Uczniowie musieli wykazać się sprytem, pomysłowością i wiedzą ogólną, aby zdobyć punkty i zwyciężyć w rywalizacji. Uczestniczyli w zabawach sportowych, plastycznych i weryfikujących wiadomości. Uczniowie rywalizowali ale i współpracowali ze sobą.
Grupa, która zwyciężyła otrzymała słodki poczęstunek, a wszyscy uczniowie złożyli uroczystą przysięgę i z tzw. kotów stali się pełnoprawnymi gimnazjalistami.
Trudna droga do pokonania - z "kota gimnazjalista
Jak co roku samorząd uczniowski w Zespole Szkół nr 5 przygotował gry i zabawy integracyjne dla pierwszoklasistów.
- Katarzyna Bujak
- 03.10.2014 19:28

Data dodania:
03.10.2014 19:28
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze