Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

DiRT 3: Dziś premiera

Dla wielu nie ma lepszej serii rajdowej. DiRT 3 nie zmieni tej opinii. Jest wszystko to, co w poprzednich odsłonach plus sporo nowości.
DiRT 3: Dziś premiera
DiRT 3
Ponad 100 tras czyli dwa razy więcej niż w DiRT 2. Tory uliczne, klasyczne odcinki rajdowe – od szutrów w Finlandii po Monte Carlo. Do tego mnóstwo aut. Od najnowszych po legendarne potwory z grypy B: Lancia Delta S4, Audi Quattro S1, Ford RS200, czy Metro 6R4. Są tez i starsze rajdówki: Lancia Stratos i Mini Cooper S. Nie zabrakło peugeota 205, Subaru Imprezy Toyoty Celici czy najnowszych fordów i citroenów.
Jednak najciekawszą nowością są chyba zawody związane z Kenem Blockiem: Gymkhana. Sam Block zresztą mocno udzielał się przy pracach nad grą, a efekty są spektakularne. Gymkhana to coś w rodzaju placu zabaw pełnego przeszkód:
Jak zawsze w przypadku samochodowych gier od Codemaster nie można narzekać ani na model jazdy i zniszczeń, ani na oprawę graficzną, Ta ostatnia pociąga za sobą jednak spore wymagania sprzętowe. Minimalne są takie: System operacyjny: Windows XP/Vista/7 Procesor: Intel Pentium D 2.8Ghz/AMD Athlon 64 X2 2.8GHz Pamięć: 2 GB RAM Karta graficzna: GeForce 8000 256 MB/Radeon HD 2000 256MB Miejsce na dysku: 15 GB A wymagania zalecane takie: Procesor: Intel Core i7/AMD Phenom II Pamięć operacyjna: 3 GB RAM Karta graficzna: Radeon HD 6000

Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama