Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

27 sierpnia 2012 r.
16:48
Edytuj ten wpis

Zamość: Latarnie to łatwy cel dla wandali

0 13 A A
 (Damian Samulak)
(Damian Samulak)

Punkty oświetleniowe na Plantach stały się ulubionym celem wandali. Policja wciąż poszukuje sprawców, a mieszkańcy unikają spacerów po zmroku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Lampy oświetleniowe zamontowano wiosną tego roku. Niewysokie (ok. 1,5 m), wyglądem przypominające wieżyczki wartownicze, miały oświetlać spacerowiczom drogę i dawać poczucie bezpieczeństwa.

Niestety, same stały się bezbronne wobec aktu wandalizmu. I to pomimo, że osiedle objęte jest monitoringiem zamojskiej straży miejskiej. Nieznani sprawcy powybijali klosze i powykręcali energooszczędne żarówki. W niektórych pozostały jeszcze odłamki szkła i powykrzywiane gniazda na żarówki.

– Uszkodzonych zostało 8 latarni na łączną kwotę 5700 zł. Prowadzimy dochodzenie. Za umyślne zniszczenie mienia grozi nawet do 5 lat więzienia – informuje Artur Rybak z wydziału kryminalnego KMP w Zamościu. Mieszkańcy nie kryją swojego niezadowolenia z powodu tej sytuacji – Przykry widok – komentuje jeden z przechodniów – zrobiono to dla ludzi, i jak widać, niektórzy nie potrafią tego w ogóle docenić. Komu to przeszkadzało? – pyta pan Marian.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie w Zamościu. Drugiego lipca policja odnotowała podobny incydent. Zniszczono wtedy 10 lamp na kwotę ponad 10 tys. zł. Sprawcami okazała się trójka nieletnich. W maju w Parku Miejskim zniszczono 6 latarni. Straty Urzędu Miasta przekroczyły 2400 zł.

Zamojski magistrat postawił w sumie 900 latarni w ramach dofinansowanego przez UE projektu "Zamość miasto UNESCO, Pomnik Historii RP Produktem Turystycznym Polskiej Gospodarki”, którego wartość wynosi 65 mln zł.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gfgfgf / 2 września 2012 o 02:49
Heh zgadza się, latarnie to już tylko pamiątka po Elpomierze który się rozpadł/rozpada obecnie .... a wykonali zgodnie z projektem, za jaja powiesić tego co to projektował i tych co projekt uzgodnili ;]
Avatar
Sabinek / 31 sierpnia 2012 o 14:43
Jak ma "charakterek", to raczej sobie koło nowego lokum ze dwie takie "latarenki" postawi, niż się wyprowadzi :P
Avatar
Olinka / 31 sierpnia 2012 o 11:52
[quote name='Sabinek' timestamp='1346394278' post='669038']

Masz rację. Że też komuś przyszło do głowy takie straszne stojaki nazywać latarniami! A jeśli chodzi o Twojego nowego sąsiada, to naturalnie mam przyjemność go nie znać, ale... niech mu się wygodnie mieszka.
[/quote]
Sabinek! Jak cię spotkam, to ukręcę ci uszy, albo wąs naderwę! Sąsiad gębę ma możliwą, ale charakterek...lepiej, niech się wyprowadzi!
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2012 o 11:50
[quote name='Sabinek' timestamp='1346394278' post='669038']

