Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Monty Python: Ministerstwo Głupich Gier już działa

Działa i będą z tego gry o najsłynniejszej grupie komików na świecie. Gry będą na Facebooka i są tworzone na podstawie skeczy zwariowanych Brytyjczyków.
Procesem twórczym zajmuje się firma Zattikka, która prawa do tworzenia gier z Pythonami kupiła. Teraz ujawniono pierwszą grę - The Ministry of Silly Games (Ministerstwo Głupich Gier), a zapisy na beta testy tej produkcji już ruszyły (szczegóły tutaj). O czym ma być gra? Celem gracza – po tym, jak stworzy swoją postać – będzie naprawa silnika stojącego w centrum tytułowego ministerstwa. Do tego będą potrzebne narzędzia, które będzie można zdobyć w różnych minigierkach. Trudno na razie wyrokować, czy ta gra (i następne) będą tylko próba zdyskontowania legendy Monty Pythona, czy rzeczywiście ciekawymi grami. W każdym razie wszystkie produkcje mają być dostępne za darmo na Facebooku (choć za prawdziwe pieniądze będzie można kupować różne przedmioty).

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama