piątek, 23 marca 2018 r.

Zamość

Zamość. Piknik rodzinny "Sąsiedzi z Zamoyskiego"

Dodano: 18 maja 2015, 15:18
Autor: opr. pab

W niedzielę 24 maja, na terenach zielonych Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu, odbędzie się plenerowa impreza pod hasłem "Sąsiedzi z Zamoyskiego".

Piknik rozpocznie się w południe i trwać będzie do późnych godzin wieczornych, ale już od godziny 9 Klub Honorowych Dawców Krwi „Osiedlowy” przy SM Zamoyskiego będzie prowadził akcję zbiórki krwi.

Dla najmłodszych zostały przygotowane m.in.: akcja edukacyjno-artystyczna „Pat i Mat segregują śmieci”, strefa aktywności fizycznej oraz animacja teatralna grupy MIA z Warszawy – „Pipi i piraci”.

Każdy dorosły z pewnością też znajdzie coś dla siebie na najróżnorodniejszych stoiskach tematycznych – od modelarni i Aeroklubu Ziemi Zamojskiej poprzez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne i Pracownię „Negatyw” po stoisko Książnicy Zamojskiej (możliwość wymiany książek) czy Szwadron Ziemi Zamojskiej (prezentacja grupy ułanów na koniach).

Stoiska tematyczne zaprezentują także: Stowarzyszenie „Abrakadabra”, Stowarzyszenie „Zamojskie Centrum Wolontariatu”. Wszyscy zapewne chętnie spotkają się ze swoimi „Sąsiadami z pasją”, którzy będą prezentowali się podczas pikniku.

Ponadto odbędzie się sportowy turniej sąsiedzki, który poprowadzą studenci Wydziału Turystyki i Rekreacji PWSZ w Zamościu, quizy z nagrodami, występy chórów Rezonans i Starsza Paka z „Okrąglaka”, koncert w wykonaniu studentów PWSZ oraz Marii Adamczyk i Tadeusza Flora. Wieczorem -  zabawa taneczna przy muzyce zespołu Waldemara Skóry. Imprezę zakończy pokaz Teatru Ognia „Utopia” – „Fire Show”.

Czytaj więcej o: Zamość
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!