Masz rację. Że też komuś przyszło do głowy takie straszne stojaki nazywać latarniami! A jeśli chodzi o Twojego nowego sąsiada, to naturalnie mam przyjemność go nie znać, ale... niech mu się wygodnie mieszka.
[/quote]
Sabinek! Jak cię spotkam, to ukręcę ci uszy, albo wąs naderwę! Sąsiad gębę ma możliwą, ale charakterek...lepiej, niech się wyprowadzi!
Avatar
Sabinek / 31 sierpnia 2012 o 08:24
[quote name='Olinka' timestamp='1346311035' post='668788']
Ludzie! Wmówili wam, że to latarnie, a wy powielacie to pojęcie w swoich komentarzach. TE KOROMYSŁA SĄ TAK BRZYDKIE, ZE NIE MOGĘ NA NIE PATRZEĆ. Mieszkam w Zamościu od urodzenia i czegoś tak obrzydliwego nie widziałam, no może za wyjątkiem mojego nowego sąsiada.
[/quote]
Masz rację. Że też komuś przyszło do głowy takie straszne stojaki nazywać latarniami! A jeśli chodzi o Twojego nowego sąsiada, to naturalnie mam przyjemność go nie znać, ale... niech mu się wygodnie mieszka.
[quote name='Olinka' timestamp='1346311035' post='668788']
Ludzie! Wmówili wam, że to latarnie, a wy powielacie to pojęcie w swoich komentarzach. TE KOROMYSŁA SĄ TAK BRZYDKIE, ZE NIE MOGĘ NA NIE PATRZEĆ. Mieszkam w Zamościu od urodzenia i czegoś tak obrzydliwego nie widziałam, no może za wyjątkiem mojego nowego sąsiada.
[/quote]
Masz rację. Że też komuś przyszło do głowy takie straszne stojaki nazywać latarniami! A jeśli chodzi o Twojego nowego sąsiada, to naturalnie mam przyjemność go nie zn... rozwiń
Avatar
zmc / 30 sierpnia 2012 o 17:16
JA od razu wiedziałem ze się tak to skonczy. I mysle ze wiekszośc miała takie samo przeczucie ze to bedzie jedna wielka lipa i że półgłupki się tego czepią bo są po prostu za niskie. To tylko kawał żelastwa który szpeci jedynie planty a pomyslec ze tyle ladnych latarni jest a oni pewnie wzieli niezlą kase za projekt tego czegos wielcy "architekci"... Pan stasio w garazu by lepszą zespawal z kawałków metalu.
PS do portalu: powaliło was z tymi kodami bezpieczenstwa nie mozna tego odczytac!!!
JA od razu wiedziałem ze się tak to skonczy. I mysle ze wiekszośc miała takie samo przeczucie ze to bedzie jedna wielka lipa i że półgłupki się tego czepią bo są po prostu za niskie. To tylko kawał żelastwa który szpeci jedynie planty a pomyslec ze tyle ladnych latarni jest a oni pewnie wzieli niezlą kase za projekt tego czegos wielcy "architekci"... Pan stasio w garazu by lepszą zespawal z kawałków metalu.
PS do portalu: powaliło was z tymi kodami bezpieczenstwa nie mozna tego odczytac!!! rozwiń
Avatar
Olinka / 30 sierpnia 2012 o 09:17
Ludzie! Wmówili wam, że to latarnie, a wy powielacie to pojęcie w swoich komentarzach. TE KOROMYSŁA SĄ TAK BRZYDKIE, ZE NIE MOGĘ NA NIE PATRZEĆ. Mieszkam w Zamościu od urodzenia i czegoś tak obrzydliwego nie widziałam, no może za wyjątkiem mojego nowego sąsiada.
Avatar
YOYO / 28 sierpnia 2012 o 21:44
POWIEM TAK.JAKIEŚ 2 TYGODNIE TEMU SPOTYKAM DWÓCH INTELIGENTNYCH ZE STRAŻY MIEJSKIEJ I PYTAM SIĘ- PANOWIE JAK TO JEST ZE TE LATARNIE SĄ BITY W OBRĘBIE WASZYCH SUPER KAMER A W AMFITEATRZE TO NAWET ROZWALILI 2 POD SAMĄ KAMERĄ.A JEDEN BYSTRZAK POWIADA TAK - NIE JEST TAK ŁATWO DOBIEC Z RATUSZA POD PLANTY BO NAM ZAJMUJE TO (LICZYLIŚMY POWIADAJĄ ) 6 MINUT A JAK DOCHODZIMY(NIE DOBIEGNIEMY ) ICH JUŻ NIE MA.JA NA TO A SAMOCHÓD MACIE TAK CZY NIE TO I BIEGAĆ NIE TRZEBA.NA TO JEDEN Z BYSTRZAKÓW RZECZE WIE PAN TAK NAPRAWDĘ TO NIE NASZA WINA TYLKO TEGO ARCHITEKTA CO JE ZAPROJEKTOWAŁ BO SĄ ZA NISKIE .I TYLE Z NICH.ALE JAK KTOŚ ZLE ZAPARKUJE TO SĄ JUŻ PO MINUCIE I 6 MINUT IM NIE TRZEBA.

