W piątek przed godz. 15 mieszkaniec Michalowa został potrącony przez nieznany pojazd. Kierowca odjechał z miejsca, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. 50-latek z poważnym urazem głowy i złamaną nogą trafił do szpitala.
- Operacyjne ustalenia śledczych z komisariatu w Szczebrzeszynie doprowadziły do zatrzymania 22-letniej mieszkanki gm. Sułów podejrzewanej o spowodowanie wypadku. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Na terenie jej posesji ujawniono samochód, którym kierowała w momencie zdarzenia. To osobowy opel na angielskich numerach rejestracyjnych. Pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu. Dziś kobieta zostanie przesłuchana - poinformowała podinsp. Joanna Kopeć z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
Zatrzymana kobieta zostanie dziś przesłuchana. Grozi jej do 4,5 roku więzienia.
Do 4,5 roku pozbawienia wolności za potrącenie pieszego i ucieczkę dla mieszkanki gm. Sułów
Nieznany sprawca, który w piątek po południu w Michalowie potrącił pieszego i odjechał z miejsca nie udzielając mu pomocy, został zatrzymany przez policjantów ze Szczebrzeszyna. To 22-letnia mieszkanka gm. Sułów, która trafiła już do policyjnego aresztu.
- 10.09.2014 09:52

Reklama












Komentarze