Jak poinformowała dzisiaj policja, udało się zatrzymać dwóch młodych ludzi, którzy bez powodu zniszczyli opony w zaparkowanym przy drodze renault.
(sad)
13.01.2009 20:18
Zatrzymani, to dwaj 19-latkowie: Andrzej D. i Marek M. Obaj są mieszkańcami Korolówki. Funkcjonariuszom przyznali, że to oni, w niedzielę poprzecinali nożem opony samochodu w Korolówce w gminie Włodawa.
- Nie potrafili wytłumaczyć, co nimi kierowało - mówi Andrzej Wołos, rzecznik prasowy włodawskiej policji. - Jedyne, co mieli na swoje usprawiedliwienie, to fakt, że gdy dopuścili się tego wybryku, byli pijani.
Właścicielka zniszczonego samochodu 23-letnia mieszkanka gminy Włodawa, nawet nie przypuszczała, że jej wizyta u znajomych zakończy się w tak nieoczekiwany sposób. Swoje auto zaparkowała przy drodze, w pobliżu posesji, którą miała odwiedzić. Gdy po kilkudziesięciu minutach wróciła do samochodu zauważyła, że w żadnym z kół nie ma powietrza. Kobieta wezwała policję.
Na ślad sprawców zniszczeń wpadli nazajutrz dzielnicowi z Włodawy.
- Jak ustalono w niedzielę młodzieńcy pili alkohol - mówi Wołos. - Wieczorem wyszli się przejść. Idąc ulicą zauważyli zaparkowany przy drodze samochód. Jeden z mężczyzn przebił nożem trzy opony. Czwartą uszkodził drugi 19 latek.
Obydwaj mężczyźni zdecydowali się dobrowolnie poddać karze. Zobowiązali się także do naprawienia szkody.
Podziel się
Oceń
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Zaloguj się aby dodać komentarz.
Komentarze