JESZCZE JEDNO TYCH LATARNI TO JUZ ROZWALILI NIE 6 ALE 26.A W PARKU TO WYMONTOWALI 40 BO WSZYSTKIE BYDŁO ZNISZCZYŁO.I O TYM TRZEBA NAPISAĆ I ZDJĘCIA ZAMIEŚCIĆ.POZDRAWIAM
POWIEM TAK.JAKIEŚ 2 TYGODNIE TEMU SPOTYKAM DWÓCH INTELIGENTNYCH ZE STRAŻY MIEJSKIEJ I PYTAM SIĘ- PANOWIE JAK TO JEST ZE TE LATARNIE SĄ BITY W OBRĘBIE WASZYCH SUPER KAMER A W AMFITEATRZE TO NAWET ROZWALILI 2 POD SAMĄ KAMERĄ.A JEDEN BYSTRZAK POWIADA TAK - NIE JEST TAK ŁATWO DOBIEC Z RATUSZA POD PLANTY BO NAM ZAJMUJE TO (LICZYLIŚMY POWIADAJĄ ) 6 MINUT A JAK DOCHODZIMY(NIE DOBIEGNIEMY ) ICH JUŻ NIE MA.JA NA TO A SAMOCHÓD MACIE TAK CZY NIE TO I BIEGAĆ NIE TRZEBA.NA TO JEDEN Z BYSTRZAKÓW RZECZE WIE PAN TAK NAPRAWDĘ TO NIE NASZA WINA TYLKO TEGO AR... rozwiń
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2012 o 08:26
problem nie polega na wandalach bo idijoci znajda sie zawsze, problem polega na tym ze to sie dzieje wlasnie w obrebie monitoringu, ktory jest obslugiwany przez wielce wyksztalcana straz miejska, ktora zapewne wlasnie jest na etapie czytania instrukcji obslugi....
Avatar
Jan / 28 sierpnia 2012 o 07:09
Niech włodarze miasta zainstalują kamery, tak jak jest w innych miastach i łobuzy będą sie miały na baczności
Avatar
gfgfgf / 2 września 2012 o 02:49
Heh zgadza się, latarnie to już tylko pamiątka po Elpomierze który się rozpadł/rozpada obecnie .... a wykonali zgodnie z projektem, za jaja powiesić tego co to projektował i tych co projekt uzgodnili ;]
Avatar
Sabinek / 31 sierpnia 2012 o 14:43
Jak ma "charakterek", to raczej sobie koło nowego lokum ze dwie takie "latarenki" postawi, niż się wyprowadzi :P
Avatar
Olinka / 31 sierpnia 2012 o 11:52
[quote name='Sabinek' timestamp='1346394278' post='669038']

Masz rację. Że też komuś przyszło do głowy takie straszne stojaki nazywać latarniami! A jeśli chodzi o Twojego nowego sąsiada, to naturalnie mam przyjemność go nie znać, ale... niech mu się wygodnie mieszka.
[/quote]
Sabinek! Jak cię spotkam, to ukręcę ci uszy, albo wąs naderwę! Sąsiad gębę ma możliwą, ale charakterek...lepiej, niech się wyprowadzi!
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2012 o 11:50
[quote name='Sabinek' timestamp='1346394278' post='669038']

