Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

10 lipca 2012 r.
9:37
Edytuj ten wpis

Zmarł, bo żona przywiązała go sznurkiem za szyję do kaloryfera?

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 13 A A
Szpital powiadomił o całym zdarzeniu policję. 40-letnia żona została zatrzymana. (Archiwum)
Szpital powiadomił o całym zdarzeniu policję. 40-letnia żona została zatrzymana. (Archiwum)

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 43-letniego mieszkańca Frampola. Jedna z hipotez: żona przywiązała go sznurkiem za szyję do kaloryfera.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wiadomość o tajemniczej śmierci mężczyzny policja przekazała we wtorek rano w skrócie informacji z danego dnia przesyłanym każdego poranka dziennikarzom.

– Policjanci zatrzymali 40-latkę z Frampola, która przywiązała swojego pijanego męża sznurkiem za szyję do kaloryfera, a gdy ten stracił przytomność powiadomiła pogotowie ratunkowe. Mężczyzna zmarł w szpitalu – przeczytaliśmy w komunikacie.

Chwilę później więcej szczegółów podał nam podkom. Tomasz Kasprzyk z policji w Biłgoraju, która zajmuje się sprawą. Małżeństwo mieszkańców Frampola w nocy z piątku na sobotę spożywało w domu alkohol. – W pewnym momencie małżonkowie się pokłócili – relacjonuje podkom. Kasprzyk.

– W kotłowni, do której zeszli, doszło do awantury. Kobieta zaczęła zaciskać ręce na szyi męża. Gdy ten upadł na ziemię, poszła po sznurek i przywiązała go nim za szyję do kaloryfera – dodaje.

Jak zeznała policjantom, po pewnym czasie przecięła sznurek i "uwolniła” męża. – Ten wyszedł z domu. Ale wrócił jeszcze bardziej pijany – mówi Kasprzyk. – Żona razem z córką położyły go do łóżka w pokoju, w którym zwykle spał. I ponownie przywiązała go sznurkiem, tym razem do szafy.

Rano do pokoju weszła córka. – Zaczęła wołać mamę, bo "tata się nie rusza” – relacjonuje podkom. Kasprzyk. Kobiety wezwały pogotowie. Reanimacja 43-letniego mężczyzny trwała godzinę. Został zabrany do szpitala. Zmarł tam w sobotę ok. godz. 17.

W poniedziałek szpital powiadomił o całym zdarzeniu policję. Kilka godzin po pierwszej informacji, śledczy nabrali wody w usta. – Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 43-letniego mieszkańca Frampola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zgonu mężczyzny przyczyniła się jego żona – czytamy w oficjalnym komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Ale już bez szczegółów.
– Jest prowadzone śledztwo w tej sprawie, które ma wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia – ucina podkom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej KWP.

– Ujawnienie przez policję okoliczności zdarzenia nastąpiło w sposób nieuprawniony – mówi Zbigniew Reszczyński, szef Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju, która zajmuje się sprawą. – Trwają czynności w tej sprawie. Informowanie o jakichkolwiek okolicznościach jest przedwczesne.

– Jedynym faktem jest śmierć mężczyzny, która nastąpiła na skutek powieszenia – dodaje Reszczyński. Ale śledczy wcale nie przesądzają, czy było to samobójstwo, czy ktoś się do tego przyczynił. Prok. Reszczyński zdementował też policyjną informację, że żona mężczyzny usłyszała zarzut "spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć”. – Została jedynie przesłuchana w charakterze podejrzanej – ucina. Więcej szczegółów mamy poznać w środę.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Hanna / 28 września 2014 o 20:59

Dobrze zrobiła ! Przynajmniej ma teraz kobieta spokój.

