To dobra wiadomość dla tych, których interesują darmowe gry MMO. I bardzo dobra dla tych, którzy już w Rappelz grają.
RAD
31.03.2011 16:04
Premierę nowego rozszerzenia do darmowej gry MMO utrzymanej w klimacie dark fantasy, czyli Rappelz, zapowiedziano na dzisiejsze późne popołudnie.
W Zasłonie mroku znajdziemy nowych loch Malebrott (dla graczy na poziomie co najmniej 138) pełen stworów i potworów. Na szczęście w lochu możemy liczyć na pomoc Demonicznej Dziewczyny.
Kolejna nowość to Lodowa Wyspa (dla graczy na poziomie 130). Tu również nie zabraknie maszkar marzących o skróceniu naszego żywota. Jednak naszym głównym zadaniem będzie tu zbadanie historii wyspy. Nagrodą jest zaś nowy chowaniec: uwięziona w głębinach Jeziora Żalu piękna i niebezpieczna Gerda.
I tak dochodzimy do jeszcze jednej nowości: zmieniono System Chowańców dodając doń Farmę Bestii. Tu można zostawić swojego chowańca, by właściciel farmy zajął się podniesieniem jego poziomu.
Podziel się
Oceń
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Zaloguj się aby dodać komentarz.
Komentarze