Masz rację. Że też komuś przyszło do głowy takie straszne stojaki nazywać latarniami! A jeśli chodzi o Twojego nowego sąsiada, to naturalnie mam przyjemność go nie znać, ale... niech mu się wygodnie mieszka.
[/quote]
Sabinek! Jak cię spotkam, to ukręcę ci uszy, albo wąs naderwę! Sąsiad gębę ma możliwą, ale charakterek...lepiej, niech się wyprowadzi!
Avatar
Sabinek / 31 sierpnia 2012 o 08:24
[quote name='Olinka' timestamp='1346311035' post='668788']
Ludzie! Wmówili wam, że to latarnie, a wy powielacie to pojęcie w swoich komentarzach. TE KOROMYSŁA SĄ TAK BRZYDKIE, ZE NIE MOGĘ NA NIE PATRZEĆ. Mieszkam w Zamościu od urodzenia i czegoś tak obrzydliwego nie widziałam, no może za wyjątkiem mojego nowego sąsiada.
[/quote]
Masz rację. Że też komuś przyszło do głowy takie straszne stojaki nazywać latarniami! A jeśli chodzi o Twojego nowego sąsiada, to naturalnie mam przyjemność go nie znać, ale... niech mu się wygodnie mieszka.
[quote name='Olinka' timestamp='1346311035' post='668788']
Ludzie! Wmówili wam, że to latarnie, a wy powielacie to pojęcie w swoich komentarzach. TE KOROMYSŁA SĄ TAK BRZYDKIE, ZE NIE MOGĘ NA NIE PATRZEĆ. Mieszkam w Zamościu od urodzenia i czegoś tak obrzydliwego nie widziałam, no może za wyjątkiem mojego nowego sąsiada.
[/quote]
Masz rację. Że też komuś przyszło do głowy takie straszne stojaki nazywać latarniami! A jeśli chodzi o Twojego nowego sąsiada, to naturalnie mam przyjemność go nie zn... rozwiń
Avatar
zmc / 30 sierpnia 2012 o 17:16
JA od razu wiedziałem ze się tak to skonczy. I mysle ze wiekszośc miała takie samo przeczucie ze to bedzie jedna wielka lipa i że półgłupki się tego czepią bo są po prostu za niskie. To tylko kawał żelastwa który szpeci jedynie planty a pomyslec ze tyle ladnych latarni jest a oni pewnie wzieli niezlą kase za projekt tego czegos wielcy "architekci"... Pan stasio w garazu by lepszą zespawal z kawałków metalu.
PS do portalu: powaliło was z tymi kodami bezpieczenstwa nie mozna tego odczytac!!!
JA od razu wiedziałem ze się tak to skonczy. I mysle ze wiekszośc miała takie samo przeczucie ze to bedzie jedna wielka lipa i że półgłupki się tego czepią bo są po prostu za niskie. To tylko kawał żelastwa który szpeci jedynie planty a pomyslec ze tyle ladnych latarni jest a oni pewnie wzieli niezlą kase za projekt tego czegos wielcy "architekci"... Pan stasio w garazu by lepszą zespawal z kawałków metalu.
PS do portalu: powaliło was z tymi kodami bezpieczenstwa nie mozna tego odczytac!!! rozwiń
Avatar
Olinka / 30 sierpnia 2012 o 09:17
Ludzie! Wmówili wam, że to latarnie, a wy powielacie to pojęcie w swoich komentarzach. TE KOROMYSŁA SĄ TAK BRZYDKIE, ZE NIE MOGĘ NA NIE PATRZEĆ. Mieszkam w Zamościu od urodzenia i czegoś tak obrzydliwego nie widziałam, no może za wyjątkiem mojego nowego sąsiada.
Avatar
YOYO / 28 sierpnia 2012 o 21:44
POWIEM TAK.JAKIEŚ 2 TYGODNIE TEMU SPOTYKAM DWÓCH INTELIGENTNYCH ZE STRAŻY MIEJSKIEJ I PYTAM SIĘ- PANOWIE JAK TO JEST ZE TE LATARNIE SĄ BITY W OBRĘBIE WASZYCH SUPER KAMER A W AMFITEATRZE TO NAWET ROZWALILI 2 POD SAMĄ KAMERĄ.A JEDEN BYSTRZAK POWIADA TAK - NIE JEST TAK ŁATWO DOBIEC Z RATUSZA POD PLANTY BO NAM ZAJMUJE TO (LICZYLIŚMY POWIADAJĄ ) 6 MINUT A JAK DOCHODZIMY(NIE DOBIEGNIEMY ) ICH JUŻ NIE MA.JA NA TO A SAMOCHÓD MACIE TAK CZY NIE TO I BIEGAĆ NIE TRZEBA.NA TO JEDEN Z BYSTRZAKÓW RZECZE WIE PAN TAK NAPRAWDĘ TO NIE NASZA WINA TYLKO TEGO ARCHITEKTA CO JE ZAPROJEKTOWAŁ BO SĄ ZA NISKIE .I TYLE Z NICH.ALE JAK KTOŚ ZLE ZAPARKUJE TO SĄ JUŻ PO MINUCIE I 6 MINUT IM NIE TRZEBA.

JESZCZE JEDNO TYCH LATARNI TO JUZ ROZWALILI NIE 6 ALE 26.A W PARKU TO WYMONTOWALI 40 BO WSZYSTKIE BYDŁO ZNISZCZYŁO.I O TYM TRZEBA NAPISAĆ I ZDJĘCIA ZAMIEŚCIĆ.POZDRAWIAM
POWIEM TAK.JAKIEŚ 2 TYGODNIE TEMU SPOTYKAM DWÓCH INTELIGENTNYCH ZE STRAŻY MIEJSKIEJ I PYTAM SIĘ- PANOWIE JAK TO JEST ZE TE LATARNIE SĄ BITY W OBRĘBIE WASZYCH SUPER KAMER A W AMFITEATRZE TO NAWET ROZWALILI 2 POD SAMĄ KAMERĄ.A JEDEN BYSTRZAK POWIADA TAK - NIE JEST TAK ŁATWO DOBIEC Z RATUSZA POD PLANTY BO NAM ZAJMUJE TO (LICZYLIŚMY POWIADAJĄ ) 6 MINUT A JAK DOCHODZIMY(NIE DOBIEGNIEMY ) ICH JUŻ NIE MA.JA NA TO A SAMOCHÓD MACIE TAK CZY NIE TO I BIEGAĆ NIE TRZEBA.NA TO JEDEN Z BYSTRZAKÓW RZECZE WIE PAN TAK NAPRAWDĘ TO NIE NASZA WINA TYLKO TEGO AR... rozwiń
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2012 o 08:26
problem nie polega na wandalach bo idijoci znajda sie zawsze, problem polega na tym ze to sie dzieje wlasnie w obrebie monitoringu, ktory jest obslugiwany przez wielce wyksztalcana straz miejska, ktora zapewne wlasnie jest na etapie czytania instrukcji obslugi....
Avatar
Jan / 28 sierpnia 2012 o 07:09
Niech włodarze miasta zainstalują kamery, tak jak jest w innych miastach i łobuzy będą sie miały na baczności
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 0 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 0 1

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 2 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 5 2

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 19 10

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!