Reklama
Pożegnanie Mirosława Olszówki dziś w bazylice Dominikanów. Jutro pogrzeb
Uroczystość pożegnalna Mirka Olszówki w bazylice Dominikanów na Starym Mieście w Lublinie rozpocznie się o godz. 14.30 i potrwa do 16. Pogrzeb jutro o godz. 15 na cmentarzu przy ul. Lipowej.
- (sz)
- 08.12.2010 11:57
Przed jutrzejszą ceremonią na cmentarzu w bazylice Dominikanów odprawiona zostanie msza pogrzebowa. Rozpocznie się o godz. 13.
Mirosław Olszówka zmarł 30 listopada w Warszawie. Miał 50 lat. Był ciężko chory, czekał na przeszczep wątroby. Kilka godzin przed śmiercią Mirek Olszówka jeszcze rozmawiał przez telefon o kolejnej edycji festiwalu \"Inne brzmienia”.
Był m.in. menagerem Voo-Voo i pomysłodawcą \"Floty zjednoczonych sił”. Zawdzięczamy mu wiele cyklicznych wydarzeń muzycznych. Wystarczy wspomnieć Festiwal Filmu i Sztuki \"Dwa Brzegi” w Kazimierzu i Janowcu, czy Art\'n\'Music Festival \"Inne Brzmienia” w Lublinie.
– Przez 16 lat z górą wiele wymyślił i zbudował. Będzie Go nam brak. Ale nie mówimy \"żegnaj” – napisali na swojej stronie internetowej członkowie zespołu Voo-Voo.
Data dodania:
08.12.2010 11:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze