- Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crosowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały - zachęcają organizatorzy.
W programie skoki na wysokość 12 metrów, karkołomne, niezwykle ryzykowne i akrobatyczne ewolucje na motocyklu, manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi, przejazdy przez płonące ściany. Bilety: 30 i 20 zł. Kasa czynna na godzinę przed imprezą.
Międzyrzec Podlaski. Kaskaderzy w ogniu
Na Stadion Miejski w Międzyrzecu Podlaskim zapraszają w piątek (15 sierpnia) organizatorzy widowiskowego show. O godz. 19 zacznie się pokaz jednego z europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych.
- 14.08.2014 20:30

Reklama













Komentarze