest duża lampa na skrzyżowaniu a jeżeli ktoś przechodzi więc trzeba zwolnić a najbliższe przejście dla pieszych to jest aż pod kościołem to którędy mieliśmy przejść skrzydeł jeszcze nie mamy . A i nie gadaj że kierowca to ofiara bo tak s... rozwiń
Avatar
qwer / 13 czerwca 2009 o 08:10
a nie wiecie ze przy 90km/h tez mozna zabic?
na wielączy jest nie zabudowany wiec sie tyle jeżdzi!!
przeciez jak by jechał wiecej niz 100 to by chłopak nie przezył!
to nie gadajcie ze rafał szybko jechał! jak was tam nawet nie było.
jedno jest pewne chłopak przechodził w niedozwolonym miejscu.
nie widział ze samochód jedzie? przeciez tam widac samochody z daleka! a w nocy jeszcze lepiej widac bo widac świtła samochodu.
a ze kierowca był trzeżwy to tez o czymś świadczy!


zal mi was. ze plujecie na kierowce a nie widzicie ze to w sumie jest ofiara.
a nie wiecie ze przy 90km/h tez mozna zabic?
na wielączy jest nie zabudowany wiec sie tyle jeżdzi!!
przeciez jak by jechał wiecej niz 100 to by chłopak nie przezył!
to nie gadajcie ze rafał szybko jechał! jak was tam nawet nie było.
jedno jest pewne chłopak przechodził w niedozwolonym miejscu.
nie widział ze samochód jedzie? przeciez tam widac samochody z daleka! a w nocy jeszcze lepiej widac bo widac świtła samochodu.
a ze kierowca był trzeżwy to tez o czymś świadczy!

rozwiń
Avatar
Gość / 13 czerwca 2009 o 01:45
dajcie sobie juz spokuj ..to jest nie potrzebne ,, najwazniejsze zeby Marek wrucił do zdrowia i tego mu życzmy .. i koniec
Avatar
aska BB / 13 czerwca 2009 o 00:05
To dobze ze znasz marka bo tak sie składa ze jestem mateusza nazyczoną i tez znam Marka a i jeszcze raz powiesz na mnie idiotka to sie z tobą policze guwnizu tylko pszyjdz do pawła albo marka to cie wyjebie pa:)
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 0

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 11

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 4

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 109 8

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 10

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!