Call of Duty: Black Ops. Pierwszy film już w sieci
Pojawił się zgodnie z zapowiedziami twórców. Nie wiele wyjaśnia, ale przynajmniej wiadomo o gdzie będzie się rozgrywać akcja następczyni najlepiej sprzedającej się gry w historii świata.
- 03.05.2010 00:15
Co widać na filmie? Mnóstwo akcji, mnóstwo wybuchów. Tego również można było się spodziewać. Zresztą, zobaczcie sami:
W sum ie najważniejsze jest to, co na końcu, czyli data wydania: 9 listopada tego roku. Znając podejście do sprawy wydawcy - koncernu Activision – tego dnia zobaczymy na pólkach grę.
I tu pojawia się problem. Twórcy poprzedniego Call of Duty, Modern Warfare 2, czyli studio Infinity Ward, tego właśnie miało dość. Kilka miesięcy po wydaniu hitu, twórcy i większość pracowników Infinity Ward opuściło firmę twierdząc, że chcą robić coś innego, a nie tylko tłuc kolejne CoD\'y, do czego miało ich zmuszać właśnie Activision licząc na kosmiczne zyski.
Obecnie kilka spraw jest w sądzie, obie strony walczą o wielkie odszkodowania, a studio Treyarch pracuje nad nowym Call of Duty (wcześniej zrobili m.in. Call of Duty: World at War).
Call of Duty: Black Ops koncentruje się na działaniach tajnych oddziałów działających w najbardziej zapalnych punktach świata. Zazwyczaj za liniami wroga. Patrząc na film trudno uznać ich działania za ciche, ale to w końcu tylko gra.
Z kolejnych – niepotwierdzonych – informacji, jakie pojawiły się w sieci wynika, że będziemy działać w czasach zimnej wojny: w Wietnamie (wedle jednej z wcześniejszych informacji cała gra miała toczyć się w czasie wojny wietnamskiej) i na Kubie.
Więcej (choć na razie nie wiele) na oficjalnej stronie gry: http://callofduty.com/blackops
Reklama













Komentarze