Avatar
adam / 12 lipca 2012 o 17:51
[quote name='ja' timestamp='1341907461' post='647325']
zmarł 'z przywiązania sznurkiem'? raczej zatruł się zbyt dużą ilością alkoholu
[/quote]
widac, że w dzieciństwie dużo alkoholu miałaś/łeś w rodzinnym domu...a teraz brak ci szacunku dla zmarłego (nie ważne czy pijak) sam się nie powiesił
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 15:29
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
obserwator / 12 lipca 2012 o 04:26
Nie ma nad kim rozpaczać - JEDNEGO PIJAKA MNIEJ !!!
Avatar
Ewa / 11 lipca 2012 o 20:51
mogła po prostu wezwać policję jak się awanturował, a nie wiązać go! kto tak postępuje? Może jakiegoś zatoru dostał?...nie ważne pijak, nie pijak...szkoda człowieka. Kobiety też mi szkoda, bo chyba nie wiedziała co robi, a teraz do końca życia będzie za nim tęsknić i obwiniać się za jego przedwczesne odejście.
Avatar
lubię piwo / 11 lipca 2012 o 02:17
[size=5]Ale patologia - ja p i e r d o l ę!![/size]
Avatar
bolek / 10 lipca 2012 o 13:58
Rano do pokoju weszła córka. – Zaczęła wołać mamę, bo „tata się nie rusza” – relacjonuje podkom. Kasprzyk. Kobiety wezwały pogotowie. Reanimacja 43-letniego mężczyzny trwała godzinę. Został zabrany do szpitala. Zmarł tam w sobotę ok. godz. 17. Co ma do tego wiązanie sznurkiem przecież nieboszczyka nie trzymali by od rana w szpitalu przez conajmniej 8 godzin , zatem to szpital winny jest smierci .................
Avatar
Teofil / 10 lipca 2012 o 11:59
Małżeńska zabawa w "bondage" wymknęła się spod kontroli
Avatar
Kasia / 10 lipca 2012 o 10:45
Jakie życie taka....żona i taka śmierć.
Avatar
Gość / 10 lipca 2012 o 10:39
Nie wydaje mi się, by był jakiś związek między przywiązaniem do szafy, a zejściem denata.
Avatar
Hanna / 28 września 2014 o 20:59

Dobrze zrobiła ! Przynajmniej ma teraz kobieta spokój.

Avatar
adam / 12 lipca 2012 o 17:51
[quote name='ja' timestamp='1341907461' post='647325']
zmarł 'z przywiązania sznurkiem'? raczej zatruł się zbyt dużą ilością alkoholu
[/quote]
widac, że w dzieciństwie dużo alkoholu miałaś/łeś w rodzinnym domu...a teraz brak ci szacunku dla zmarłego (nie ważne czy pijak) sam się nie powiesił
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 15:29
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
obserwator / 12 lipca 2012 o 04:26
Nie ma nad kim rozpaczać - JEDNEGO PIJAKA MNIEJ !!!
Avatar
Ewa / 11 lipca 2012 o 20:51
mogła po prostu wezwać policję jak się awanturował, a nie wiązać go! kto tak postępuje? Może jakiegoś zatoru dostał?...nie ważne pijak, nie pijak...szkoda człowieka. Kobiety też mi szkoda, bo chyba nie wiedziała co robi, a teraz do końca życia będzie za nim tęsknić i obwiniać się za jego przedwczesne odejście.
Avatar
lubię piwo / 11 lipca 2012 o 02:17
[size=5]Ale patologia - ja p i e r d o l ę!![/size]
Avatar
bolek / 10 lipca 2012 o 13:58
Rano do pokoju weszła córka. – Zaczęła wołać mamę, bo „tata się nie rusza” – relacjonuje podkom. Kasprzyk. Kobiety wezwały pogotowie. Reanimacja 43-letniego mężczyzny trwała godzinę. Został zabrany do szpitala. Zmarł tam w sobotę ok. godz. 17. Co ma do tego wiązanie sznurkiem przecież nieboszczyka nie trzymali by od rana w szpitalu przez conajmniej 8 godzin , zatem to szpital winny jest smierci .................
Avatar
Teofil / 10 lipca 2012 o 11:59
Małżeńska zabawa w "bondage" wymknęła się spod kontroli
Avatar
Kasia / 10 lipca 2012 o 10:45
Jakie życie taka....żona i taka śmierć.
Avatar
Gość / 10 lipca 2012 o 10:39
Nie wydaje mi się, by był jakiś związek między przywiązaniem do szafy, a zejściem denata.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 6 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 4 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0