Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

\"Olimpia” w Warsztatach Kultury

W poniedziałek i wtorek (11-12.04) ostatnie spotkania z w ramach cyklu \"Kino bez barier”.
\"Olimpia” w Warsztatach Kultury
Poświęcony montażowi blok tematyczny, podczas którego można było zobaczyć najważniejsze dokumenty polskiej i światowej kinematografii, kończy się projekcją dwóch części \"Olimpii” Leni Riefenstahl. To dokument olimpiadzie sportowej, która odbyła się w 1936 roku w nazistowskim Berlinie. Pod względem technicznym prezentuje mistrzostwo montażu i perfekcję posługiwania się kamerą. Początek– godz. 18. Po projekcji dyskusję na temat filmu poprowadzi Henryk Urban. Wstęp wolny. 12 kwietnia - \"Olympia”, I część, reż. Leni Riefenstahl, 1936 r., czas 126 min. 13 kwietnia 2011, \"Olympia”, II część, reż. Leni Riefenstahl, 1936 r., czas 100 min.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama