Reklama
Inwestycje w Lublinie: Nowe wydatki w budżecie
Znamy już kolejne inwestycje, które mają się znaleźć w przygotowywanej przez prezydenta autopoprawce do projektu budżetu miasta na 2011 rok.
- 06.01.2011 20:07
Wiadomo już, że będą fundusze na rozpoczęcie budowy szkoły na Sławinie, remont sali sportowej Zespołu Szkół Elektronicznych przy Wojciechowskiej oraz podobnego obiektu w Gimnazjum nr 1, a także na uruchomienie budowy basenu dla kompleksu szkolnego przy ul. Roztocze. Dodatkowe 100 tys. zł ma też trafić na leczenie stomatologiczne uczniów.
Prezydent ma też dopisać dodatkowe pieniądze na przedłużenie ul. Związkowej do ul. Walecznych, oświetlenie ul. Cienistej oraz części Krężnickiej, a także chodnika prowadzącego od sklepu Merkury przy Samsonowicza do przystanku przy Romera. Autopoprawka zostanie przygotowana do połowy stycznia.
Data dodania:
06.01.2011 20:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze